طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۰ فروردین, ۱۳۹۸ | کد خبر : 39948 | نویسنده : سیروس بزمی
 •   

  خیز نیروهای بزرگواری به سوی عدل هاشمی/ یک نفر حاضر نشد اسم بنده را به عنوان یک چهره اصولگرا در جامعه مطرح کند/ ۳ سال واقعاً من را بی کس کش کردند و تنها ماندم

  به گزارش پایگاه خبری عصر زاگرس عدل هاشمی پور نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی دیداری را با طیف به اصطلاح ارزشی در شهرستان بهمئی داشت. طیفی که قبل از این با سید علی محمد بزرگواری نماینده اسبق این شهرستان ها در مجلس بودند و حال با توجه به اعلام عدم حضور این نماینده در انتخابات آینده، این احساس می رود که به سمت عدل هاشمی خیزش داشته باشند و با این دیدار تقریبا حضور خود را اعلام کرده اند.

  صحبت های اسماعیل یزداندوست بخشدار سابق سرآسیاب در این نشست: زحمات عدل هاشمی پور بر کسی پوشیده نیست و اگر بخواهیم زحمات شما را نادیده بگیریم به مانند انکار کردن خورشید می باشد.


  در کنار این که زحمات شما را ارج می نهیم ولی این نیروهای ارزشی و انقلابی انتقاداتی هم دارند و آن این است که در این سه سال توجه چندانی به این نیروها نشد و انتظار داریم در این ماه‌های پایانی و سال‌های دیگر از فکر و اندیشه این نیروها استفاده بیشتری کنید و با آنها بیشتر در ارتباط باشید.

  صحبت های عبدالصالح صمدی نسب رئیس اسبق اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی و همچنین معاون اسبق پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و احمد:

  صمدی گفت: انشالله همه ما بتوانیم در تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است به پیش برویم.

  وی ادامه داد: یکی از دلایلی که این طیف( نیروهای ارزشی) از جنابعالی حمایت کردند این بوده که احساس کردند که از جمله کسانی هستید که می‌توانید در راه دفاع از آرمان‌های این نظام قدم بردارید و تلاش کنید و شما را از مجموعه ای می‌دانند (سپاه پاسداران) که هر جا و در هر عرصه ای حضور پیدا می کنند.
  یکی دیگر اینکه احساس کردند که شما تجربیات بسیار ارزشمندی را در دوره سازندگی در قرارگاه خاتم داشتید و می توانید در این راستا کمک کنید و بستر را برای توسعه شهرستان و حوزه انتخابیه ایجاد کنید.
  وی افزود: دو خصلت تعهد و تخصص در جنابعالی وجود دارد.
  صمدی نسب گفت: هنر یک نماینده در مجلس رایزنی با وزرا برای گرفتن اعتبارات است و یا از طریق خیرین و یا بخش خصوصی.

  احساس می‌کنیم ظرفیت های بالقوه و بالفعلی در جنابعالی وجود دارد که اگر همراهی و کمک شود می تواند موثر واقع شود.
  وی بیان داشت: آسیب ها و مشکلاتی هستند و آن برمی‌گردد به نوع برنامه ریزی تشکیلاتی.

  صمدی نسب گفت: سه گروه در این مدت شما را همراهی کردند: ۱_ گروه سنتی ۲_ اصلاح‌طلب۳_ نیروهای ارزشی، مدیریت این سه گروه در کنار هم نیازمند ورود جنابعالی به بعضی موارد دارد و این سه گروه با سه انگیزه در کنار شما هستند ۱_ استفاده شخصی ۲_ جنابعالی را به عنوان یک سنگر برای انتقام از گذشته دیگران می بینند ۳_ گروهی که صادقانه و بر اساس تجربیات و توانمندی های جنابعالی و اینکه می توانید برای حوزه انتخابیه مفید باشید و در مجموع و بدون استثناء این سه انگیزه در هر سه گروه وجود دارد.
  این سه گروه باید به سبکی مدیریت شوند که حضرتعالی بتوانید مثل گذشته و با قدرت بیشتری در آینده هم ایفای نقش کنید و بتوانید از این طیف‌ها مشاوره و کمک بگیرید تا بتوانید موفق تر به پیش بروید که این موضوع در این مدت خدمت جنابعالی کمتر اتفاق افتاده است.
  وی افزود: بعضی از دوستان در همین شهرستان همه چیز را برای خود می خواهند.

