طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۸ خرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 42557 | نویسنده : سعید موسوی
 • ارسالی مخاطبان/
    

  مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین عصرزاگرس است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

  عصرزاگرس؛ مردم شهرستان کهگیلویه سید کمال دولتخواه سرپرست عزل شده بنیاد شهید و امور ایثارگران را بیشتر به برگزار کننده همایش های بدون نتیجه و پر حاشیه می شناسند.

  دولتخواه هر از چند گاهی برای جلب توجه عموم دست به کارهای خاصی می زند، پس از حواشی و اظهار نظرهایش در جلسه تودیع خود که از حاشیه ساز ترین جلسات تودیع و معارفه شهرستان بود بار دیگر به سمت برگزاری همایش های بدون نتیجه خود روی آورد.


  دولتخواه با دعوت از دکتر وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و در پی آن برگزاری یک نشست خصوصی در منزل شخصی اش که با حضور جمعی از اصلاحطلبان خصوصا استاد محمود منطقیان تشکیل گردید سعی داشت به اهداف ترسیمی خود نزدیک شود، اما زیرکی استاد محمود منطقیان و تشخیص به هنگام او تار و پود این برنامه را از هم پاشید و وکیلی با شنیدن صحبت ها و انتقادات و درخواست های بحق مردم از طرف استاد منطقیان با ناراحتی جلسه را ترک کرد.


  کمال دولتخواه پس از شنیدن فعالیت های سیاسیون اصلاحات و برگزاری جلسات خانگی حامیان دکتر علی کامرانی، از به نتیجه رسیدن برنامه های خود احساس خطر کرد و برای جلوگیری از محو شدن فعالیت هایش اقدام به برگزاری مراسم ضیافت افطاری اصلاحطلبان در یک تالار نمود، هر چند بسیاری از اصلاحطلبان نزدیک طیف استاد محمود منطقیان این جلسه را تحریم کردند اما خود آقای منطقیان در این جلسه حضور پیدا کرد، دولتخواه در این جلسه پشت تریبون رفت و خود را مورد قبول اکثریت فعالان اصلاحطلب در هر دو طیف خواند.

  در این جلسه حواشی فراوانی بوجود آمد و به ضیافت افطاری به جنجال کشیده شد . اینجا نیز محمود منطقیان اجازه نداد کمال دولتخواه جلسه ای برگزار کند که نزد اصلاحطلبان مطرح گردد.
  پس از حواشی فراوان این ضیافت افطاری، کمال دولتخواه با یک مصاحبه به ظاهر یهویی و خودجوش با یک سایت محلی سعی داشت مقبولیت خود را به آحاد فعالان اصلاحات و مردم تزریق کند و با استفاده از آن مطالب در جلب توجه استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد گامی اساسی بردارد.


  دولتخواه در این مصاحبه بزرگان اصلاحطلب شهرستان از جمله استاد محمود منطقیان و دکتر قادر لاهوتی را عاملین اصلی عدم به توافق رسیدن اصلاحطلبان دانست و آنها را مورد انتقاد خود قرار داد.
  همچنین به انتقاد دکتر علی کامرانی مدعی اصلی کاندیداتوری، اسلام خسروی معاون سابق فرمانداری کهگیلویه و رضا دهبانی مدیر کل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پرداخت و هرسه نفر آنها را شایسته کاندیداتوری مجلس ندانست، دولتخواه به این اکتفا نکرد و فرماندار کهگیلویه را نیز مورد انتقاد قرار داد، پس از آن به عدل هاشمی پور تاخت و در پایان طوری وانمود کرد که همگان از فعالیت های او رضایت کامل دارند.


