طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۲ خرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 41782 | نویسنده : حیات لایقی
 •   

  رئیس اسبق آموزش و پرورش منطقه دیشموک در واکنش به خبر ” هیچکس جز خدا به فکر چاروسا و دیشموک نیست” واکنش نشان داد و مطلبی را به این پایگاه خبری ارسال نمود که عینا منتشر می شود : جناب آقای هاشمی پور لطفا به حرمت ماه مبارک رمضان و ایام لیالی قدر ، در […]

  رئیس اسبق آموزش و پرورش منطقه دیشموک در واکنش به خبر ” هیچکس جز خدا به فکر چاروسا و دیشموک نیست” واکنش نشان داد و مطلبی را به این پایگاه خبری ارسال نمود که عینا منتشر می شود :

  جناب آقای هاشمی پور لطفا به حرمت ماه مبارک رمضان و ایام لیالی قدر ، در برابر خدا و مردم آنچه را که دیگران انجام داده اند برای جلب رای از حوزه های انتخاباتی به نام خود ثبت نکنید.
  جناب هاشمی پور هم خدا، هم خودتان ، هم مسئولین و کارکنان و فرهنگیان آموزش و پرورش ، هم مردم دیشموک و روستاهای شرانگ رانگ ٬ حیدری آجم ٬ سرتنگ لیراب سرتل ٬ پای پره ٬ تنگ سوخته ٬ له لوشان ٬طاهر آباد ٬ سرگچ و …. و هم رسانه خبری دیشموک می‌دانند که جنابعالی و اینجانب در حل مشکل چند فضای آموزشی نقش داشته ایم

  در پی اظهارات نماینده ی محترم شهرستان های کهگیلویه , بهمئی , چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی آسیب های اجتماعی منطقه ی دیشموک نکات ذیل را جهت تنویر افکار عمومی بیان می نمایم:

