طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۷ خرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 42010 | نویسنده : سیروس بزمی
 •   

  در حوزه انتخابی من درصد کمی هستند که به فکر کارهای عام المنفعه و اساسی هستند و این برای ما یک فرهنگ شده است که دنبال کارهای اساسی و پایه ای نباشیم و فقط سطحی فکر کنیم، اما اعتقاد من این است تا زیرساخت‌ها درست نشود توسعه یافتگی معنا ندارد.

  به گزارش پایگاه خبری عصر زاگرس، صبح دیروز عدل هاشمی پور نماینده ی شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرامدر مجلس شورای اسلامی میهمان مردم اهالی گچ بلند از توابع شهرستان بهمئی بود.
  در این دیدار مردم و مسئولین این منطقه از نزدیک مشکلات و مسائل مربوط به خود و روستا را با نماینده ی خود در میان گذاشتند.

  عدل هاشمی پور در این دیدار و در جمع مردم این منطقه گفت: در حوزه انتخابی من درصد کمی هستند که به فکر کارهای عام المنفعه و اساسی هستند و این برای ما یک فرهنگ شده است که دنبال کارهای اساسی و پایه ای نباشیم و فقط سطحی فکر کنیم، اما اعتقاد من این است تا زیرساخت‌ها درست نشود توسعه یافتگی معنا ندارد.
  وی گفت: اینکه شما خیال بکنید این دولت یا هر دولت دیگری با اقتصادی که به آن وابسته است بتواند مشکلات جوانان و بیکاری را حل کند امکانش وجود ندارد.


  وی افزود: بیکاری در سراسر کشور یک درد بی درمان است، ۴۰ هزار بیکار در حوزه انتخابیه من وجود دارد که بالای ۱۰۰۰ نفر از آنها را در جاهای مختلف مشغول کردم و به دنبال این هستم که این جمعیت بیکار را کاهش دهم.


  عدل هاشمی پور در خطابی به مسئولین و نخبگان شهرستان بهمئی گفت:اگر می‌خواهید این شهرستان واقعاً رنگ و بوی شهرستانی به خود بگیرد خواهش میکنم بیایید توجهی به زیرساختها بکنید،اگر هاشمی هم نباشد، فشار بیاورید روی زیرساخت‌ها، فشار بیاورید از بن‌بست خارج شوید، اگر در این مدت ۴۰ سال گذشته هر سال یک پروژه برای زیرساخت ها از قِبَل این چاه های نفت تعریف میکردند ۴۰ پروژه می‌شد و این فرصت‌ها را از دست دادیم و فرصت‌سوزی کردیم.
  وی در همین مورد ادامه داد: پروژه ای که الان با ۱۰ میلیارد تومان تمام می‌شود آن موقع با ۵۰۰ میلیون تمام می شد.
  نماینده ی مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در ادامه در بحث پروژه ی آب از سد کوثر گفت: کل لوله مورد نیاز این پروژه ۵۴ کیلومتر است، ۱۴ کیلومتر لوله گذاری شده، ۶ کیلومتر لوله پای کار است، ۱۰ کیلومتر در اصفهان در حال آماده ساخت است و ۲۴ کیلومتر آن را در جلسه‌ای که با وزیر نیرو داشتیم قول داد که آن را هم تامین بودجه داشته باشیم و آن را انجام دهیم.


  وی در بحث ایستگاه برق شهرستان بهمئی هم گفت: در این جلسه ای که با وزیر نیرو داشتیم دستور دادند که از برج ۴ نیروگاه ادامه پیدا کند.
  خادم مردم در خانه ملت در بحث کارخانه لوله سازی گفت: تسهیلات ارزی آن تهیه شده است و یکی از دلایلی که سرمایه گذار در این کار تأخیر داشته، بروکراسی های اداری در استان در بین منابع طبیعی، سازمان صنعت و معدن و تجارت و معاون اقتصادی استاندار برای دادن پروانه به این سرمایه گذار است، در حالیکه در گرجستان ۷۲ ساعت زمان برای دادن پروانه به سرمایه‌گذار زمان می‌برد.
  هاشمی پور در این مورد افزود: پدر همه را درآوردند و یک سال است که پروانه به این سرمایه گذار ندادند.
  نماینده شهرستان های چهارگانه خطاب به فرماندار شهرستان بهمئی گفت: آقای فرماندار بلند شو برو استان، مانده ای در لیکک چه کار کنی؟؟!! به خدا فرماندار هستی و هیچکس هم جا و صندلی تو را نمی‌گیرد، من این را تضمین می کنم، یک هفته برو استان و بگو گره کار کجاست تا من آن را حل کنم.
  وی ادامه داد: من چگونه میتوانم جای فرماندار، بخشدار، شهردار و … کار کنم، جالب اینجاست که هر جایی هم کار می کنم حاضر نیستند اسم مرا هم در کنار خود بیاورند.


