پایان مشکلات گازرسانی به امامزاده سید محمود(ع) چاروسا تا ۲ ماه آینده

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشکلات گازرسانی به امامزاده سید محمود(ع) چاروسا تا دو ماه آینده به پایان می‌رسد.

کد خبر : 54419
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 14 ژانویه 2020 - 12:34
پایان مشکلات گازرسانی به امامزاده سید محمود(ع) چاروسا تا ۲ ماه آینده

 

به گزارش عصرزاگرس، رحمان خادم مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در چاروسا با بیان اینکه گازرسانی به دیشموک و چاروسا از مهمترین طرح‌های گازرسانی بوده که با ۹۰ درصد پیشرفت کاری در مراحل پایانی است گفت: تاکنون گاز ۶۴ روستا به بهره‌برداری رسیده است، ۱۶ روستا تا یک ماه آینده گازدار خواهند شد و گازرسانی به ۲۹ روستای این دو بخش در مرحله مناقصه و تعیین پیمانکار است.

او بیان کرد: عملیات گازرسانی به قلعه رئیسی و دیشموک در دو فاز صورت گرفت که فاز اول و دوم به طول ۱۶ کیلومتر از طولیان در قلعه دختر بود و فاز سوم آن گازرسانی به قلعه رئیسی و دیشموک و ۱۰۸ روستا این مناطق بود که از دهه فجر سال گذشته تاکنون گازرسانی شده است.

خادم به وضعیت علمک گذاری در روستای امامزاده سید محمود (ع) چاروسا اشاره و افزود: در مسیر اصلی قلعه رئیسی و دیشموک روستا‌های بودند که عملیات لوله اصلی آن‌ها انجام گرفت که علمک گذاری آن‌ها به دلیل تست و مشخص نشدن پیمانکار پروژه نیمه تمام ماند که مراحل انتخاب پیمانکار انجام گرفت و تمام تلاش بکار می‌بندیم تا روز آینده این روستا‌ها نسبت به علمک و تا دو ماه آینده علمک آن‌ها به پایان برسد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مناطق پراکنده قلعه رئیسی هم گفت: پیمانکاری را برای شهرستان کهگیلویه انتخاب کردیم که با توجه به نواقصات قلعه رئیسی و دیشموک تنها برای این مناطق فعال شد که هم اکنون فعال و در دیشموک شروع شد و تا هفته آینده کوچه‌های نیمه تمام قلعه رئیسی را تکمیل خواهد کرد.

او به خط اصلی شوتاور هم اشاره و تاکید کرد: فاز چهارم عملیات گازرسانی را تعریف کردیم که در این فاز بیش از ۲۹ روستا عملیات گازرسانی آن‌ها آغاز شد که در این بین روستا‌های شوتاور، درغک و اسفندان است که هزینه اجرا آن بیش از ۳۴۰ میلیارد ریال است کلیه موارد لازم پروژه خریداری شده است و پیمانکار انتخاب شد از روند پروژه هم بازدید و امیدواریم تا ۱۰ روز آینده شروع بکار کند.

برچسب ها :

ناموجود