مردم بهمئی حماسه ای دیگر خلق کردند/استقبال از نام آشنای کهگیلویه/چه کسانی به موحد پیوستند (+تصاویر و اسامی)

جمع کثیری از مردم شجاع و انقلابی شهرستان بهمئی در نشست های همدلی با سید محمد موحد دیدار کردند.

کد خبر : 55594
تاریخ انتشار : جمعه 24 ژانویه 2020 - 23:21
مردم بهمئی حماسه ای دیگر خلق کردند/استقبال از نام آشنای کهگیلویه/چه کسانی به موحد پیوستند (+تصاویر و اسامی)

به گزارش عصرزاگرس، روزهای پنج شنبه و جمعه سوم و چهارم بهمن ماه ۱۳۹۸ مردم مناطق مختلف شهرستان بهمئی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با دعوت از سیدمحمد موحد چندین همایش وحدت و همدلی را برگزار کردند.

مردمان با هویت ایل بهمئی که نظام ارزشی و هویت خویش را از سرزمین، نژاد، زبان، دین و آئین، آداب و رسوم، تاریخ و ساختار سیاسی خویش می جسته اند، بار دیگر آماده خلق یک حماسه این بار در انتخابات اسفند ماه می شوند.

از مهم ترین این نشست ها به دیدار با طایفه بابلی، طایفه بلواسی، طایفه یوسفی، دهستان گدارتختی،طایفه حله بور  دیدار با خانواده شهید جاوید و سادات خدری، پیوستن آقایان امید جهان نژاد، جناب اقای محمدی رئیس سابق اداره کمیته امداد شهرستان بهمئی و پیوستن سید نصرت الله رام نژاد از لیدرهای عدل هاشمی پور در بهمئی از مهم ترین این دیدارها بود که بخش کوچکی از این استقبال بود.

سید محمد موحد در جمع مردم دهستان گدار تختی با اشاره به شهامت وشجاعت ایل بهمئی گفت : این مردم چه قبل و چه بعداز انقلاب هرگاه اسلام و انقلاب نیاز به حضورشان داشت با تمام وجود در صحنه حضور چشمگیری داشتند که حماسه شجاعت بهمئی در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس برترین برگ ازتاریخ وزین بهمئی و کهگیلویه و بویراحمد و ایران است.

برچسب ها :

ناموجود