کلنگ زنی جاده لنده به تشان آخرین تازیانه برپیکربی رمق جاده پاتاوه به دهدشت

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین عصرزاگرس است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

کد خبر : 55590
تاریخ انتشار : جمعه 24 ژانویه 2020 - 10:25
کلنگ زنی جاده لنده به تشان آخرین تازیانه برپیکربی رمق جاده پاتاوه به دهدشت

عصرزاگرس/سجاد برخه؛ باسلام و احترام خدمت تمامی مردم خوب و فهیم دیارم،لازم است در مورد این طرح و زمان کلنگ زنی آن توضیحاتی به سمع و نظر شما برسانم:

دسترسی شهرستان لنده به استان خوزستان از مطالبات دیرین وخواسته های به حق مردم این خطه بوده که از دیرباز نبود این راه مواصلاتی،سختی ها و مشکلاتی را برای مردم در پی داشته است.شواهد و مدارک پیگیریهای جدی آقایان دکترکوروش پرویزیان و دکترسیدکامل تقوی نژادجهت تصویب این پروژه ،موجود میباشد.

درحال حاضر که هنوز این پیگیری هابرای اخذ ردیف اعتباری خاص این پروژه به نتیجه نرسیده است.

نماینده محترم بجای تلاش برای اخذ ردیف خاص و جداگانه از طرحهای ملی الحاق این پروژه به ردیف بودجه ای پروژه پاتاوه دهدشت را دستاورد هنرمندانه خود میداند، تحت فشار نماینده به معاونت ساخت و توسعه وزارت راه ، در این موعد نا مناسب مناقصه برگزار شده و پیمانکار مشخص شده است،حالا اینکه مناقصه به چه شکلی برگزار شد بماند برای وقتی دیگر!!!

ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که بدانید پروژه پاتاوه دهدشت در دوره ساختش قربانی انتخابات دور قبل نماینده بود.

بابررسی و پیگیری های انجام شده قراراست از اعتبارات پرداختی جاده دهدشت-پاتاوه هزینه های اجرایی این پروژه تامین شود (خبرنگار این پایگاه خبری در مورد صحت وسقم این مطلب اطلاعاتی در دسترس ندارد)!!

این فرایند نه تنها برای لنده به تشان جاده ای نخواهدساخت بلکه همان روند مدیریت ضعیف پاتاوه به دهدشت در این پروژه پیاده خواهد شد.

نماینده محترم به جای اینکه تلاش کندکه جاده پاتاوه به دهدشت را به نتیجه برسانداز اعتبار آن برای جلب آرای حوزه لنده و بهمئی و پروژه ای دیگر را کلنگ زده است،حال با انجام چنین کاری مطمئنا نه جاده پاتاوه به دهدشت به اتمام خواهد رسید و نه جاده لنده به تشان!!!واین پروژه هم می شود مطالبه ای بر روی مطالبات گذشته!!!مطالبه گری حق ماست و منتظر پاسخگویی شما هستیم.

برچسب ها :

ناموجود