جوانترین کاندیدای مجلس کهگیلویه بزرگ برنامه های خود را اعلام کرد/فلاحتی با دست پر آمد

اضغرفلاحتی دارای سی مقاله ثبت شده می باشد و از اساتید دانشگاه پیام نور چرام و دهدشت می باشد.
ثبت اختراع و همچنین آشنایی با زبان انگلیسی وچینی و همچنین کسب مقام های قهرمانی ورزشی از دیگر موارد قابل ذکر این کاندیدای جوان می باشد.

کد خبر : 55392
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 21 ژانویه 2020 - 9:33
جوانترین کاندیدای مجلس کهگیلویه بزرگ برنامه های خود را اعلام کرد/فلاحتی با دست پر آمد

 

جایگاه مجلس شورای اسلامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی جایگاهی بس رفیع بوده و شأنیت آن در قانون اساسی ، به عنوان منشور حاکمیت در کشور عزیز اسلامی مان ، طبق کلام گهربارامام امت (ره) و مقام معظم رهبری، بسیار بلند مرتبه است.

به گزارش عصرزاگرس،  اصغرفلاحتی نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اهداف و برنامه های خود را جهت آگاهی و تنویر افکار عمومی مردم شریف حوزه های انتخابیه ام (کهگیلویه، چرام، لیکک و لنده) دیار پهلوانان و آزاد اندیشان قهرمان به شرح ذیل اعلام و امیدوارم در صورت کسب توفیق الهی برای نمایندگی شما مردم عزیز و حضور در مجلس محترم شورای اسلامی با بهره گیری از همه نیروهای کارآمد ، متدین ،‌ متخصص و کارشناس و همه امکانات مادی و معنوی موجود در کشور عزیزمان ایران و در سایه حمایت ها و مساعی آحاد مردم عزیز و ارجمند حوزه انتخابیه خود و همچنین هماهنگی و همکاری مدیران ، کارشناسان و کارکنان محترم دستگاههای اجرایی و نیروهای خوش فکر و جوان این سرزمین طلایی بتوانم به این برنامه ها و اهداف جامه عمل پوشانده و آنها را تحقق بخشم .

اهداف و برنامه ها :

الف. اقتصادی :

۱- تلاش برای تحقق سند چشم انداز توسعه بیست ساله کشور با عنایت به رهنمود ها و تأکیدات مقام معظم رهبری.
۲- تلاش مداوم برای ارائه برنامه هایی که بتواند تورم و گرانی را مهار و مشکلات اشتغال ، مسکن و ازدواج جوانان را حل نماید.
۳- ایجاد بستر و زمینه مناسب برای جذب سرمایه های داخلی وخارجی به منظورایجاد کار و اشتغال وبکارگیری نیروهای جوان در این زمینه
۴- ایجاد کمیسیونهای مشترک راهبردی جهت تحکیم زنجیره تولید علم، تحقیقات کاربردی ، تولید ، فروش محصول.
۵- تلاش برای جذب اعتبارات لازم در خصوص نو سازی مساکن روستایی و درنظرگرفتن تسهیلات قابل توجه بانکی با یارانه مناسب برای روستاییان با ضمانت زنجیره ای.
۶- تلاش برای فراهم آوردن زمینه احساس امنیت در سرمایه گذاران محترم و حمایت از صاحبان صنای
۷- تقویت زیر ساخت های الکترونیکی شهرهای حوزه انتخابیه در جهت تحقق شهر الکترونیک وقطب الکترونیک.

۸- کاهش نرخ بیکاری جوانان در شهرستان های حوزه انتخابیه از راه بهبود فضای کسب و کار و ارج نهادن به سرمایه‌گذار به عنوان نیروی مولد ملی.

ب- کشاورزی و توسعه صنایع وابسته
۱- تلاش برای توسعه و افزایش بهره مندی کشاورزان ، دامداران و باغداران محترم و تلاشگر برای استفاده از تسهیلات بانکی ارزان قیمت ، تأمین و در اختیار گذاشتن نهاده های کشاورزی ( کود و سموم مورد نیاز) به میزان کافی و از بین بردن بازار سیاه که آسیب اصلی آن به تولیدکننده می رسد.

۲- پیگیری برای استقرار صنایع تبدیلی، صنایع بسته بندی و نگهداری کننده(سردخانه) درمنطقه برای خرید تضمینی محصولات باغی با قیمت مناسب و تبدیل آنها به آبمیوه ، کمپوت ویا نگهداری در سردخانه و عرضه در زمان مناسب به بازار و یا صدور به خارج از کشور با بسته بندی مناسب.

