پیکر شهید مدافع امنیت در یاسوج تشییع شد(+تصاویر)

پیکر مطهر شهید امرانی امروز در یاسوج تشییع و در گلزار مطهر شهدای این شهر به خاک سپرده شد.
کد خبر : 59722
تاریخ انتشار : شنبه 17 اکتبر 2020 - 9:50
پیکر شهید مدافع امنیت در یاسوج تشییع شد(+تصاویر)

به گزارش عصرزاگرس، آیین تشییع پیکر مطهر شهید امرانی از شهدای انتظامی شهرستان بویراحمد امروز شنبه ۲۹ صفر همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز از میدان هفتم تیر به سمت گلزار مطهر شهدا برگزار شد.
فرمانده نیروی انتظامی استان دراین مراسم گفت: پلیس با تمام توان مبارزه با قاچاقچیان و افرادی که در صدد تخطی از قانون هستند را ادامه می دهد.

سرهنگ مصطفایی افزود: شهادت این همکار وظیفه شناس، عزم مأموران را برای انجام این وظیفه را چند برابر می کند.
وی ادامه داد: این شهید شجاع انقلابی و فداکار نقش زیادی در تامین امنیت شهروندان و پیشگیری از وقوع جرایم را در کارنامه کاری خود داشته است.
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا در استان هم گفت: تمام هم و غم نیروی انتظامی حفاظت از ارزش های نظام و آرمان های انقلاب و ولایت فقیه است.
حجت الاسلام تیموری افزود: ماموران نیروی انتظامی با اقتدار، مدافع انقلاب و محافظ امنیت کشور هستند و اگر دشمن بخواهد قدمی برای ناامن کردن جامعه بردارد آن را خنثی می کنند. 

وی ادامه داد: شهادت سربلندی، افتخار و کرامت است و این شهید والا مقام آخرین شهید نخواهد بود و راهش با شهامت و شجاعت ادامه خواهد داشت.
ستوان دوم داراب امرانی مامور وظیفه شناس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ۲۳ مهرماه در عملیات تعقیب و گریز با قاچاقچیان و دفاع از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی به شهادت رسید.