نگاهی به پروژه های تبلیغاتی در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد/از نگین گمشده غلام محمد زارعی تا پروژه های لفظی و شانتاژهای تبلیغاتی(+تصاویر)

کلنگ زنی های متعدد مدیران و نماینده پیشین بویراحمد ودنا در زمان منتهی به انتخابات دوره گذشته فقط نشان از یک شانتاژ تبلیغاتی بوده که امروز به سرانجام نرسیدن این پروژه ها باعث گیر افتاده مسئولان اجرایی دراتمام آنها شده است.
کد خبر : 62979
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 5 ژانویه 2021 - 5:15

به گزارش عصرزاگرس،”پروژه های مستهلک” شاید واژه ای باشد که برای برخی از پروژه های عمرانی در شهر یاسوج ملقب به پایتخت طبیعت امروز بر روی زبانها ساری و جاری است.

به عنوان مثال می توان به افتتاح نیمه کاره پل سوم بشار با کلی کبکبه و دبدبه بعد از یک دهه اشاره کرد، پلی که رویه تخریب در پیش گرفت حتی سقوط دستک یک قسمت از این پل خاطره تلخی از افتتاح نیمه کاره در ذهن شهروندان تداعی می کند.

پروژه هایی برای شانتاژ تبلیغاتی

یا حتی بیمارستان شهید جلیل شهر یاسوج که قریب یک دهه طول کشید تا به افتتاح برسد و همچنان بعد دوسال از افتتاح با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند و در ایام ویروس منحوس کرونا نشان داد که این پروژه ها فقط برای نشان دادن یک شانتاژ تبلیغاتی افتتاح شده اند.

پروژه های لفظی، لقبی جدید در پایتخت طبیعت ایران

از سوی دیگر هم پروژه های مستهلک شده و به افتتاح نرسیده ای در این شهر وجود دارد که هرکدام باید راه هزار روزه و گویی هزار ساله را برای افتتاح سپری کنند و بعد از سالها و سانتاژه تبلغیاتی به افتتاح برسند، در این خصوص می توان به پروژه تله کابین بشار به کاکان و حتی پروژه بزرگ موزه یاسوج و ریل قطار اشاره کرد.

پروژه های لفظی و بر روی کاغذه مانده را شاید بتوان لقبی جدید برای برخی از پروژه مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد دانست.

قریب ۵سال پیش در مهر ماه سال ۹۵نماینده پیشین بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی،خبر از احداث و حتی کلنگ زنی پل پنجم بشار در منطقه نره گاه یاسوج داد، پلی که به گفته بسیاری از کارشناسان میتوانست تصلی بخش قسمتی از ترافیک عمده در این منطقه باشد.

نگین گمشده آقای زارعی!!

به گفته زارعی نماینده پیشین بویراحمد و دنا این پروژه ۲۴ماهه و با بودجه ای ۷میلیاردی میتوانست به عنوان نگینی در این منطقه باشد و مشکلات مردم منطقه نره گاه و روستاهای اقماری آن را برطرف کند.

امروز بعد از قریب پنچ سال از کلنگ زنی این پروژه هنوز هیچ عملیات عمرانی برای احداث این پروژه در نظر گرفته نشده و این پل که به عنوان پل پنجم بشار نیز لقب گرفته بود همچنان بدون هیچ گونه عملکرد عمرانی رها شده است و فقط نام آن بر روی کاغذ مانده است.

اما جای سئوال اینجاست که این پل بزرگ آن هم بر روی رودخانه بشار که ساخت پل سوم آن قریب ۱۵سال به درازا کشد، به گفته کارشناسان وقت می توانست با بودجه ۷میلیارد ریالی آن هم در ۲۴ماه به سرانجام برسد.

آقای نماینده ۲۴ماه یا ۲۴سال، کدام یک؟

متأسفانه وعده های بدون کارشناسی در زمان مدیران و حتی برخی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در چند سال اخیر موجی از ناامیدی را بین برخی از شهروندان به وجود آورده که باید این مدیران و نمایندگان امروز جوابگوی این وعده ها و قول های خود باشند.

در اینجا فقط باید به یک جمله بسنده کرد که آقای نماینده چه زمانی را برای به اتمام رساندن این پروژه در نظر گرفته بودید،۲۴ماه یا ۲۴سال؟/صبح زاگرس

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس سه‌شنبه , 5 ژانویه 2021 - 6:16

تا بوده همین بوده
شنیدی مین از ماست که بر ماست