طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۹ اسفند, ۱۳۹۷ | کد خبر : 39695 | نویسنده : سعید رخ افروز
 •   

  ریس دانشکده چرام با اشاره به نشست مشترکی که در ۱۹شهریورماه ۹۷با حضور دکتر عریان ریس دانشگاه یاسوج و مهندس هاشمی پور نماینده مردم و همچنین فرماندار، مدیرکل دفترفنی استانداری، نماینده راه و شهرسازی استان و مدیر چرام و همچنین ریس دانشگاه پیام نور و در خصوص مشکلات دانشکده صحبت های مفصلی شد و صورتجلسه ای تنظیم و تعهداتی اعلام و امضا شد بیان کرد:امیدواریم که عزیزانی که در جلسه بودند به وعده های خود عمل کنند و ما هم امیدواریم که در سال جدید این وعده ها عملی شود

  به گزارش عصرزاگرس، دکتر سروش فر ریس دانشکده صنعت و معدن چرام در نشستی با خبرنگاران عملکرد شش ماهه مدیریت خود را و. همچنین پیگیری های رفع موانع توسعه دانشکده چرام را تشریح کرد.

  وی در ابتدای این نشست بااشاره به اینکه بنده تنها گزینه ریاست دانشکده چرام نبودم و برای انتخاب رزومه و طرح و برنامه دادم که خوشبختانه در برنامه دو ساله ای که ارائه دادم کارها به خوبی پیش می رود و جلوتر از زمان بندی و برنامه پیشنهادی هستیم.

  سروش فر با اشاره به کارهای انجام شده در حوزه های عمرانی و تجهیز خوابگاه و زیر ساخت های دانشکده چرام اظهار داشت:خوابگاه دانشجویی با همه امکانات مناسب تجهیز شد و با قراردادی که با یکی از رستوران های شهر منعقد کردیم کیفیت و کمیت غذای دانشجویان موجب رضایت مندی آنها شده و اعتراض سال‌های قبل وجود ندارد.
  وی با اشاره به اینکه یکی از کارهای عمرانی مورد نیاز اجرای محوطه سازی و. دیوار کشی دانشکده می باشد بیان کرد اعتبار دیوار کشی تامین شده و پیمانکار هم بخشی از آن را کار کرد اما جلوی کار گرفته شد

  وی با اشاره به اینکه کارهای صدور سند زمین و ساختمان دانشکده چرام در حال پیگیری است بیان کرد:از رئیس اداره ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و مجموعه همکارانش که نهایت همکاری را با دانشکده صنعت و. معدن چرام و. دانشگاه یاسوج را دارند تقدیر و تشکر دارم و از سایر مسئولان هم انتظار داریم که همکاری لازم را داشته باشند.
  سروش فر با اشاره به اینکه با پیگیری های انجام شده در این ۶ماه اعتبارات لازم را برای محوطه سازی جذب کردیم اظهار داشت : نقشه مناسبی را با همکاری مهندسان کهگیلویه و چرام طراحی شده که انشاالله به زودی به مناقصه می رود و اگر اجرا شود می تواند به عنوان نگین و برندی همانند چشمه بلقیس چرام مطرح شود.

  وی افزود:با اجرای محوطه سازی میزان رضایت مندی دانشجویان و جذابیت بصری افزایش پیدا می کند که نقش مهمی در جذب دانشجویان دارد.
  رئیس دانشکده صنعت و. معدن چرام با اشاره به اینکه این دانشکده تنها دانشکده دولتی در کهگیلویه بزرگ است بیان کرد:امیدواریم نماینده محترم مجلس و مسئولان شهرستان چرام قول هایی که برای همکاری دادند عملیاتی شوند تا طرح توسعه دانشکده شتاب بیشتری بگیرد.

  وی با اشاره به اینکه شهر چرام زیرساخت ارتباطی مناسبی ندارد تاکید کرد:با اجرای فیبر نوری خدمات خوبی در شهر و سایر ادارت انجام می گیرد اما مخابرات گفته باید دانشکده چرام ۱۵۰میلیون تومان واریز کند تا ما شبکه فیبر نوری را اجرا کنیم این در حالی است که سایر ادارت خدمات رسان اول شبکه اصلی را اجرا می کنند بعد هزینه انشعاب اخذ می کنند و اگر بحث دانشکده است سایر ادارات که قبل از ما هستند می بایست در این هزینه شریک شوند و کمک کنند.

  وی با اشاره به اساتید خوبی که در این دانشکده مشغول تدریس هستند بیان کرد:تا ۴۰۰میلیون تومان تجهیزات لازم پژوهشی را درخواست کردیم و هم اکنون تجهیزات خوبی از تبریز بارگیری شده که انشاالله آزمایشگاه مجهزبتن راه اندازی می شودکه نقش مهمی علاوه بر کارهای پژوهشی در دانشکده چرام برای سایر کارهای عمرانی شهرستان مفید است و یک برند خوب در کهگیلویه و. استان می شود.

