مسئولیت جدید «اردوان ارژنگ» در وزارت علوم ،تحقیفات و فناوری
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹

طی حکمی از سوی هاشم داداش پور، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، اردوان ارژنگ به سمت سرپرست معاونت امور دانشجویان داخل این سازمان منصوب شد.

پ
پ

اردوان ارژنگ سرپرست معاونت امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان شد

به گزارش عصرزاگرس، به نقل از سازمان امور دانشجویان، طی حکمی از سوی هاشم داداش پور، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، اردوان ارژنگ به سمت سرپرست معاونت امور دانشجویان داخل این سازمان منصوب شد.

 متن حکم انتصاب ارژنگ به شرح ذیل است:

نظر به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به قدرت لایزال الهی و همکاری دانشگاهیان و کارکنان محترم آن مجموعه در تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی سیزدهم نسبت به ارتقاء خدمات مؤثر به دانشجویان عزیز به عنوان سرمایه‌های ارزشمند نظام اسلامی همت به گمارید.

از درگاه ایزد منان، دوام توفیق شما را در انجام بهینه و به هنگام امور محوله و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهانم.

از سوابق اجرایی دکتر اردوان ارژنگ می‌توان به ریاست دانشگاه یاسوج اشاره کرد.

نظرات

  1. باسلام.بالحق والانصاف دکتر اردوان ارژنگ انسانی متعهدوقاطع ومدیری مسلط به امورات مدیریتی بالخص درفنون علمی وآموزشی میباشدامیدواریم که شاهد تغییر وتحولات ااساسی در امورات دانشجویان کشور باشیم.این مسئولیت پذیری راخدمت ایشان وجامعه علمی کشور تبریک وازخداوندمنان طلب مساعدت ونصرت برای کشور خودرادارا میباشیم.

    پاسخ
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.