حاضرم برای پایان اختلاف با لاهوتی نشست داشته باشم/اعلام آتش بس یک طرفه محمود منطقیان

فعال سیاسی اصلاحطلب حوزه کهگیلویه بزرگ تاکید کرد که برای ایجاد وحدت بین اصلاحطلبان این حوزه با رقیب هم حزبی خود نشست داشته باشد

کد خبر : 55418
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 21 ژانویه 2020 - 20:32
حاضرم برای پایان اختلاف با لاهوتی نشست داشته باشم/اعلام آتش بس یک طرفه محمود منطقیان

به گ‌زارش پایگاه خبری عصر زاگرس؛ محمود منطقیان در کلیپی که در فضای مجازی از وی منتشر شده است، از اصحاب رسانه و همه کسانی که می‌خواهند در خصوص ریشه اختلافات اصلاحطلبان کهگیلویه بزرگ داوری کنند و به نتیجه برسند خواست در این خصوص در عین بیطرفی تحقیق کنند.

کاندیدای ۱۶ ساله اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ با بیان اینکه شناخت مقصر شکاف موجود بین اصلاحطلبان نیاز به تحقیق و کاوش دقیق و اصولی دارد، اظهار داشت: پیشنهاد کرده ام که در نشستی با حضور جمعی از اصلاحطلبان کهگیلویه بزرگ و سراسر نقاط کشور هر دو طیف حضور داشته باشند تا ریشه این اختلاف مورد واکاوی و کنکاش قرار گرفته و مقصر این موضوع معرفی شود.

وی با تاکید براینکه در این نشست باید آقای لاهوتی هم حضور داشته باشند، تصریح کرد: در این نشست همه از بنده و آقای لاهوتی سوال کنند و دلیل این اختلاف را جویا شوند و سپس براساس مستندات و مدارک قضاوت کنند.

منطقیان افزود: ممکن است در همان جلسه همه اختلافات برطرف شده و در نهایت به صلح و برادری منجر شود.

کاندیدای چهار دوره مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه بزرگ با بیان اینکه در هر ساعتی از شبانه روز آماده حضور در این نشست خواهد بود.

برچسب ها :

ناموجود