واکنش ارباب رجوع های بانک تجارت دهدشت در به یک خبر/دوگانگی مسولان کهگیلویه را به پای بانک ننویسیم/تنها بانک کاملا مجهز بانک تجارت است/اگر تشویق نمی کنید تخریب نکنید

بعد از انتشار یک خبر مبنی بر خدمات دهی بانک تجارت پشت درب های بسته تعدادی از ارباب رجوع ها با ارسال های پیام ها وتماس هایی به این خبر واکنش متعدد نشان دادند.

کد خبر : 61184
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 26 نوامبر 2020 - 13:23

عصرزاگرس؛ یکی از ارباب رجوع ها گفت؛ چند روز پیش درب بانک باز بود و من نیز داخل شعبه بودم که عده ای از فرمانداری، بهداشت و…وارد شعبه شدند واظهار کردند چون داخل شعبه شلوغ می شود سرویس دهی را به فضای باز ببرند و کنترل جلوی درب صورت گیرد.

وی عنوان کرد؛ احتمالا بعد از اون موضوع بوجود آمده سرویس دهی به این شکل انجام شد که متاسفانه از صحنه موجود فیلم گرفته شد و در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

این ارباب رجوع که نخواست اسمش فاش شود افزود؛ این دوگانگی عجیب است که فقط به تنها بانک شهر که دارای همه امکانات بهداشتی است گیر می دهند و کاری به دیگر بانک ها ندارند پس نیاز است این دوگانگی توسط مسولان شهرستان شفاف شود.

کریمی از دیگر ارباب رجوع ها ابراز کرد؛ ما نزدیک به ۱۰ نفر بودیم که جهت تسهیلات به این بانک مراجعه کردیم که کارکنان با ایثار کار ما را انجام دادند و امثال ما زیاد بودند که دنبال تسهیلات بودند و کارکنان با کمال احترام و حفظ ورعایت پروتکل های بهداشتی کار ما را انجام دادند.

ایشان که فردی سالخورده است بیان کرد؛ از طرفی مسولان اکثریت وام ها را دراین شرایط کرونایی برای این بانک میفرستند و از طرف دیگر انتقاد می کنند که چرا بانک ها و مردم رعایت نمی کنند.

محمدی پویا یک جوان است که از این بانک بعنوان تنها بانکی که دستگاه ضدعفونی کننده ودیگر اقلام بهداشتی مجهز است یاد کرد وگفت؛ در کل شهر به اکثریت بانک ها مراجعه کردم و تنها بانکی که به سیستم بهداشتی مجهز است این بانک است.

وی اظهار داشت؛ انصاف داشته باشیم و برخی مسولان جهت عملی کردن اهداف خاص خود بجای تشویق دنبال تخریب نباشند تا این بانک به نحو احسن اموارات مردم را انجام دهد.

وی رئیس بانک و دیگر کارکنان این بانک را دلسوز و پای کار خواند و ابراز کرد؛ این مجموعه واقعا پای کار هستند و با همدلی و رعایت اصول بهداشتی به مردم خدمات می دهند.

برخی دیگر از ارباب رجوع ها وشهروندان پیام های دیگری در واکنش به این خبر ارسال کردند که به دلایل و حفظ برخی موارد قانونی منتشر نشد.

گفتنی است این بانک دارای سیستم نوبت دهی پدالی، دستگاه ضدعفونی کننده دست ها، ژل روی میز و صندلی ها نیز با فاصله چینش شده است و کلیه پروتکل های بهداشتی در این بانک رعایت می شود.

از طرفی امیدواریم مسولان تدبیری بیندیشند و اولا دوگانگی بوجود آمده را رفع کنند دوما جهت تسهیلات زمانبندی کنند تا بانک ها شلوغ نشود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس پنج‌شنبه , 26 نوامبر 2020 - 13:53

خسته نباشید وخدا قوت به کارکنان بانک تجارت دهدشت