وزیر کشور: خانواده بنیان و پایه اصلی جامعه است/ نظام خانواده در ایران مستحکم و پایدار است
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
در آئین معرفی مدیر کل امور زنان و خانواده مطرح شد؛ احمد وحیدی وزیر کشور، در آئین معرفی دکتر اختری مدیرکل جدید امور زنان وزارت کشور، خانواده را بنیان و پایه اصلی جامعه خواند و گفت: بانوان نقش اصلی در استحکام خانواده در کشور دارند و تلاش وزارت کشور بر ارتقا و جایگاه نقش بانوان در کشور است.
پ
پ

به گزارش عصرزاگرس، احمد وحیدی در آئین معرفی خانم اختری مدیر کل جدید امور زنان و خانواده وزارت کشور با بیان اینکه خانواده بنیان و پایه جامعه است؛ گفت: از همه همکاران در دفتر بانوان به خاطر زحماتی که طی سال ها متقبل شده اند؛ تشکر می کنم و امیدوارم با حضور خانم اختری ان شاا… روند مناسب تر و مطلوب تری در حوزه امور مربوط به بانوان در کشور شکل بگیرد.
وزیر کشور با بیان اینکه کارهای زیادی در این بخش وجود دارد که نیازمند تدبیر مناسب و تلاش همه جانبه است: گفت: دکتر اختری انسان بسیار پرتلاش، شناخته شده و با ظرفیتی است و امید داریم در دوران حضور ایشان در این بخش تحول جدی شکل بگیرد.
وحیدی در فراز دیگری از صحبت های خود به مسئولیت خطیر وزارت کشور در حوزه بانوان و خانواده اشاره کرد و گفت: سلامت جامعه و کشور وابسته به نقش آفرینی مؤثر بانوان است و ان شاا.. با حضور خانم اختری این روند شکل مطلوب تری به خود بگیرد.
وزیر کشور، همچنین با تاکید بر این موضوع که نیازمند نگاه عمیق و گسترده به بانوان در کشورهستیم؛ گفت: خانواده به عنوان مهم ترین واحد جامعه در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگر مورد حمله دشمنان ملت قرار گرفته است.
وحیدی با اشاره به این موضوع که خانواده در کشورهای غربی دچار گسست های فراوان شده است؛ گفت: در کشور عزیز ایران، خانواده از استحکام بالایی برخوردار است و البته باید با کار جهادی و عالمانه، توطئه های دشمنان در این زمینه را ناکام بگذاریم.
وزیر کشور در پایان گفت: تلاش و راهبرد وزارت کشور به عنوان دستگاه حاکمیتی و فرابخشی، ارتقای نقش و جایگاه بانوان در کشور است و در این بستر با هماهنگی دستگاههای متولی و مسئول در حوزه بانوان بایستی همه ظرفیت های بانوان در راستای سیاست های اصلی کشور هدایت شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.