طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۹ اسفند, ۱۳۹۷ | کد خبر : 39695 | نویسنده : سعید رخ افروز
 •   

  ریس دانشکده چرام با اشاره به نشست مشترکی که در ۱۹شهریورماه ۹۷با حضور دکتر عریان ریس دانشگاه یاسوج و مهندس هاشمی پور نماینده مردم و همچنین فرماندار، مدیرکل دفترفنی استانداری، نماینده راه و شهرسازی استان و مدیر چرام و همچنین ریس دانشگاه پیام نور و در خصوص مشکلات دانشکده صحبت های مفصلی شد و صورتجلسه ای تنظیم و تعهداتی اعلام و امضا شد بیان کرد:امیدواریم که عزیزانی که در جلسه بودند به وعده های خود عمل کنند و ما هم امیدواریم که در سال جدید این وعده ها عملی شود

  به گزارش عصرزاگرس، دکتر سروش فر ریس دانشکده صنعت و معدن چرام در نشستی با خبرنگاران عملکرد شش ماهه مدیریت خود را و. همچنین پیگیری های رفع موانع توسعه دانشکده چرام را تشریح کرد.

  وی در ابتدای این نشست بااشاره به اینکه بنده تنها گزینه ریاست دانشکده چرام نبودم و برای انتخاب رزومه و طرح و برنامه دادم که خوشبختانه در برنامه دو ساله ای که ارائه دادم کارها به خوبی پیش می رود و جلوتر از زمان بندی و برنامه پیشنهادی هستیم.

  سروش فر با اشاره به کارهای انجام شده در حوزه های عمرانی و تجهیز خوابگاه و زیر ساخت های دانشکده چرام اظهار داشت:خوابگاه دانشجویی با همه امکانات مناسب تجهیز شد و با قراردادی که با یکی از رستوران های شهر منعقد کردیم کیفیت و کمیت غذای دانشجویان موجب رضایت مندی آنها شده و اعتراض سال‌های قبل وجود ندارد.
  وی با اشاره به اینکه یکی از کارهای عمرانی مورد نیاز اجرای محوطه سازی و. دیوار کشی دانشکده می باشد بیان کرد اعتبار دیوار کشی تامین شده و پیمانکار هم بخشی از آن را کار کرد اما جلوی کار گرفته شد

  وی با اشاره به اینکه کارهای صدور سند زمین و ساختمان دانشکده چرام در حال پیگیری است بیان کرد:از رئیس اداره ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و مجموعه همکارانش که نهایت همکاری را با دانشکده صنعت و. معدن چرام و. دانشگاه یاسوج را دارند تقدیر و تشکر دارم و از سایر مسئولان هم انتظار داریم که همکاری لازم را داشته باشند.
  سروش فر با اشاره به اینکه با پیگیری های انجام شده در این ۶ماه اعتبارات لازم را برای محوطه سازی جذب کردیم اظهار داشت : نقشه مناسبی را با همکاری مهندسان کهگیلویه و چرام طراحی شده که انشاالله به زودی به مناقصه می رود و اگر اجرا شود می تواند به عنوان نگین و برندی همانند چشمه بلقیس چرام مطرح شود.

  وی افزود:با اجرای محوطه سازی میزان رضایت مندی دانشجویان و جذابیت بصری افزایش پیدا می کند که نقش مهمی در جذب دانشجویان دارد.
  رئیس دانشکده صنعت و. معدن چرام با اشاره به اینکه این دانشکده تنها دانشکده دولتی در کهگیلویه بزرگ است بیان کرد:امیدواریم نماینده محترم مجلس و مسئولان شهرستان چرام قول هایی که برای همکاری دادند عملیاتی شوند تا طرح توسعه دانشکده شتاب بیشتری بگیرد.