  به راستی کمال دولتخواه دقیقا دنبال چیست؟
  دولتخواه با خود بزرگ بینی کاذب احساس میکند تئوریسین اصلاحات کهگیلویه هست. او در حالی خود را مورد قبول هر دوطیف اصلاحات معرفی میکند که در واقع هیچ جایگاهی در بین آنها ندارد.
  با این وجود میتوان گفت او دنبال این است که یا در انتخابات آینده تلاش کند خود را به عنوان یکی از کاندیداهای کهگیلویه معرفی نماید. یا اینگونه نشان دهد که یکی از تصمیم گیرندگان اصلی برای انتخاب کاندیدای اصلاحات در انتخابات ۹۸ است. یا سودای فرمانداری کهگیلویه را با تخریب نیکبخت در سر دارد.
  اما کاملا مشخص است که به هیچکدام نخواهد رسید.

  ۱۰ نظر برای “کمال دولتخواه و خودبزرگ بینی های کاذب/ از دعوت بدون نتیجه وکیلی و افطاری جنجالی گرفته تا مصاحبه به ظاهر تصادفی برای جلب توجه استاندار/ انتقاد از محمود منطقیان و قادرلاهوتی تا عدم شایسته دانستن کامرانی، دهبانی و خسروی برای کاندیداتوری”
  1. اصلا ح طلب گفت:

   تنها کسی که شایستگی نماینده شدن را دارد دکتر کامرانی است

  2. شهروند گفت:

   مگه اونایی که رزومه دارند با شایسته سالاری رزومه قوی کردند فقط بازدو بند سیاسی. رزومه چه هدردی رو دوا میکنه

  3. وخدایی که در این نزدیکیست گفت:

   وکیلی کیلویی چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  4. یزدگرد گفت:

   درود. فکر نمیکنم حرف های اقای دولت خواه راجع به جریان اصلاح طلبان بی ربط باشه اتفاقا بسیار منطقی و دقیق گفته شده حالا اگر همگی زنده بودیم به عینه خواهیم دید. ی سوال حالا خداوکیلی این سه نفر موجود : کامرانی دهبانی و موسوی حتی نمیتونند در مقابل موحد عرض اندام کنند چه رسه که بخوان نماینده بشن بابا جمع کنینن کاسه کوزه هاتونو. تو کهگلو فقط یه نفر میتونه موفق باشه اونم موحد هست و بس . بقیه بهتره برن دنبال کارای جانبی و زندگیشون

  5. ناشناس گفت:

   با سلام ،به پیشگاه دوستان عزیز ،،اولا نباید عامل مشکلات را م،ول،بدانیم،ریشه مشکلات در جائی است که ما توان رفع آنرا نداریم پس خود و دوستان را نرنجانیم،،، ضمنا دولت خواه هم جوان است واز خانواده معظم شهدای وطن است چنانچه بخواهد خودرا به جامعه معرفی کند هیچ کار ناشایستی نکرده. تا انتخابات وقت زیادی مانده ،سعی کنیم نسبت بهم مهربان باشیم دست روی هم بلند نکنیم رقبا ازاین شرایط بهره برداری میکنند،،صبر بخرج دهید شاید شورای نگهبان دراین دوره خلاف انتظار گذشته عمل کند ،باید بفکر اصل موضوع بود فرض بفرمائید دری به تخته خورد و نماینده کهگیلویه هم اصلاح طلب انتخاب شد ،اما اکثریت مجلس با طیف مخالف چه سودی برای مملکت دارد،،،بگذارید تا وضعیت به طور واضح و شفاف نمایان گردد آنگاه به جان هم بیفتیم ،،،بهر
   دانلود صورت حفظ وحدت در هر جامعه و دسته و خانواده ای شرط بقا و خرسندی خواهد بود،سعی کنیم جلوی نفاق گرفته شود،،،

  6. اصلا ح طلب گفت:

   اتفاقا دکتر کامراتی شایستگی اش از همه بیشتر است

  7. کهگلویه بزرگ گفت:

   استادان منطقیان ولاهوتی بزرگان اصلاحات هستند وجاشون ویادشون وخاطرات وکاراشون هست وسید کمال دولتخواه اصلابه سربازی از اصلاحاتم حساب نمیشه چون خودبرتربینی وکینه برای خراب کردن اصلاحات به نفع خود تو دلش جاکرده اصلا نمیدونم چطور تریبون بدست شد؟؟؟

