پیام فرماندار کهگیلویه بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

هشت سال دفاع مقدس غنی ترین میراث معنوی و درخشان ترین بخش تاریخ انقلاب اسلامی است بگونه ای که بعد از گذشت سه دهه از نمایش صلابت و مقاومت ملت ایران امروز الگویی جدید در مبارزات ملت های آزاده علیه استکبار جهانی پدید اورده است.

کد خبر : 58518
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 سپتامبر 2020 - 16:46
پیام فرماندار کهگیلویه بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

به گزارش پایگاه خبری عصر زاگرس پیام فرماندار کهگیلویه به مناسبت گرامیداشت «هفته دفاع مقدس » به شرح زیر میباشد:


بسم اله الرحمن الرحیم

دفاع مقدس نماد قدرت ایمان ،حقانیت و پایداری پیروز ملت ایران است ،یادآور روزهای حساس و سرنوشت ساز و سرشار از حماسه و سلحشوری فرزندان امت اسلامی است .
این روزها تداعی جانفشانی جوانمردان رشید و پاک سرشتی است که با آگاهی و درک والا غرور ملی پایان ناپذیری را برای ملت ایران به ارمغان آوردند .

بی شک هشت سال دفاع مقدس غنی ترین میراث معنوی و درخشان ترین بخش تاریخ انقلاب اسلامی است بگونه ای که بعد از گذشت سه دهه از نمایش صلابت و مقاومت ملت ایران امروز الگویی جدید در مبارزات ملت های آزاده علیه استکبار جهانی پدید اورده است.

بنابر این نهادینه سازی و بازتعریف راه، منش و اندیشه شهدا ، و انتقال فرهنگ پایداری ،ایثار و شهادت برای نسل جوان امروز که حال و هوای دفاع مقدس را ندیده اند و درک نکرده اند رسالت سنگینی برای ما در این مسیر و همان
اثبات توانمندی انقلاب اسلامی است .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر ،رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس ؛فرا رسیدن این مناسبت را به ملت بزرگ ایران بویزه مردم شریف شهرستان کهگیلویه ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران و جانبازان سرافراز تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی را مسالت می نمایم .

عليرضا اتابک

فرماندان شهرستان کهگیویه