نصب پرده تخلف بر سر درب یک واحد صنفی متخلف در بهمئی (+تصویر)

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های کهگیلویه و بهمئی گفت: یک واحد صنفی میوه و تره بار در شهرستان بهمئی به دلیل تخلف گرانفروشی به نصب پارچه نوشته بر سر در محل کسب محکوم شد.

کد خبر : 55315
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 ژانویه 2020 - 21:30
نصب پرده تخلف بر سر درب یک واحد صنفی متخلف در بهمئی (+تصویر)

به گزارش عصرزاگرس، رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه و بهمئی اظهار داشت: در راستای بهبود کنترل بازار و رسیدگی به شکایات مردمی یک واحد صنفی میوه و تره بار در شهرستان بهمئی به دلیل اصرار بر تخلفات متعدد از جمله گرانفروشی به نصب پارچه‌نوشته گرانفروشی بر سر در محل کسب محکوم شد. 

سید علمدار بازرگان افزود: این واحد صنفی میوه و تره بار پس از سه بار تخلف به دلیل اصرار بر تخلف و تکرار تخلف گرانفروشی به نصب پارچه محکوم شد.

وی تصریح کرد: این واحد صنفی متخلف علاوه بر نصب پارچه بر سر در محل کسب، به جزای نقدی نیز محکوم گردید.

بازرگان با اشاره به تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها گفت: نظارت و بازرسی بر همه صنوف در قالب گشت مشترک به همراه بازرسین واحد بازرسی و نطارت صنعت،معدن و تجارت و اتاق اصناف به صورت مستمر ادامه دارد و در صورت ضرورت از بازرسین مرکز استان در جهت کنترل بازار استفاده می نماییم .

وی خاطرنشان کرد: که کلیه واحدهای صنفی مؤظف بوده نرخ‌نامه مصوب را در جلوی دید مشتریان نصب نموده و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله گرانفروشی و کم‌فروشی و عدم درج قیمت و نصب نرخنامه و عدم صدور صورتحساب برای مشتری و دیگر تخلفات صنفی را به سامانه ۱۲۴ بازرسی اداره صنعت و معدن و تجارت اعلام نمایند.

برچسب ها :

ناموجود