بازدید مدیر درمان تامین اجتماعی استان از بخشهای مختلف بیمارستان شهدای گمنام یاسوج/تصاویر

مدیر درمان تامین اجتماعی استان از بخشهای مختلف بیمارستان شهدای گمنام تامین اجتماعی یاسوج بازدید کرد.

کد خبر : 58499
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 سپتامبر 2020 - 14:54
بازدید مدیر درمان تامین اجتماعی استان از بخشهای مختلف بیمارستان شهدای گمنام یاسوج/تصاویر

به گزارش عصرزاگرس،بهور مدیر درمان تامین اجتماعی استان در حاشیه این بازدیدگفت: اساسی ترین کار ما در دوره جدید حفظ کرامت مردم و ارائه خدمات مطلوب به کارگران وبیمه شدگان خواهد بود.

وی با حوصله پای صحبت رئیس و کارکنان بیمارستان شهدای گمنام نشست و درد دلهای آنان را شنید.

مدیر درمان قول مساعد داد که مشکلات کارکنان و کمبود های بیمارستان را در اسرع وقت حل نماید و از آنان خواست که در پیشبرد کارها به وی کمک نمایند.

بهور گفت: دست همکاری را به طرف شما دراز میکنم و از شما می خواهم مشکلات مردم را مشکلات خودتان بدانید و با تمام وجود به تکریم ارباب رجوع بپردازید و کار آنان را به نحو شایسته انجام دهید تا با این نیت و طرز تفکر خداوند متعال هم به ما کمک کند و کارهای سختمان را آسان نموده و مشکلاتمان را زودتر حل کند.

دراین بازدید بهور مدیرکل درمان استان از بخشهای گوناگون بازدیدکرد و درجریان مشکلات بیمارستان شهدایی گمنام قرار گرفت و ضمن تقدیرتشکر ار کارکنان زحمتکش وخدوم گفت هدف اصلی من خدمت به بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی و در اتاق من به رویی همه باز هست من آمده ام تابا کمک کارکنان خلاق ونوآور ومتخصص این سازمان را به اهداف والا برسانم.
وی درپایان درباره بیماره کرونا گفت: هدف سازمان حفظ جان کارکنان و بیمه شدگان هست پس باید با کمک هم این بیماری را شکست دهیم.