مشارکت مردم را در صحنه انتخابات پایپندی به نظام می باشد/مردم با مراجعه به سامانه سجام تخلفات انتخاباتی را ثبت کنند

جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه با حضور علیرضا اتابک فرماندار کهگیلویه و دیگر مسئولان شهرستان صبح امروز در سالن کنفرانس فرمانداری کهگیلویه بر گزار شد

کد خبر : 55228
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 ژانویه 2020 - 12:54
مشارکت مردم را در صحنه انتخابات پایپندی به نظام می باشد/مردم با مراجعه به سامانه سجام تخلفات انتخاباتی را ثبت کنند

به گزارش پایگاه خبری عصر زاگرس؛ علیرضا اتابک فرماندار کهگیلویه:ضمن تسلیت به خاطر شهادت سپهبد سلیمانی و درگذشتگان حادثه هواپیمایی تهران -اکراین یکی از تحلیل هایی که باعث می شود دشمن میزان رضایت مندی از نظام جمهوری اسلامی را می سنجند حضور مردم در اجماع های مختلف یکی از راه های میزان این سنجش می باشد.
اتابک مشارکت مردم را در صحنه انتخابات را پایپندی به نظام دانست و گفت: همانطور که دشمن شرکت در راه پیمایی های مختلف نظیر ۲۲ بهمن ماه را یک همه پرسی برای قبول نظام جمهوری اسلامی می داند، شرکت در انتخابات را هم یک همه پرسی برای مقبولیت نظام قلمداد می کند.
اتابک گفت: انتخابات فرایندهایی دارد و خوشبختانه در شهرستان کهگیلویه تاکنون این فرایند به درستی مدیریت شد.
وی با اشاره به اینکه هیچ شائبه ای در مورد تایید ۱۷ نفری که برای حوزه کهگیلویه ، چرام ،بهمیی و لنده تایید شدند وجود نداردگفت:تا الان وضعیت ادارات شهرستان نسبت به رعایت موازین قوانین انتخابات توسط ادارات شهرستان مثبت می باشد .

وی رقابت را بین مردم دانست و از نامزدهای انتخاباتی خواستار این شد که وعده هایی را ندهند که فردا از عهده ی آن بر نیایند و نظام اداری را زیر سوال ببرند.

اتابک از روسای انتخابات خواستار این شد که نباد همه وقت خود را صرف انتخابات کنند و کار های مردم روی زمین بماند و این بهانه ای شود برای انجام ندادن کارهای مردم.
وی هرگونه عزل و نصب را تا پایان انتخابات ممنوع کرد و گفت تا پایان انتخابات هیچ گونه عزل و نصبی در شهرستان صورت نخواهد گرفت.

مجید کرمی رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه افزود: همه ما باید تلاش کنیم که انتخابات پرشوری را داشته باشیم
وی به طراحی سامانه سجام اشاره کرد و گفت: هر فردی تخلفی را دیده می تواند با مراجعه به این سامانه تخلف را ثبت کند.

وی از روسای ادارات خواستار این شد که جوری رفتار نکنیم که مردم به ما بی اعتماد شوند
و اگر تخلفی توسط کارمندان اداره صورت گرفت ضمن برخورد، انها را به مراجع مربوطه معرفی کنند تا برخورد شود.

حکیم رئیس اداره صمت: از ابتدای سال تا کنون ۳۸۶۰ بازرسی در سطح بازار انجام شده که در این بازرسی ها واحدهای متخلف شناسایی و برخورد شد.
وی عمده تخلف بازاریان را عدم درج قیمت، ارائه ندادن فاکتور و گران فروشی مطرح کرد .
حکیم با اشاره به طرح بازرسی بعد از سهمیه بندی بنزین گفت: خوشبختانه شهرستان کهگیلویه پیشتاز در این طرح می باشد و از ابتدای این طرح تعداد بازرسی ها افزایش یافته و خوشبختانه با تزریق کالاهای مورد نیاز مردم و افزایش نظارت بر بازارتوانستیم جلوی افزایش قیمت را بگیریم.

برچسب ها :

ناموجود