  وی با اشاره به اینکه شهر چرام زیرساخت ارتباطی مناسبی ندارد تاکید کرد:با اجرای فیبر نوری خدمات خوبی در شهر و سایر ادارت انجام می گیرد اما مخابرات گفته باید دانشکده چرام ۱۵۰میلیون تومان واریز کند تا ما شبکه فیبر نوری را اجرا کنیم این در حالی است که سایر ادارت خدمات رسان اول شبکه اصلی را اجرا می کنند بعد هزینه انشعاب اخذ می کنند و اگر بحث دانشکده است سایر ادارات که قبل از ما هستند می بایست در این هزینه شریک شوند و کمک کنند.

  وی با اشاره به اساتید خوبی که در این دانشکده مشغول تدریس هستند بیان کرد:تا ۴۰۰میلیون تومان تجهیزات لازم پژوهشی را درخواست کردیم و هم اکنون تجهیزات خوبی از تبریز بارگیری شده که انشاالله آزمایشگاه مجهزبتن راه اندازی می شودکه نقش مهمی علاوه بر کارهای پژوهشی در دانشکده چرام برای سایر کارهای عمرانی شهرستان مفید است و یک برند خوب در کهگیلویه و. استان می شود.

  سروش فر عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج با اشاره به اینکه حکایت دانشکده چرام مثل ماندن یک تیم در لیگ برترفوتبال است که می گویند سقوط می کند یا در لیگ برتر می ماند نیاز هست همه دست به دست هم دهیم تا رتبه های بالای کسب کنیم و بعداز اتمام عملیات عمرانی و محوطه سازی ما می بایست رشته های مورد نیاز دانشکده را گسترش دهیم.
  ریس دانشکده چرام با اشاره به نشست مشترکی که در ۱۹شهریورماه ۹۷با حضور دکتر عریان ریس دانشگاه یاسوج و مهندس هاشمی پور نماینده مردم و همچنین فرماندار، مدیرکل دفترفنی استانداری، نماینده راه و شهرسازی استان و مدیر چرام و همچنین ریس دانشگاه پیام نور و در خصوص مشکلات دانشکده صحبت های مفصلی شد و صورتجلسه ای تنظیم و تعهداتی اعلام و امضا شد بیان کرد:امیدواریم که عزیزانی که در جلسه بودند به وعده های خود عمل کنند و ما هم امیدواریم که در سال جدید این وعده ها عملی شود.
  وی با اشاره به اینکه اینقدر در چرام راه و شهرسازی از اجرای کار ممانعت بعمل آورد که موجب شد کار به استان کشیده شد در صورتی که تمامی مراحل واگذاری زمین برای ساخت دانشکده در سال های گذشته که توسط وزارت نفت تامین اعتبار و ساخته شد همه مسئولان وقت بودند و ممانعتی شکل نگرفت اما الان برای دیوار کشی کارشکنی می کنند.
  سروش فر ضمن تشکر از همکاری بسیار خوب رئیس دانشگاه یاسوج و مجموعه معاونین که واقعا حمایت می کنند و دلسوز هستند بیان کرد :با پیگیری های انجام شده امیدواریم دانشکده چرام به خوبی بتواند به توسعه شهرستان چرام کمک کند.
  وی با اشاره به اینکه برنامه ما بعداز اتمام محوطه سازی و تجهیز دانشکده افزایش رشته های دانشکده چرام می باشد تصریح کرد:هم اکنون رشته های مکانیک و عمران بدون آزمون پذیرش داریم و همچنین به دانشجویانی که معدل بالای ۱۷داشته باشند ماهیانه ۱۰۰الی ۴۰۰هزارتومان کمک مالی می شود.
  وی با اشاره به کارهای انجام شده در مدت ۶ماه اخیر بیان کرد:تجهیز سالن کنفرانس، تجهیز کتابخانه و خرید تجهیزات اداری و اتاق اساتید وراه اندازی سایت کامپیوتر دانشجویان و خرید تانکر ۱۰هزار لیتری آب و کانکس که قریب ۱میلیارد تومان هزینه شده است.
  وی در خصوص بحث پیام نور چرام که میهمان دانشکده هستند بیان کرد در سال های گذشته هیچ هزینه ای از آنها دریافت نشد اما با توجه به افزایش هزینه های حامل های انرژی و همچنین نیروهای خدماتی که مجموعا قریب به ۲۰میلیون تومان در ماه می باشد رئیس دانشگاه پیام نور متعهد شدند که بخشی از هزینه ها را متقبل شوند اما تاکنون هیچگونه کمکی انجام نشده است.
  وی با اشاره به اینکه دانشکده چرام دانشجویانی از نقاط مختلف کشور دارد خواستار همکاری بیشتر مسئولان شهرستانی و. نماینده مردم و اصحاب رسانه شد تا دانشکده چرام توسعه بهتر و بیشتری داشته باشد و به خوبی معرفی شود.

