لغزندگی محورهای کهگیلویه و بویراحمد بر اثر بارش برف و باران

بارش باران و مه غلیظ در جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد موجب کندی تردد و لغزندگی برخی محورها شده است.

کد خبر : 55220
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 ژانویه 2020 - 10:08
لغزندگی محورهای کهگیلویه و بویراحمد بر اثر بارش برف و باران

به گزارش پایگاه خبری عصر زاگرس؛ رییس پلیس راه این استان گفت: کاهش دما، بارش باران ،برف و هوای مه آلود موجب لغزندگی برخی از جاده های ارتباطی این استان شده است.سرهنگ وئیسی پور افزود: درپی بارش های ۲۴ ساعت گذشته و بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر، محورهای یاسوج ـ شیراز، یاسوج ـ بابامیدان، یاسوج-اصفهان و یاسوج- چرام لغزنده است و تردد در این مناطق به کندی در جریان است.
وی به رانندگان توصیه کرد: ضمن کنترل سرعت و رعایت قوانین، در صورت وقوع هرگونه حادثه در مواقع بارندگی و مه آلود بودن هوا، چراغ خودروهای خود را روشن نگه دارند.
وی ادامه داد: رانندگان پیش از سفر از همراه داشتن وسائل و تجهیزات ایمنی و وضعیت راه ها اطمینان یابند.مدیرکل مدیریت بحران استان هم گفت: بنا به هشدارهای سازمان مدیریت بحران کشور و پیش‌بینی‌های اداره کل هواشناسی استان از صبح روز چهارشنبه دوم بهمن ماه ۹۸ استان میزبان باران و برف خواهد بود.
آقای محمدی تبار افزود: این سامانه بارشی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ( دوم و سوم بهمن ماه) این هفته استان را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد.
وی ادامه داد: مجموعه‌ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، پلیس راه، شهرداری‌های استان، هلال احمر، فوریت‌های پزشکی، شرکتهای آب، برق، گاز، مخابرات، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روزهای پایانی هفته به صورت آماده باش کامل برای ارائه خدمات به مردم هستند.

برچسب ها :

ناموجود