طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱ خرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 41487 | نویسنده : سیروس بزمی
 •   

  نظری از بخشداران و فرمانداران خواست از هر اقدام جانبدارانه پرهیز کنند و احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر افزایش مشارکت تاکید کرد و خطاب به فرمانداران و بخشداران گفت: تمام تلاش خود برای برگزاری انتخابات سالم و منصفانه را به کار بگیرید.

  فرمانداران و بخشداران از هر اقدام جانبدارانه در انتخابات پرهیز کنند / تمام تلاش‌تان برگزاری انتخابات سالم و منصفانه باشد / فضای فکری جامعه نیازمند نقد است

  سال ۹۸، سال برگزاری بزرگترین مارتن سیاسی در استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود و امسال را آنگونه که محرز شده است، ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد را محمد کاظم نظری ریاست می‌کند.

  او ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۸ فرمانداران و بخشداران را به مرکز استان دعوت کرد و با حضور علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد جلسه‌ای برگزار کرد و اولین توصیه‌های خود را خطاب به آنها بیان کرد.

  نظری از بخشداران و فرمانداران خواست از هر اقدام جانبدارانه پرهیز کنند و احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر افزایش مشارکت تاکید کرد و خطاب به فرمانداران و بخشداران گفت: تمام تلاش خود برای برگزاری انتخابات سالم و منصفانه را به کار بگیرید.

  محمد کاظم نظری معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با فرمانداران و بخشداران استان کهگیلویه و بویراحمد که (۳۰ اردیبهشت) در ساختمان دولت به ریاست علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، اظهار داشت: فرمانداران از سیاست‌های دولت و نظام دفاع کنند.
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: فرمانداران و بخشداران از هر اقدام جانبدارانه در انتخابات پرهیز کنند.

  وی با بیان اینکه تعامل با رسانه‌ها یکی از ملاک‌های ما در ارزیابی مدیران است، بیان کرد: تمامی فرمانداران قبل از هرگونه مأموریت خارج از استان سفرهای خود را با حوزه سیاسی هماهنگ کنند.

  وی گفت: انتظار می‌رود بخشداران و فرمانداران به صورت مرتب وضعیت فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شهرستان خود را رصد و گزارش‌های لازم را به حوزه سیاسی ارائه دهند.

  نظری تاکید کرد: بدون شک در صورت انعکاس این ایرادات تمام تلاش خود را برای رفع آنها به کار می‌گیریم.

  وی خواستار تدوین برنامه اصولی از سوی فرمانداران برای مدیریت بهتر انتخابات شد و گفت: هیئت‌های اجرایی از حالا پیگیر امور باشند.

  نظری با بیان اینکه سامانه پایش مبنای ارزیابی فرمانداران و بخشداران است، عنوان کرد: انتظار می‌رود تعامل خوبی با احزاب برقرار کنید و اخبار حوزه کاری خود را به صورت مستمر به حوزه سیاسی ارائه دهید.

  علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه ابتدا دستش را روی بازار گذاشت و گفت: فرمانداران به صورت دقیق تنظیم بازار را رصد کنند.

  احمدی عنوان کرد: ترویج مهاجرت معکوس موجب توسعه پایدار در استان می‌شود و می‌طلبد مسئولان برای عملیاتی شدن این مهم بیش از پیش تلاش کنند.

  وی در واکنش به مطرح کردن یکی از مشکلات حوزه عشایری شهرستان چرام و در تماس تلفنی با مدیرکل امور عشایر، بیان کرد: کارشناس امور عشایر، صنعت و معدن و سایر دستگاه‌های اجرایی مورد نیاز در شهرستان‌هایی که فاقد نمایندگی هستند به صورت مداوم حضور فعال داشته باشند.

  احمدی با تاکید بر اینکه باید مشکلات تمامی مناطق استان در دستور کار مسئولان قرار گیرد، تصریح کرد: در این شرایط به مناطق محروم نگاه ویژه‌ای داشته باشید.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در راستای رفع مشکلات فضای فیزیکی، کمبود نیرو و تجهیزات فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها تمهیدات لازم اندیشیده می‌شود.

  وی ابراز کرد: بخشی از کمبود نیروی انسانی به دلیل مشغول بودن نیروها در واحدهای دیگری است و خواستار بازگشت نیروها به پست سازمانی خود هستیم.

  احمدی گفت: یک فرماندار توانمند در عین اقتدار باید تعامل سازنده را با سایر مدیران برقرار کند و در هر حالی پیگیر مطالبات حوزه کاری خود باشد.

  استاندار با اشاره به اینکه دستگاه‌های ناظر و حوزه ارشاد آنطور که باید و شاید نظارت کافی بر فعالیت رسانه‌ای و فضای مجازی ندارند، بیان کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف روابط عمومی‌ها پاسخگویی به مطالبات مردمی است و باید هوشیار باشند و به صورت مستمر عملکرد حوزه کاری خود را پوشش دهند.

  احمدی با بیان اینکه از نقد منصفانه استقبال می‌کنیم، تاکید کرد: فضای فکری جامعه نیازمند نقد است.

  http://www.ostan-kb.ir/Portal/picture/?304757/%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید مشکلات را از مبدأ مدیریت کرد و پاسخگو بود.