  صمدی نسب گفت: در بین این افراد(نیروهای ارزشی) افرادی هستند از سطح ادارات کل، بخشدار، مدیر شهرستان یک سری ظرفیت‌های داشتند و بعضی در سطح کلان کشور خدمت کردند، آیا نباید از نظرات آنها استفاده شود؟؟؟
  صمدی نسب در پایان گفت: این ها آسیب هایی هستند که وجود دارد و امیدواریم که جنابعالی به آنها توجه داشته باشید.


  صحبت های عدل هاشمی پور در این نشست:
  وی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: کشور ما از حیث امنیتی و دفاعی از تمام ادوار گذشته بهتر است و هیچ مشکل و نگرانی نداریم.

  هاشمی پور گفت: دولت در بخش اقتصادی متأسفانه درست مدیریت نکرده است که این به مجلس هم برمی‌گردد چرا که وزرایی که انتخاب می شوند باید کارآمد و انقلابی باشند که متاسفانه بعضی از این وزرا اینگونه نیستند.

  هاشمی پور ادامه داد: یکی از وزیران کارآمد وزیر نفت است که توانستیم ۴۰ میلیارد تومان از وی خارج از اعتبارات استانی و ملی پول بگیریم.

  نماینده شهرستان های چهارگانه در مجلس گفت: سه سال است در مسیری حرکت می‌کنیم که دغدغه مقام معظم رهبری است و آن بحث اقتصاد مقاومتی است.
  وی افزود: مطمئناً شماها در این مورد می توانید سرتان را بالا بگیرید که اگر خودت را هزینه‌ی بنده ی حقیر کردید و به من اعتماد کردید توانستم به قول ها و وعده های خود عمل کنم.

  هاشمی پور بیان داشت: ۹ میلیارد تومان در ۶ ماه گذشته پول وارد بیمارستان شده است که اینها همینطور الکی نیامده است، ۷ میلیارد تومان پول برای ۲۳ جاده روستایی از زنگنه پول گرفتیم، نزدیک به ۵ تا ۶ میلیارد برای ۹ خیابان لیکک از وزیر نفت گرفتیم و یکی هم حاضر نشد اسم بنده را به عنوان یک چهره اصولگرا در جامعه مطرح کند و غیر از خدا هیچ پناهگاهی تا الان نداشتم و در مقابل همه ایستاده ام، ۳ میلیارد تومان برای محوطه سازی بیمارستان لیکک، ۹ و نیم میلیارد تومان فقط برای چمن مصنوعی و ورزش لیکک، ۶ میلیارد برای جاده جایزان به لیکک،۴ و نیم میلیارد برای جاده گنبد بردی و ابوالفارس به رامهرمز که این ها را از وزارت نفت گرفتیم.

  وی ادامه داد: یک و نیم میلیارد پول برای اولین بار به شهرداری لیکک فقط بابت عوارض واریز شده ولی یک نفر از شهرداری و شورای شهر لیکک حاضر نشد اسمی از بنده ببرد.

  هاشمی پور گفت: هر مسئولی در این تعطیلات همراه خانواده خود به تفریح رفته است، خدا از من نگذرد اگر در طول این سه سال یک ساعت با خانواده ام برای تفریح جایی رفته باشم و همیشه در بین مردم هستم.

  وی افزود: تفکری در استان ما وجود دارد که کسی توجهی به کار عام‌المنفعه ندارد و کار اساسی و زیربنایی نیست.

  وی گفت: ۳ سال واقعاً من را بی کس کش کردند و تنها ماندم و هیچ زمان از مواضعم برنگشتم.

  عدل هاشمی پور در بحث کنتورهای گاز بخش دیشموک گفت: بعد از رایزنی ها و زحمات زیادی که انجام دادیم و توانستیم ۱۰ هزار کنتور گاز برای حوزه دیشموک به مبلغ ۴ میلیارد تومان بگیریم، فرماندار حوزه ی انتخابیه ی من در موگرمون برای اینکه کار بنده را کمرنگ کنند گفت ما کنتور صدقه سری آقای زنگنه را نمی‌خواهیم در صورتی که اعتبار شهرستان لنده در سال ۳ میلیارد تومان بوده است.

