برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت در شهرستان کهگیلویه تجلیل شدند(+ تصاویر)

به گزارش عصرزاگرس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهدشت گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و قرمز بودن وضعیت استان آیین تجلیل از این برگزیدگان که قرار بود در مرکز استان برگزار شود لغو و شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت مجزا از برگزیدگان شهرستان خود تجلیل به عمل آوردند. سید

کد خبر : 58595
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 22 سپتامبر 2020 - 14:21
برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت در شهرستان کهگیلویه تجلیل شدند(+ تصاویر)

به گزارش عصرزاگرس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهدشت گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و قرمز بودن وضعیت استان آیین تجلیل از این برگزیدگان که قرار بود در مرکز استان برگزار شود لغو و شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت مجزا از برگزیدگان شهرستان خود تجلیل به عمل آوردند.

سید ایرج کاظمی جو اظهار کرد؛  شصت نفر در این مسابقات در رشته های حفظ ( ۵ جزء, ۱۰ جزء , ۱۵ جزء, ۲۰ جزء و حفظ کل) ترتیل و مفاهیم با هم به رقابت پرداختند.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهدشت افزود: در پایان این رقابتها که با حضور زنان و مردان برگزار شد شهرستان کهگیلویه توانست در بخش زنان چهار نفر در رشته‌های حفظ کل و حفظ ۲۰ جزء عنوان برتر را کسب کند که از این چهار تن در شهرستان کهگیلویه تجلیل به عمل آمد.

بر اساس این گزارش خانم ها نرگس حسینی، سحرتجاره، تهمینه خدنگ و صغری اسلامی بعنوان نفرات برتر انتخاب شدند که طی آیینی با حضور ریس اداره فرهنگ، معاون اداره و حراست اداره کل از آنها تجلیل بعمل آمد.

 

برچسب ها :

ناموجود