۳- تلاش برای توسعه بیمه محصولات کشاورزی و استفاده عموم کشاورزان از کمکهای دولتی به هنگام بروزخسارت و برداشتن محدودیت های موجود در این خصوص به نحوی که همه محصولات زراعی و باغی تحت پوشش بیمه ای قرارگرفته و تولیدکننده به هیچ وجه به هنگام بروزحوادث و خسارات آسیب نبیند.

پ. دانشگاه و نخبگان علمی :

۱- کمک به کسب اعتبار بین المللی دانشگاه صنعت و معدن چرام و سایر موسسات آموزشی، با ارتقاء سطح فرهنگی و علمی آن و ایجاد زمینه تبادل استاد و دانشجو با سایر دانشگاههای معتبر .
۲- پیگیری ارتقاء سطح کیفی و علمی دانشگاههای پیام نور، آزاد اسلامی وعلمی کاربردی.
۳- تشکیل کانونهای مشورتی فارغ التحصیلان دانشگاهها نخبگان شهری و نماینده مجلس در زمینه های مختلف شهری
۴- بستر سازی برای رشد پارکهای علم و فن آوری، مراکز تحقیقاتی،مجلات و کتب با ارزش در سطح شهر و روستا ها
۵- بهبود کمی و کیفی امکانات دانشجوئی از قبیل خوابگاه، سلف سرویس و …

ت. جوانان و ورزش

۱- تدوین قوانین و مقررات لازم برای حمایت از ورود بخش خصوصی به مقوله ورزش

۲- تشویق مردم و خیرین و سرمایه گذاران به پیش بینی اماکن ورزشی در کنار اماکن مذهبی ،فرهنگی و صنعتی.
۳- اهتمام ویژه به ورزش بانوان و تامین زیرساخت های لازم .
۴- اهتمام به باز گرداندن ورزش قهرمانی به شهرستان و احیاء باشگاه ها و تیم های ورزشی.(کشتی ، فوتبال ،وزنه برداری و…)
۵- حمایت از ورزش کاران و قهرمانان جوان وپیشکسوت شهرستان

ث.فرهنگی ،اجتماعی
۱- تلاش در جهت بستر سازی قانونی برای رفاه اجتماعی بوسیله وضع قوانین حمایتی مربوط به کار ، بیمه ، بازنشستگی و درمان و ارتقاء سطح معیشتی مردم خصوصاً اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه.
۲- تأکید بر قانونمندی و قانونگرایی در میان همه اقشار مختلف جامعه.

۳- تأکید بر توسعه و گسترش NGO های بانوان با کارکرد های اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی
۴- پیگیری برای گسترش حوزه اختیارات و تقویت امکانات و اعتبارات نهاد قانونی دهیاری در روستاها به عنوان مدیریت روستایی و به کارگیری فرد دهیار به عنوان مستخدم دولت و پرداخت حقوق وی بر اساس قانون کار.

۵- تلاش برای توسعه امکانات و خدمات بهداشتی و درمانی ، راهها ، امکانات مخابراتی و پستی و بانکی روستاها با تأسیس دفاتر ICT روستایی و بهره مندی جوانان علاقه مند به استفاده از شبکه جهانی(اینترنت) در روستاها .

۶- تأکید بر اصلاح مقررات استخدامی و حذف قوانین هم عرض ، مقررات خنثی ، ناکارامد و تضییع کننده حقوق شاغلین (کارگران و کارمندان).

اصغرفلاحتی متولد ۱۳۶۴ از شهرستان چرام ، مدرس دانشگاه و عضو نخبگان و مخترعان کشور می باشد.
وی از مهندسین ناظر جهاد کشاورزی و دارای شرکت خدماتی در حوزه کشاورزی می باشد.

فلاحتی  دارای سی مقاله ثبت شده می باشد و از اساتید دانشگاه پیام نور چرام و دهدشت می باشد.
ثبت اختراع و همچنین آشنایی با زبان انگلیسی وچینی و همچنین کسب مقام های قهرمانی ورزشی از دیگر موارد قابل ذکر این کاندیدای جوان می باشد.

هدف از شرکت در انتخابات توسعه زیرساخت های اقتصادی شهرستان های کهگیلویه بزرگ و جذب سرمایه گذاران مختلف برای پیشرفت حوزه انتخابی از مهمترین اهداف وی می باشد.
و برنامه ای مدون را برای توسعه کشاورزی و گردشگری دارد .

برچسب ها :

ناموجود