  احمدی ضمن تشکر از زحمات مدیران دستگاه‌های اجرایی برای عملکرد مطلوب در مدیریت سیل اخیر، اظهار داشت: برای مدیریت بحران‌ها و توسعه استان باید در سال ۹۸ به مراتب با تلاش بیشتر و بهتری نسبت به سال گذشته ظاهر شد.

  وی با اشاره به توطئه‌های آمریکا برای تضعیف تاب آوری در کشور، ابراز کرد: باید تلاش کنیم که میزان مقاومت در بین مردم را افزایش دهیم و این مهم تنها با خدمت رسانی دلسوزانه محقق می‌شود.

  احمدی تاکید کرد: حل مشکلات مردم و تعامل با همدیگر در دستور کار قرار گیرد و این فرهنگ مسئولیت پذیری باید به تمامی سطوح منتقل شود.

  نماینده عالی دولت در استان با اشاره به مسئله انتخابات، اظهار داشت: تأمین سلامت انتخابات در اولویت قرار گیرد.

  وی با اشاره به تلاش‌ها آمریکا برای اختلال در برگزاری انتخابات و ضربه زدن به نظام، بیان کرد: بحث امنیت مهم‌ترین نیاز جامعه است و مدیران باید پای کار باشند و هرکسی که به دنبال هنجارشکنی باشد به صورت جدی برخورد شود.

  احمدی با تاکید بر اینکه وزارت کشور هسته اصلی در بحث مقاومت و تاب آوری است، ابراز کرد: فرمانداران و بخشداران مسائل امنیتی را از طریق شورای تأمین دنبال کنند.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: مدیران اجرایی از خدمات دولت دفاع کنند.

  احمدی با اشاره به اینکه دولت امسال ۱۴ میلیارد دلار ارز برای تأمین کالای اساسی تخصیص داده است، عنوان کرد: دولت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار می‌گیرد.

  وی با تاکید بر اینکه فرمانداران و بخشداران غیرجانبدارانه، امانتدارانه و توسعه مدارانه انتخابات را مدیریت کنید، تصریح کرد: ما موظف به رعایت امانت در آرای مردم هستیم، و بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات سالم را فراهم کنید

  ابرچسب ها :
  امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • حذف کردن نام شهدا یعنی حذف کردن عزت و عظمت و شرافت/زنگ مهر و مقاوت برای بازگشایی مدارس/درنظر گرفتن ۴۷ برنامه برای هفته دفاع مقدس/خدمت به آموزش و پرورش،خدمت به ساختار جامعه و فرهنگ است  
 • مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد استعفا داد
 • تحقق رویای ۳۵ ساله مردم روستای درغک / تصاویر
 • حذف یک تیم در دهدشت بخاطر ۸۰ هزار تومان/اعتراض بازیکنان جلوی فرمانداری کهگیلویه ودرخواست کمک از فرماندار (+تصاویر)
 • واکنش عضوجوان شورای شهر دیشموک به حذف کلمه شهید از تابلوهای معابر شهر دیشموک/ تابلوها باید اصلاح شود/ دستگاهای امنیتی با مسببان این اقدام ضد شهید و شهادت برخورد کنند
 • بازدید رئیس کل دادگستری استان از دادگستری شهرستان کهگیلویه (+تصاویر)
 • رفت و برگشت مدیریتی در اداره کل محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد / “جعفری نژاد” رفت “هاشمی” مجددا مدیرکل شد
 • جدال تام کهگیلویه با استقلال نوین ماهشهر در هفته سوم مسابقات لیگ دسته سوم کشور
 • جناب استاندار این گوی و این میدان، آموزش وپرورش چرام حیاط خلوت سیاسیون و ستاد انتخاباتی کاندیداهای مجلس
 • برگزاری مانور ساعت صفر شورای هماهنگی مدیریت بحران درشهرستان لنده/عملکرد قابل قبول دستگاه های مربوطه+عکس
 • نشست مشترک مدیر آموزش و پرورش دهدشت و مدیرعامل باشگاه فرازبام خائیز/ترویج ورزش همگانی و استعداد یابی در بستر آموزش و پرورش نقش مهمی در استعدا یابی و توسعه ورزش هندبال دارد
 • مخالفت خوزستان با ساخت سد مارون ۲
 • فرصت بخشودگی ۱۰۰درصدی جرائم مالیاتی تا پایان مهر ماه برای فعالان اقتصادی
 • بی احتیاطی رانندگان عامل بیش از ۷۰درصد تصادفات جاده ای/در دست اجرا بودن ۲۰۰ طرح راهسازی در جاده های استان
 • واکنش روابط عمومی آموزش وپرورش کهگیلویه به خبر عصرزاگرس
 • ممنوعیت ارائه خدمات به دارندگان کارت‌های ملی قدیمی
 • حسین کلانتری: آموزش و پرورش نباید پایگاه انتخاباتی کاندیدای خاص شود
 • پرویز یزدان پناه وتلاش برای عبور از میدان مین
 • زوج دهدشتی سومین و طولانی ترین قله دنا رو فتح کردند (+تصاویر)
 • دربی لرها برنده ای نداشت/ دو امتیاز بازی خانگی از دست تام کهگیلویه پرید (+تصاویر)