اعلام حمایت چهره شاخص سیاسی استان از کاندیدای اصلاح طلب انتخابات مجلس یازدهم/نگاه و توجه دکتر بهرامی فرا ایلی و فرا استانی بوده و رویکرد ایشان در برنامه ریزی از پائین به بالا می باشد

نگاه و توجه دکتر بهرامی فرا ایلی و فرا استانی بوده و رویکرد ایشان در برنامه ریزی از پائین به بالا می باشد چرا که ایشان از فرزندان خدمت گذار جامعه استانی بوده و منحصر به ایل و یا طائفه خاصی نمی باشد و مشاوران ایشان ار تحصیل کردگان عالی رتبه و با تجربه و همچنین معتمدین محلی شهرستان بوده که این خود می تواند نقطه قوت و برگ زرین این کاندیدا باشد

کد خبر : 55479
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 23 ژانویه 2020 - 1:34
اعلام حمایت چهره شاخص سیاسی استان از کاندیدای اصلاح طلب انتخابات مجلس یازدهم/نگاه و توجه دکتر بهرامی فرا ایلی و فرا استانی بوده و رویکرد ایشان در برنامه ریزی از پائین به بالا می باشد

به گزارش پایگاه خبری عصر زاگرس؛ جلسه هم اندیشی مردم و روستای مزدک با محمد بهرامی شهردار اسبق مرکز استان و کاندیدای مطرح انتخابات مجلس بویراحمد و دنا با حضور”عیسی گرجی زاده” مدیر کل اسبق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و چهره شاخص سیاسی اصلاح طلب برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دکتر کهزادی از چهره های شاخص این روستا با تشریح جایگاه نمایندگی مجلس پرداخت و انتظاراتی که مردم از نماینده دارند، گفت: مردم باید به کارنامه افراد و برنامه هایی که دارند رای دهند و از انتخاب احساسی پرهیز کنند.

کهزادی اضافه کرد:چهار چوب برنامه های دکتر بهرامی ناشی از فکرهای خردمندانه است که خود می تواند شهرستان بویر احمد را به سمت و سوی جهان شهری سوق دهد.هنجار و نواورانه بودن برنامه ها و سیاستهای دکتر بهرامی رشد و توسعه کمی و کیفی استان را به همراه داشته و این خود می تواند زمینه اشتغال بسیاری از جوانان و تحصیلکرده های شهرستان را رقم بزند.

وی افزود: نگاه و توجه دکتر بهرامی فرا ایلی و فرا استانی بوده و رویکرد ایشان در برنامه ریزی از پائین به بالا می باشد چرا که ایشان از فرزندان خدمت گذار جامعه استانی بوده و منحصر به ایل و یا طائفه خاصی نمی باشد و مشاوران ایشان از تحصیل کرده های عالی رتبه و با تجربه و همچنین معتمدین محلی شهرستان بوده که این خود می تواند نقطه قوت و برگ برنده این کاندیدا برای نمایندگی این دیار باشد. چرا که امروزه برنامه ریزی مشارکتی و وکالتی می تواند بسیاری از مشکلات شهرستان، استان و حتی کشور را بر طرف نماید.
در ادامه دکتر گرجی زاده گفت: ۲ اسفند روز استیضاح بسیاری از افراد ناکارآمد است و ما باید با رای خود این کار را انجام دهیم و این امر با انتخاب کسانی که توانایی محقق کردن مطالبات مردم و خواسته های اکثریت افراد جامعه را داشته باشند.

مدیر کل اسبق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود: من بین افراد مطرح حاضر در انتخابات شهرستان های بویراحمد و دنااین توانایی را فقط در دکتر ”محمد بهرامی”می ببنم
وی ادامه داد:وقتی آواز ”ای ایران،ای مرز پر گهر” را می شنوم ناخودآگاه اشک از چشمانم سرازیر می شود چون این مرز و بوم ”گهر” خود را از دست داده است.

در ادامه دکتر محمد بهرامی کاندیدای مجلس یازدهم گفت:مردم بویراحمد و دنا در راستای نگرانی هایی که دارند میگویند در بین مردم کشور و حتی بقیه مردم استان تحقیر شده ایم.

بهرامی ادامه داد:این که مردم ما نماینده ای توانمند، قدر و تاثیرگذار داشته باشند حق طبیعی آن ها هست و مولفه هایی که در این خصوص نیاز هست باید در نظر گرفته شود که از جمله این مولفه ها می‌توان به تخصص، تسلط، تجربه، تدبیر و شجاعت اشاره کرد.

وی افزود: یکی از دوستان در جلسه گفت بعضی از نمایندگان مجلس مثل دانش آموزان تنبل هستند که همیشه عقب کلاس می نشیند و نمی خواهند در دید باشند تا از آنها سوالی شود ولی نمایندگانی که حضور مؤثر در صحن مجلس و کمیسیون‌های تخصصی دارند می توانند حرفی برای گفتن داشته باشند به صورت اصولی، علمی، منطقی و یا تخصصی از طرحهای مختلف حمایت و یا مخالفت خود را نشان دهند.

شهردار اسبق باسوج در آخر گفت: مطمئن باشید من باید خودم از پیشنهاد دهنده خیلی از این طرح‌ها باشم.

برچسب ها :

ناموجود