  هاشمی پور یادآور شد: یک میلیارد و نیم برای شهرداری لیکک گرفتم ولی یک جا حاضر نشدند اسمم را در کنار خود بیاورند.
  هاشمی پور در بحث جاده ی ورودی شهر لیکک بیان داشت: امروز وقتی آسفالت جدید ورودی را دیدم اشک شوق ریختند و به مدیرکل زنگ زدم که خط‌کشی و گاردریل های آن را هم انجام دهند و برای بحث روشنایی از سه راهی تشان تا لیکک هم از ایشان قول گرفتم.
  وی فرمود: در کنار این اوضاع خراب تا به حال ۴۰ میلیارد خارج از اعتبارات استانی و ملی برای شهرستان بهمئی از آقای زنگنه پول گرفتم.
  هاشمی پور در بحث بیمارستان شهر لیکک گفت: ۹ میلیارد اعتبار برای بیمارستان گرفتم و تا الان ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با افتتاح این ۱۵۰ نفر در آن مشغول به کار خواهند شد و تاکید داشتم که تا پایان شهریورماه باید تحویل داده شود و الان هم به فکر تجهیزات پزشکی آن هستم.

  در این دیدار عدل هاشمی پور برای تجهیز مسجد گچ بلند قول پرداخت ۳۰ میلیون تومان پول را داد و آقای وحید جاوری از نیروهای عدل هاشمی پور هم قول تامین مقداری از مصالح مسجد را داد.

  خبرنگار: سیروس بزمی

  ابرچسب ها :
  ۲ نظر برای “عدل هاشمی پور در جمع مردم گچ بلند شهرستان بهمئی: پدر همه را درآوردند و یک سال است که پروانه به این سرمایه گذار ندادند/ آقای فرماندار بلند شو برو استان، مانده ای در لیکک چه کار کنی؟؟!! به خدا فرماندار هستی و هیچکس هم جا و صندلی تو را نمی‌گیرد، من این را تضمین می کنم”
  1. اکبر گفت:

   با سلام زمانی نماینده می تواند حرف درست بزند و ادعا درستکاری داشته باشد که این انگل های اطراف را تحویل نگیرد و قانون شود نماینده هر کی شد فقط چهار سال باشد


  امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ثبت گهواره لری ( ته ته )در فهرست آثار ملی
 • همایش آموزشی – بصیرتی ناظرین دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان بهمئی برگزار گردید + عکس
 • تکذیب خبر رفتن استاندار به تهران/کلانتری هم اکنون در دهدشت است/دلیل لغو جلسه شورای اداری از زبان تقوی
 • نامه ای به استاندار کلانتر/ مسلم آزادی
 • سفر استاندار جدید به بخش دیشموک/حرف های مردم روستاهای “چندار” و” سرگچ” با کلانتری (+فیلم وتصاویر)
 • اقدامی زیبا در مدارس دیشموک به همت سمن بلادشاپور و با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده در استانداری
 • لزوم مبارزه مستمر با اعتیاد و مواد مخدر
 • همایش پیاده روی خانواده به مناسبت هفته محیط زیست در دهدشت برگزار شد (+تصاویر)
 • فرماندار کهگیلویه به روستای دلی دیشموک رفت (+تصاویر)
 • تلاش ما برگزاری انتخابات سالم و رقابتی با مشارکت حداکثری است
 • آزمون انتصاب و انتخاب مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان بهمئی با حضور کارشناس گروههای آموزشی متوسطه استان برگزار گردید + عکس
 • پیش بینی و پیشگیری مشکلات ملاک ارزیابی هوشمند از مدیران/به مسئولیت به عنوان طعمه نگاه نشود/محتوا ساز ومدیریت کننده فضای مجازی باشیم/اعتماد مردم، امید و نشاط اجتماعی ارجح است/صرفه جویی، نظم و انضباط سرلوح کارباشد
 • کمال دولتخواه و خودبزرگ بینی های کاذب/ از دعوت بدون نتیجه وکیلی و افطاری جنجالی گرفته تا مصاحبه به ظاهر تصادفی برای جلب توجه استاندار/ انتقاد از محمود منطقیان و قادرلاهوتی تا عدم شایسته دانستن کامرانی، دهبانی و خسروی برای کاندیداتوری
 • مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد/نیکبخت؛ دانشگاه محل سیاسی بازی نیست (+تصاویر)
 • اولین خواسته استاندار جدید از مدیران کهگیلویه و بویراحمد / گزارش تصویری از روز اول مدیریت کلانتری
 • مراقب کلاهبرداران در سایت های شیپور و دیوار باشید/کاربران به افراد غریبه در فضای مجازی اعتماد نکنند
 • به بهانه خودکشی بانوان در دیشموک، من یک زنم…../طیبه دیلگونی
 • مدیرکل جدید امور روستایی و شوراها استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد/مراسم تودیع ومعارفه در حال برگزاری است (+عکس)
 • گره ای که بعد از ۲۶ سال به دست فرماندار کهگیلویه باز شد
 • مراسم تکریم ومعارفه استاندار کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد/ کلانتری رسما استاندار شد (+تصاویر)