  هاشمی پور در مورد برخورد و ارتباط خود با سید علی محمد بزرگواری گفت: من و آقای بزرگواری با هم برادر هستیم و همیشه از تفکر، خدمات، بزرگی، منش، برخورد و روحیه اقتدارگرایی وی استفاده کردم و در همین مدت به وی گفتم هر تصمیمی که بخواهی بگیری من آماده ام، خودش هم می داند که بنده تشنه القاب و عناوین نیستم.

  وی ادامه داد: ان شاءالله که این نامگذاری سال به گفته مقام معظم رهبری، مسئولین دست به دست هم دهیم تا از این پیچ خطرناک به سلامت عبور کنیم.

  وی در بحث پروژه های شهرستان بهمئی گفت: در شهرستان به دنبال پروژه های جدید نیستم و پروژه های تعریف شده را پیگیری و ادامه خواهیم داد.

  وی گفت: دلیل کم بودن ارتباطات با شما عزیزان این بوده که وقت خود را صرف کارهای زیربنایی و عامل المنفعه کرده و زمانبر بود و از این به بعد سعی می‌کنم با تمام وجودم در اختیار شما باشم و از مشورت‌ها و تفکرات شما استفاده کنم.

  هاشمی پور در پایان در بحث نداشتن مشاور برای انجام کارهای خود گفت: اگر منتظر مشاور بودم مطمئن باشید هیچ کدام از این کارها انجام نمی گرفت چرا که آدم‌های ما این قدر به هم حساس اند و نمی شود با آنها کار کرد.

  ابرچسب ها :
  امروز سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کمال دولتخواه و خودبزرگ بینی های کاذب/ از دعوت بدون نتیجه وکیلی و افطاری جنجالی گرفته تا مصاحبه به ظاهر تصادفی برای جلب توجه استاندار/ انتقاد از محمود منطقیان و قادرلاهوتی تا عدم شایسته دانستن کامرانی، دهبانی و خسروی برای کاندیداتوری
 • مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد/نیکبخت؛ دانشگاه محل سیاسی بازی نیست (+تصاویر)
 • اولین خواسته استاندار جدید از مدیران کهگیلویه و بویراحمد / گزارش تصویری از روز اول مدیریت کلانتری
 • مراقب کلاهبرداران در سایت های شیپور و دیوار باشید/کاربران به افراد غریبه در فضای مجازی اعتماد نکنند
 • به بهانه خودکشی بانوان در دیشموک، من یک زنم…../طیبه دیلگونی
 • مدیرکل جدید امور روستایی و شوراها استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد/مراسم تودیع ومعارفه در حال برگزاری است (+عکس)
 • گره ای که بعد از ۲۶ سال به دست فرماندار کهگیلویه باز شد
 • مراسم تکریم ومعارفه استاندار کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد/ کلانتری رسما استاندار شد (+تصاویر)
 • نشست هم اندیشی اعضای هیئت مدیره تیم تام کهگیلویه برگزار شد (+تصاویر)
 • اولین پیام استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد /درخواست کلانتری از نزدیکان و دوستانش
 • مدیران غیربومی و عدم تعهد به استان /سید ایمان تقوی
 • تخریب غیرمنصفانه تاجگردون توسط لیدرهای اصولگرایان
 • مدرسه موسیقی دهدشت افتتاح شد/کاظمی جو؛ در راستای حمایت از بخش خصوصی کلاس های موسیقی در فرهنگ سرای ارشاد تعطیل می شود (+تصاویر)
 • مجید پارسایی؛ فرازبام خائیز کهگیلویه به احترام مردم در دهدشت می ماند/تصاویر
 • مدیر کل ثبت احوال استان در دیشموک: ثبت احوال دیشموک مستقل می شود
 • مدیر خوشنام کهگیلویه وبویراحمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان شد (+زمان معارفه)
 • “احمدی” رفت “کلانتری” استاندار کهگیلویه وبویراحمد شد (+سوابق)
 • تنها گزینه جدی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در انتظار نظر هیات دولت/استاندار جدید از پایتخت می آید
 • اعطای ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به عشایر دیشموک
 • حکم جدید شریعتمداری برای مدیرکل سابق تعاون کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد ومشاور وزیر