  8. سروش گفت:

   هیچ کدوم از این دو طیف ب درد نمیخوره فقط حرف حرف

  9. عادلی گفت:

   ایشون چند جا تریبون بهش دادن دور ورداشته آخه یکی نیست بهش بگه با کدوم رزومه حرفهای بزرگ میزنی. توکه در عمل ثابت کردی هیچ توانمندی نداری

  10. مخاطب گفت:

   اتفاقا هر چه دولتخواه گفته عین واقعیت هست .عامل بدبختی و مصیبت اصلاحات کهگیلویه آقایان خودخواه و بی تدبیر منطقیان و لاهوتی هستند.
   بهتره که هر چه زودتر از این میدان خارج گردند.


  امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • حذف کردن نام شهدا یعنی حذف کردن عزت و عظمت و شرافت/زنگ مهر و مقاوت برای بازگشایی مدارس/درنظر گرفتن ۴۷ برنامه برای هفته دفاع مقدس/خدمت به آموزش و پرورش،خدمت به ساختار جامعه و فرهنگ است  
 • مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد استعفا داد
 • تحقق رویای ۳۵ ساله مردم روستای درغک / تصاویر
 • حذف یک تیم در دهدشت بخاطر ۸۰ هزار تومان/اعتراض بازیکنان جلوی فرمانداری کهگیلویه ودرخواست کمک از فرماندار (+تصاویر)
 • واکنش عضوجوان شورای شهر دیشموک به حذف کلمه شهید از تابلوهای معابر شهر دیشموک/ تابلوها باید اصلاح شود/ دستگاهای امنیتی با مسببان این اقدام ضد شهید و شهادت برخورد کنند
 • بازدید رئیس کل دادگستری استان از دادگستری شهرستان کهگیلویه (+تصاویر)
 • رفت و برگشت مدیریتی در اداره کل محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد / “جعفری نژاد” رفت “هاشمی” مجددا مدیرکل شد
 • جدال تام کهگیلویه با استقلال نوین ماهشهر در هفته سوم مسابقات لیگ دسته سوم کشور
 • جناب استاندار این گوی و این میدان، آموزش وپرورش چرام حیاط خلوت سیاسیون و ستاد انتخاباتی کاندیداهای مجلس
 • برگزاری مانور ساعت صفر شورای هماهنگی مدیریت بحران درشهرستان لنده/عملکرد قابل قبول دستگاه های مربوطه+عکس
 • نشست مشترک مدیر آموزش و پرورش دهدشت و مدیرعامل باشگاه فرازبام خائیز/ترویج ورزش همگانی و استعداد یابی در بستر آموزش و پرورش نقش مهمی در استعدا یابی و توسعه ورزش هندبال دارد
 • مخالفت خوزستان با ساخت سد مارون ۲
 • فرصت بخشودگی ۱۰۰درصدی جرائم مالیاتی تا پایان مهر ماه برای فعالان اقتصادی
 • بی احتیاطی رانندگان عامل بیش از ۷۰درصد تصادفات جاده ای/در دست اجرا بودن ۲۰۰ طرح راهسازی در جاده های استان
 • واکنش روابط عمومی آموزش وپرورش کهگیلویه به خبر عصرزاگرس
 • ممنوعیت ارائه خدمات به دارندگان کارت‌های ملی قدیمی
 • حسین کلانتری: آموزش و پرورش نباید پایگاه انتخاباتی کاندیدای خاص شود
 • پرویز یزدان پناه وتلاش برای عبور از میدان مین
 • زوج دهدشتی سومین و طولانی ترین قله دنا رو فتح کردند (+تصاویر)
 • دربی لرها برنده ای نداشت/ دو امتیاز بازی خانگی از دست تام کهگیلویه پرید (+تصاویر)