از پیوستن دو چهره سرشناس “اصلاحات” به “حجت الاسلام موحد” تا جدایی لیدر “حاج عدل” وحماسه ای که مردم بهمئی خلق کردند (+تصاویر)

نشست همدلی و وحدت طوایف مختلف مردم بهمئی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد در مناطق گوناگون شهرستان برگزارشد.

کد خبر : 55582
تاریخ انتشار : جمعه 24 ژانویه 2020 - 9:37
از پیوستن دو چهره سرشناس “اصلاحات” به “حجت الاسلام موحد” تا جدایی لیدر “حاج عدل” وحماسه ای که مردم بهمئی خلق کردند (+تصاویر)

به گزارش عصرزاگرس، میزبان حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد امروز مردمی بودند که بقول سردار سلامی شجاعت، غیرت، روح جوانمردی، ایثار، وفاداری، فداکاری و سلحشوری و ایمان هویت اصلی این ایل بزرگ بهمئی است.

صبح پنج شنبه شهرستانی میزبان موحد بود که در جغرافیای کهگیلویه و بویراحمد در جنوب وجنوب غرب استان واقع شده است.

 بهمئی از جنوبی بودن خود به موحد گرمای وفاداری و مهمان نوازی را بخشید و شاید از غرب غرورش و افولش به دیگری برسد ،اما هرچه بود بهمئی به صافی آسمان آبی اش.

مردم مناطق مختلف شهرستان بهمئی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با دعوت از سیدمحمد موحد چندین همایش وحدت و همدلی برگزار کردند که طایفه بابلی، طایفه بلواسی ،دهستان گدارتختی بخش کوچکی از این استقبال بود.

 سید محمد موحد در جمع مردم دهستان گدار تختی با اشاره به شهامت وشجاعت ایل بهمئی گفت : این مردم چه قبل و چه بعداز انقلاب هرگاه اسلام و انقلاب نیاز به حضورشان داشت با تمام وجود در صحنه حضور چشمگیری داشتند که حماسه شجاعت بهمئی در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس برترین برگ ازتاریخ وزین بهمئی و کهگیلویه و بویراحمد و ایران است.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی برگزاری چنین همایش های را در راستای خواسته مقام معظم رهبری مبنی برحضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی دانست.

اما در بهمئی دوچهره شاخص اصلاحات از موحد حمایت کردند تا اثبات شود اصلاح طلبان بهمئی با قدرت از موحد حمایت میکنند.

زارع قلات ورحمانی دوچهره سرشناسی بودند که به موحد پیوستند

 سید نصرت اله رام نژاد یکی دیگر لیدرهای عدل هاشمی پور است که به موحد پیوست.

برچسب ها :

ناموجود