بازدید وبازرسی سرزده مدیرکل تعزیرات ،مدیرکل امور اقتصادی استانداری وجمعی از مسولان از بازار دهدشت(+تصاویر)

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان به اتفاق مدیرکل امور اقتصادی استانداری ،مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان ،روسای ادارات صنعت ومعدن وتعزیرات ومسولان بهداشت از بازار دهدشت بازدید کردند.

کد خبر : 55262
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 ژانویه 2020 - 17:12
بازدید وبازرسی سرزده مدیرکل تعزیرات ،مدیرکل امور اقتصادی استانداری وجمعی از مسولان از بازار دهدشت(+تصاویر)

به گزارش عصرزاگرس، در این بازدید که از صنوف مختلف وجهت تنظیم بازار صورت گرفت مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اظهار داشت؛ ازابتدای سال جاری تعداد ۴ هزار ۹۰۰ پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شده که ۴هزار ۸۰۰ پرونده آن منتهی به صدور رای شده است.

براتعلی صالحی جزای نقدی این پرونده ها را ۹۵ میلیارد ذکر کردو بااشاره به ضبط کالاها گفت؛ در باب تشدید بازرسی ها به شهرستان کهگیلویه تا با برنامه ریزی منسجم برخورد با متخلفین داشته باشیم ودیگر شهرستان ها را نیز بازرسی خواهیم داشت.

وی اظهار کرد؛ در سه حوزه کاری بحث قاچاق کالا ،بهداشت دارو و درمان و بحث کالاها و خدمات را داریم که جریمه ها معمولاً حبس، ضبط کالا،جریمه نقدی و پلمپ بوده است.

صالحی افزود؛ هدف از برخورد ها تنظیم بازار است تاحق مردم در این رابطه ضایع نشود.

رئیس صنعت معدن وتجارت شهرستان کهگیلویه اظهارکرد؛ ازابتدای سال جاری در سطح سه شهرستان کهگیلویه چرام و لنده ۳ هزار هشتصد وپنجاه مورد بازرسی از انواع صنوف داشتیم که از این تعداد ۸۶۶ مورد متخلف شناخته شده و جهت رسیدگی به تعزیرات معرفی شدند.

حکیم گفت؛ عمده تخلفات این صنوف گرانفروشی، کم‌ فروشی، عدم درج قیمت، عدم ارائه کالا، عدم ارائه فاکتور ، عرضه خارج از شبکه بوده است.

وی افزود؛ درصورت هرگونه تخلف شهروندان با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند تا برخورد قانونی با متخلفین صورت گیرد.

برچسب ها :

ناموجود