ارائه خدمات رایگان چشم پزشکی و دندانپزشکی/ تصاویر

با استقرار بنیاد خیریه نورآوران سلامت در لنده، به مردم شهرستان خدمات رایگان دندانپزشکی و چشم پزشکی ارائه می‌شود.

کد خبر : 55467
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 ژانویه 2020 - 20:45
ارائه خدمات رایگان چشم پزشکی و دندانپزشکی/ تصاویر

 

به گزارش عصرزاگرس ؛ فرماندار شهرستان لنده در بازدید از محل استقرار بنیاد خیریه نو آوران سلامت گفت: بنیاد خیریه نورآوران سلامت از ۲۰ دی ماه در شهرستان لنده مستقر شده اند و تا ۲۵ اسفندماه به بیماران نیازمند خدمات چشم پزشکی و دندانپزشکی ارائه می دهند.

وی افزود: تمامی خدمات دندان‌پزشکی و نیز خدمات چشم‌پزشکی اعم از ویزیت، تحویل دارو، عینک و جراحی، همگی به رایگان انجام خواهد شد.

فرماندار لنده تصریح کرد: استقرار تیم پزشکی نورآوران سلامت در این شهرستان و سایر مناطق محروم از بهترین جلوه های خدمت ایثارگرانه جامعه پزشکی به محرومان خواند و گفت: این حضور کمک شایانی به مردم محروم بخصوص روستاها کرده است.

وی افزود: این بنیاد از ابتدای استقرار در این شهرستان روزانه به ۷۰ بیمار خدمات چشم پزشکی و به ۳۰ بیمار خدمات دندانپزشکی ارائه می دهد که این حرکت می تواند ترویج فرهنگ جهادی،همدلی و همزبانی مردم و مسئولان باشد.

خدادوست موسوی ضمن تشکر از حضور خیرخواهانه خیریه نوآوران سلامت در این شهرستان اظهار داشت: بنیاد خیریه نورآوران سلامت از ۱۵ سال پیش در زمینه‌های چشم پزشکی، اُپتومتریست، دندان پزشکی، متخصص اتاق عمل و متخصص بیهوشی به مناطق محروم کشور خدمت رسانی میکند و این مهم تنها با عشق خدمت به محرومان و همنوعان و بدون هیچگونه چشمداشتی انجام میشود که بسی جای تقدیر دارد.

در این بازدید فرماندار و معاون فرماندار لنده، مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده، مشاور امور جوانان و امور بانوان و خانواده فرماندار حضور داشتند.

 

برچسب ها :

ناموجود