   

  ابرچسب ها :
  امروز شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • مدیرعامل مخابرات کهگیلویه وبویراحمد تغییر کرد/افتخاری رفت امیری آمد (+زمان ومکان تودیع ومعارفه)
 • آقای مدیرکل بجای تشریح وظایف عملکرد ارائه دهید/ اعتبارات حوزه شما به کجا می رود/ وقتی یک مدیرکل منتقد را تخریب گر صدا می زند/ سهم سمن بلادشاپور از اعتبارات میلیاردی یک ریال هم نبود
 • ۱۱ کشته و مصدوم درتصادف پژوها درجاده بابامیدان /تصاویر
 • سه راهی مرگ در شهرستان بهمئی تا کی قربانی میگیرد؟/ مسیر ارتباطی که همچنان مورد بی توجهی مسئولان میباشد
 • ویژه برنامه جشن روز جوان در لنده برگزار شد/کریمی نژاد؛ سعیدی کیا الگوی عملی توانمند سازی و محرومیت زدایی در کشور است+تصاویر
 • پاسخی به اظهارات عجیب مدیرکل اموراجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد
 • برگزاری جشن اعیاد شعبانیه طرح شهید بهنام محمدی در مدرسه شهدای فرهنگی بهمئی
 • برگزاری جشن روز جوان در مدرسه حضرت امام محمد باقر(ع) شهر لیکک
 • تجدید میثاق دانش آموزان طرح شهید بهنام محمدی مدرسه حضرت رقیه (س) شهر لیکک با شهدای شهرستان بهمئی
 • بخشدار چاروسا:به دلیل فراوانی علوفه وآب، عشایرعجله ای برای رفتن به ییلاق نداشته باشند
 • تجلیل ازکیومرث دوستکام ازاستثنائات دروازه بانی دردنیای فوتبال/به قلم ابوصالح دانشفر
 • به مناسبت هفته جوان سالن های ورزشی بصورت رایگان در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت
 • پیام تبریک مشاور جوان فرماندار لنده به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر ( ع) و روز جوان
 • جوابیه آموزش و پرورش دیشموک در خصوص اعتراض برخی از معلمان جدیدالاستخدام نسبت به موضوع انتقالی
 • تقدیرفرماندار کوهدشت ازاستاندار و مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس
 • سردار خرمدل: با تمام وجود به فکر جبران هستیم
 • رئیس جهاد کشاورزی بهمئی تغییر کرد/قطار تغییرات به کهگیلویه می رسد/ دوئل تاج الدینی ونماینده کهگیلویه برای ماندن یا رفتن تقوی/ ۳گزینه مطرح شده برای جهاد کشاورزی کهگیلویه
 • آیین تکریم ومعارفه مدیرکل نوسازی ومدارس کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد (+تصاویر)
 • بازدید فرماندار کهگیلویه از بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت/از بازدید شبانه “نیکبخت” تا نشستن پای صحبت های بیماران (+تصاویر)
 • جزئیات معافیت مالیاتی کارمندان در سال ۹۸