  ۱_ ایشان فرمودند که ۱۷ کانکس از تهران به مقصد دیشموک بارگیری کردند که به استحضار می رساند تنها سه عدد کانکس با پیگیری نماینده و از طریق خیرین برای روستا های سَرِ سُر , طاهر آباد و بردله تهیه گردید
  ۲ _ تعداد چهار کانکس از کانکس های ذکر شده توسط موسسه ی قلم چی اهدا گردید که در زمان نمایندگی ایشان نبودند.
  ۳ – تعداد ۲ کانکس روستاهای شرانگرانگ و حیدری آجم از طریق اداره ی کل نوسازی مدارس و با پیگیری های مکرر اینجانب و همکارانم در آموزش و پروش دیشموک تهیه شد که باز هم قبل از نمایندگی ایشان بوده است.
  ۴ – تعداد ۴ کانکس روستا های له لوشان , سَر تَل , چِنگِل و انجیره با پیگیری های اینجانب و بدون اطلاع اداره کل نوسازی و اداره ی کل آموزش و پرورش از طریق موسسه ی خیریه ی ماموت تهیه گردید.
  ۵ – کانکس روستای سرتنگ لیراب باز هم با استفاده از بیان مشکلات مدرسه ی این روستا در فضای مجازی از طریق یک خیر تهیه گردید. که با همکاری اداره کل نوسازی مدارس استان و همراه با مدیر کل آن اداره با مشقت فراوان و با همکاری مردم روستای مذکور به آن روستا حمل و نصب گردیده و تجهیزات آن از طریق تنگ لیراب با حضور مدیر کل محترم نوسازی مدارس و اینجانب و دیگر همکاران اداره اموزش و پرورش به روستای مذکور با الاغ حمل گردید که از این اقدام، مستندی توسط اداره کل نوسازی تهیه و به عنوان یک کار فوق العاده چندین بار در مجمع خیرین کشور پخش گردید که اینجانب را درحال کلنگ زنی جهت احداث جاده برای تراکتور حامل کانکس به تصویر کشیده است و همین جا از زحمات بی دریغ مهندس مهرابی مدیرکل قبلی نوسازی مدارس و همکارانشان صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم
  ۶- همچنین با دعوت از گروه های جهادی اقدام به ساخت دو مدرسه در روستاهای صعب العبور پای پره وتنگ سوخته نموده ایم .
  ۷_ پیگیری مشکلات فضاهای آموزشی روستاهای درغک اسفندان باغکلک بناری که در روستاهای درغک واسفندان مدارس قدیمی تخریب و دو مدرسه شش کلاسه از اعتبارات طرح برکت و بعد از اینجانب شروع شده و مدرسه بناری توسط بانک ملی تا مرحله اسکلت بندی ساخته شده و ادامه ساخت متوقف شده اما متاسفانه در مورد مدرسه باغکلک هیچ اقدامی نشده است!!!!
  ۸ – پیگیری زمین خوابگاه شبانه روزی که دو صورتجلسه درمورد واگذاری زمین خوابگاه از زمین های منابع طبیعی شهر توسط مسئولین شهرستانی و بخشی ( قاضی وقت ٬ منابع طبیعی ٬ راه و شهرسازی ٬ بخشدار شهردار ٬ آموزش و پرورش ٬ نیروی انتظامی) تنظیم گردید که تا مرحله کلنگی زنی رفته اما متاسفانه بخاطر سهل انگاری برخی از مسئولین وبخار مشکل جزئی انجام نگرفته است.
  ۹- اما در مورد روستای سر گچ نماینده محترم بیان داشتند که ایشان و آقای زارع پور مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان , سر گچ را بلد ‌نبودند تا اینکه از طریق درخواست مردم برای مدرسه و از طریق رسانه ها سرگچ را شناختند در این مورد به استحضار می رساند ما صدای مردم سرگچ را به مسئولین و خیرین رسانده ایم از زمان مدیران محترم قبلی آموزش و پرورش دیشموک تا زمان مدیریت اینجانب تعداد ۱۰ مکاتبه به اداره کل آموزش و پرورش استان جهت در خواست کانکس و یا ساخت مدرسه برای روستاهایی که فاقد مدرسه بودند از جمله سر گچ نگاشته شد و دو مورد از این مکاتبات در زمان مسئولیت اینجانب در سال های ۹۵و۹۶ بود که در یکی از مکاتبات در ردیف اول مشکل مدرسه ی روستای سرگچ بیان شد و در سفری که مدیر کل محترم آموزش و پرورش بعد ازعزل اینجانب به منطقه داشتند به رویت ایشان رسید .
  همچنین در زمان تصدی اینجانب، مشکلات آموزش و پرورش دیشموک را بصورت مکتوب و دستی تقدیم جنابعالی و وزیر محترم در زمانی که معاون دکتر فانی بود نموده ایم ضمن اینکه برای رفع مشکل مدرسه این روستا ما بیکار ننشسته ایم و با پیگیری از طریق موسسه خیریه ماموت تعداد ۲ کانکس برای روستاهای سرگچ و پاتل چندار تهیه نمودیم اما به علت عدم وجود جاده ی مناسب و تاکید موسسه ی خیریه ماموت مبنی بر نصب در روستاهای مذکور یا ارسال به منطقه ی دیگری و از طرفی علیرغم پیگیریهای صورت گرفته به علت عدم باز گشایی و یا احداث جاده مجبور شدیم این دو کانکس را به منطقه ی چاروسا واگذار کنیم.
  از انجائیکه فضای آموزشی سرگچ در چند سال یک ساختمان گِلی شخصی بود و برای سال تحصیلی جدید. ( ۹۷ – ۹۶) مالک ساختمان مذکور جهت سکونت خویش به آن نیاز داشت به ناچار از اول مهر مدرسه در فضای باز فعالیت خویش را آغاز کرد، لذا تنها راه حل مشکل رسانه ای نمودن موضوع بود تا با رفع مشکل جاده و حمل کانکس جهت رفع مشکل فضای آموزشی این مدرسه از خبرنگاران برای تهیه گزارش دعوت کنیم اما خبرنگار تیتر دیگری برای این موضوع انتخاب کرده که به سمع وزیر و نماینده ی محترم رسید.
  لذا با رسانه ای شدن مشکل فضای آموزشی سرگچ منجر به بازگشایی جاده و رفع مشکلات ارتباطی و به تبع آن رفع مشکل فضای آموزشی آن روستا شد. آن هم از طریق خیرین

  همانطوری که نماینده محترم بارها در مورد آموزش و پرورش دیشموک به تندی صحبت کرد و فرمودند که ساکت نمی نشیند و شکایت ما را نزد وزیر می برد لذا پیگیریهای سیاسی ایشان و تیتر جهت دار خبرنگار منجر به عزل اینجانب شد .
  بنده افتخار میکنم بخاطر حل مشکل روستای سرگچ عزل شدم اما (بخاطر کار های انجام گرفته و نه بخاطر کار های انجام نگرفته)
  حال چند سوال از نماینده ی محترم دارم آیا روستای سرگچ فقط مشکل مدرسه داشته است یا مشکل آب , جاده ی مناسب , بهداشت , تغذیه , پل ارتباطی و …. هم داشته است؟

  جنابعالی در زمان افتتاح دو کانکس روستای مذکور که با طمطراق بسیاری رو به رو بوده از روستای مذکور ، و از روستا های در مسیر بازدید داشته اید
  برای حل مشکلات آنها چه کاری انجام داده اید؟
  فقط سد بالیاب را که بیان داشته اید: ” سد بالیاب آماده باش که من آمده ام ” بهانه ای شد برای نرسیدن امکانات به روستاهای سرگچ که نه سد ساخته شد نه امکاناتی به روستاهای مذکور رسیده است.

