گلایه‌های پیشکسوت ورزش گچساران از بی‌توجهی مسئولان

پیشکسوت ورزش گچساران گفت: متاسفانه از ورزشکاران حمایت نمی‌شود و این امر موجب شده تا ورزشکاران ما به خارج از کشور روی بیاورند

کد خبر : 55215
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 ژانویه 2020 - 9:56
گلایه‌های پیشکسوت ورزش گچساران از بی‌توجهی مسئولان

به گزارش پایگاه خبری عصر زاگرس؛مراسم یادبود  ورزشکاران گچسارانی و بدرقه بازیکن ملی پوش هاکی ایران در اداره ورزش و امور جوانان گچساران برگزار شد.

 در این نشست اسماعیل پناهپوری با اشاره به اینکه افرادی مانند نیما حیدری‌ها کمیاب شدند، گفت: جا دارد برای نسل جدید در عرصه های ورزشی نیروهای جدید پرورش داد.

 این پیشکسوت ورزش گچساران ادامه داد: متاسفانه از ورزشکاران حمایت نمی‌شود و این امر موجب شده تا ورزشکاران ما به خارج از کشور روی بیاورند.

پناهپوری ابراز کرد: اگر از چنین افرادی مانند نیما حیدری حمایت می‌شد این ورزش جان دوباره می گرفت و همچنان سرپا باقی می‌مانند.

 وی با انتقاد از  رئیس هیات هاکی استان کهگیلویه و بویراحمد  گفت: متاسفانه خانم گشتاسبی همچنان در حال تخریب تیم هاکی گچساران است.

 پناهپوری عنوان کرد: ایشان در گفت و گوهای خود بیان داشته که هاکی گچساران با غیربومی ها برجا مانده است.

 وی  ابراز کرد: رئیس هیات هاکی استان خود که  فرزند گچساران هستند اما حال که در استان هستند سعی در تخریب هاکی گچساران دارند.

 این پیشکسوت ورزش گچساران عنوان کرد: ایشان بایستی سعی در جمع کردن زیر مجموعه خود در شهرهای مختلف استان باشند نه اینکه تیم هاکی گچساران را تخریب کنند.

 پناهپوری خطاب به مسوولان ورزش در استان خاطرنشان کرد: این صندلی ریاست برای اشخاص ماندگار نیست یک روز شما هستید و روز دیگر شخص دیگری.

برچسب ها :

ناموجود