کمبود روغن خوراکی در بازارهای کهگیلویه و بویراحمد همچنان ادامه دارد

کمبود روغن خوراکی در بازارهای کهگیلویه و بویراحمد همچنان ادامه دارد و در هفته های اخیر مردم به مراجعه به فروشگاهها با نبود روغن خوراکی مواجه می شوند.

کد خبر : 63186
تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 ژانویه 2021 - 13:43

کمبود روغن خوراکی در بازارهای کهگیلویه و بویراحمد همچنان ادامه دارد

به گزارش عصرزاگرس؛ در هفته های اخیر، مردم برای تهیه روغن خوراکی در کهگیلویه و بویراحمد با مشکل مواجه هستند و با وجود تامین روغن از کانالهای مختلف توسط صنعت، معدن و تجارت استان هنوز کهگیلویه و بویراحمد با کمبود روغن خوراکی دست و پنجه نرم می کند.

حسین پور افزود: همچنین برای فعالیت بیشترکارخانه روغن کشی گچساران نیز، مواد اولیه در اختیار این کارخانه قرار گرفت و روغن تولیدی در بازارها عرضه شد.

 

وی تصریح کرد: کمبود روغن مشکلی بود که اغلب استانها با آن روبرو بودند و متاسفانه کمبود روغن در بازارها سبب شد که مردم بیش از نیاز خود اقدام به خرید روغن کنند و با تقاضای بیش از نیاز در خانوارها روبرو شدیم.

حسین پور اظهار داشت: از محل ذخیره تنظیم بازار و تامین روغن خام برای کارخانه روغن کشی، بخشی از نیاز بازار تامین شد.

وی افزود: همچنین گشتهای نظارتی نیز از تولید تا مصرف  و رسیدن کالا به دست خانوارها بر این امر نظارت دارند.

 به نظر می رسد ترس روانی خالی شدن فروشگاهها از روغن خوراکی سبب شده که مردم بیش از گذشته به دنبال خرید روغن و انبار این کالا باشند، هر چند در برخی از فروشگاهها این کالا اصلا یافت نمی شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 2
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس چهارشنبه , 13 ژانویه 2021 - 15:14

سلام دوست عزیز بازارروغن داره خیلی هم زیاداماآنهارابردن درانبارهایشان گم وگورکردن اگرنباشه چرامغازه ها میفروشنداماشرطی مثلابایددرقبالیک روغن خریداردوالی سه شامپوراول بخردیعنی فروش روغن باجنسی که به دردمصرف کننده نمی خوره باقیمت دوبرابر کو مسولی که جلو این کاررابگیره عادتی که مادرست کردیم فوری نظارت نکردن مسولین رابه گردن مردم می گذاریم به جای اینکه توپ رادرزمین مردم می اندازیم رسانه می بایست ازکسانی که دستی براین آتش دارندبخواهند نظارت خودرابیشتر کنند.

آیت اله شجاعت چهارشنبه , 13 ژانویه 2021 - 15:25

ازدست ازکاران رسانه استدعاداریم مردم رابگذارند دربدبختی خودبنالند روغن دربازارهست خوب هم هست امابازاریان آنهارانبار کردندوشرطی به من مصرف کننده می فروشند مثال روغن به تو می فروشیم اماباید جنس بنجل مانندشامپوراول باید ببری آن هم نه یکی بلکه چندتا مسولین چطورجلو این کاررانمی گیرند این کاریعنی فروش دوبرابرروغن