  حال در مورد مشکل خانم ‘مخمل نمازی’ و مخملهای نمازی در این منطقه چرا صدای جنابعالی بر سر نهاد های مسئول بلند نشد و شکایتی به تهران برده نشد و مدیری عزل نشد؟ البته ما خواستار عزل هیچ مدیری نیستیم و همه برای ما مترم هستند فقط این را بگویم که جنابعالی دیواری کوتاه تر از آموزش و پرورش در زمان مدیریت اینجانب پیدا نکرده اید
  در پایان ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری های جنابعالی جهت حل مشکلات مردم منطقه و دست مریزاد به جنابعالی امید است وعده های داده شده در زمان انتخابات مثل: سد بالیاب , معدن نیترات لیراب , بازگشایی جاده ی دهدشت به دیشموک و آسفالت جاده های روستایی این بخش در حد وعده های انتخاباتی نمانند هرچند که اقدام خاصی در این زمینه ها بعد از چهار سال از نمایندگی جنابعالی برای این منطقه انجام نگرفته و اگر کارهایی توسط دولت و یا خیرین محترم با پیگیری جنابعالی انجام می گیرد بقول استاندار محترم لطفا همه را به اسم خودتان تنها مصادره نفرمایید.

  منصور صالح زاده رئیس سابق آموزش و پرورش منطقه دیشموک

  ابرچسب ها :
  نظرات در مورد » “واکنش رئیس اسبق آموزش و پرورش دیشموک به عدل هاشمی پور”
  1. ناشناس گفت:

   باسلام دست مریزادبه ریاست محترم اسبق اداره آپ دیشموک


  امروز دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • مراسم اربعین سرور سالار شهیدان در جوار مطهر امامزاده سید محمود(ع )
 • اولین سوگواره خوشنویسی در چرام برگزار شد/تصاویر
 • تاجگردون در آرو:از آن افرادی نیستم که در امامزاده قسم بخورم که نخواهم آمد/درخواست میرشکار از منتقدین
 • پیاده روی حرم تا حرم جاماندگان اربعین شهرسوق دهستان چنگلوا وروستای بلوط بنگان برگزارشد/تصاویر
 • مراسم تشیع وتدفین سرپرست معاونت آموزش حوزه علمیه فارس درشهرسوق/تصاویر
 • روایتی از خودسوزی زنان در دیشموک (+فیلم)
 • مدیرکل سابق حوزه استاندار کهگیلویه بویراحمد معاون سازمان همیاری ها و شهرداری های استان تهران شد
 • عزل مدیری در کهگیلویه وبویراحمد بخاطر تخلفات اداری/تقوی؛ از رسانه ها گلایه دارم
 • پیام تبریک معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته تربیت بدنی
 • برخورد فیزیکی یکی از کارکنان شهرداری دهدشت با ارباب رجوع وعدم پاسخگویی شهردار
 • هیئت رئیسه شورای شهرستان چرام مشخص شدند/”نوروزی” رئیس شد
 • تلاش برای برگزاری انتخابات بی طرف در کهگیلویه/نقش رسانه ها در آرامش و حضور حداکثری مردم در انتخابات
 • نحوه بررسی بودجه سال‌۹۹ و ۱۴۰۰ از زبان غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
 • پاسخی به دعوت نامه اخلاقی عدل هاشمی پور/ای کاش این بیانات شیوا و رسا را طی سه سال و نیم گذشته از شما می شنیدیم
 • بازدید فرماندار کهگیلویه از موکب شهدای این شهرستان (+تصاویر)
 • بازدید استاندار کهگیلویه وبویراحمد از موکب شهدای شهرستان کهگیلویه (+تصاویر)
 • مراسم تکریم ومعارفه رئیس زندان دهدشت برگزار شد (+تصاویر)
 • رئیس اداره زندان دهدشت منصوب شد
 • خداحافظی مرد اخلاق مدار شورای اداری کهگیلویه/از همه طلب حلالیت دارم
 • بازدید مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد از پروژه چرام- دهدشت/تصاویر