  سروش فر عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج با اشاره به اینکه حکایت دانشکده چرام مثل ماندن یک تیم در لیگ برترفوتبال است که می گویند سقوط می کند یا در لیگ برتر می ماند نیاز هست همه دست به دست هم دهیم تا رتبه های بالای کسب کنیم و بعداز اتمام عملیات عمرانی و محوطه سازی ما می بایست رشته های مورد نیاز دانشکده را گسترش دهیم.
  ریس دانشکده چرام با اشاره به نشست مشترکی که در ۱۹شهریورماه ۹۷با حضور دکتر عریان ریس دانشگاه یاسوج و مهندس هاشمی پور نماینده مردم و همچنین فرماندار، مدیرکل دفترفنی استانداری، نماینده راه و شهرسازی استان و مدیر چرام و همچنین ریس دانشگاه پیام نور و در خصوص مشکلات دانشکده صحبت های مفصلی شد و صورتجلسه ای تنظیم و تعهداتی اعلام و امضا شد بیان کرد:امیدواریم که عزیزانی که در جلسه بودند به وعده های خود عمل کنند و ما هم امیدواریم که در سال جدید این وعده ها عملی شود.
  وی با اشاره به اینکه اینقدر در چرام راه و شهرسازی از اجرای کار ممانعت بعمل آورد که موجب شد کار به استان کشیده شد در صورتی که تمامی مراحل واگذاری زمین برای ساخت دانشکده در سال های گذشته که توسط وزارت نفت تامین اعتبار و ساخته شد همه مسئولان وقت بودند و ممانعتی شکل نگرفت اما الان برای دیوار کشی کارشکنی می کنند.
  سروش فر ضمن تشکر از همکاری بسیار خوب رئیس دانشگاه یاسوج و مجموعه معاونین که واقعا حمایت می کنند و دلسوز هستند بیان کرد :با پیگیری های انجام شده امیدواریم دانشکده چرام به خوبی بتواند به توسعه شهرستان چرام کمک کند.
  وی با اشاره به اینکه برنامه ما بعداز اتمام محوطه سازی و تجهیز دانشکده افزایش رشته های دانشکده چرام می باشد تصریح کرد:هم اکنون رشته های مکانیک و عمران بدون آزمون پذیرش داریم و همچنین به دانشجویانی که معدل بالای ۱۷داشته باشند ماهیانه ۱۰۰الی ۴۰۰هزارتومان کمک مالی می شود.
  وی با اشاره به کارهای انجام شده در مدت ۶ماه اخیر بیان کرد:تجهیز سالن کنفرانس، تجهیز کتابخانه و خرید تجهیزات اداری و اتاق اساتید وراه اندازی سایت کامپیوتر دانشجویان و خرید تانکر ۱۰هزار لیتری آب و کانکس که قریب ۱میلیارد تومان هزینه شده است.
  وی در خصوص بحث پیام نور چرام که میهمان دانشکده هستند بیان کرد در سال های گذشته هیچ هزینه ای از آنها دریافت نشد اما با توجه به افزایش هزینه های حامل های انرژی و همچنین نیروهای خدماتی که مجموعا قریب به ۲۰میلیون تومان در ماه می باشد رئیس دانشگاه پیام نور متعهد شدند که بخشی از هزینه ها را متقبل شوند اما تاکنون هیچگونه کمکی انجام نشده است.
  وی با اشاره به اینکه دانشکده چرام دانشجویانی از نقاط مختلف کشور دارد خواستار همکاری بیشتر مسئولان شهرستانی و. نماینده مردم و اصحاب رسانه شد تا دانشکده چرام توسعه بهتر و بیشتری داشته باشد و به خوبی معرفی شود.

   

  ابرچسب ها :
  امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • فرماندار کهگیلویه به روستای دلی دیشموک رفت (+تصاویر)
 • تلاش ما برگزاری انتخابات سالم و رقابتی با مشارکت حداکثری است
 • آزمون انتصاب و انتخاب مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان بهمئی با حضور کارشناس گروههای آموزشی متوسطه استان برگزار گردید + عکس
 • پیش بینی و پیشگیری مشکلات ملاک ارزیابی هوشمند از مدیران/به مسئولیت به عنوان طعمه نگاه نشود/محتوا ساز ومدیریت کننده فضای مجازی باشیم/اعتماد مردم، امید و نشاط اجتماعی ارجح است/صرفه جویی، نظم و انضباط سرلوح کارباشد
 • کمال دولتخواه و خودبزرگ بینی های کاذب/ از دعوت بدون نتیجه وکیلی و افطاری جنجالی گرفته تا مصاحبه به ظاهر تصادفی برای جلب توجه استاندار/ انتقاد از محمود منطقیان و قادرلاهوتی تا عدم شایسته دانستن کامرانی، دهبانی و خسروی برای کاندیداتوری
 • مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد/نیکبخت؛ دانشگاه محل سیاسی بازی نیست (+تصاویر)
 • اولین خواسته استاندار جدید از مدیران کهگیلویه و بویراحمد / گزارش تصویری از روز اول مدیریت کلانتری
 • مراقب کلاهبرداران در سایت های شیپور و دیوار باشید/کاربران به افراد غریبه در فضای مجازی اعتماد نکنند
 • به بهانه خودکشی بانوان در دیشموک، من یک زنم…../طیبه دیلگونی
 • مدیرکل جدید امور روستایی و شوراها استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد/مراسم تودیع ومعارفه در حال برگزاری است (+عکس)
 • گره ای که بعد از ۲۶ سال به دست فرماندار کهگیلویه باز شد
 • مراسم تکریم ومعارفه استاندار کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد/ کلانتری رسما استاندار شد (+تصاویر)
 • نشست هم اندیشی اعضای هیئت مدیره تیم تام کهگیلویه برگزار شد (+تصاویر)
 • اولین پیام استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد /درخواست کلانتری از نزدیکان و دوستانش
 • مدیران غیربومی و عدم تعهد به استان /سید ایمان تقوی
 • تخریب غیرمنصفانه تاجگردون توسط لیدرهای اصولگرایان
 • مدرسه موسیقی دهدشت افتتاح شد/کاظمی جو؛ در راستای حمایت از بخش خصوصی کلاس های موسیقی در فرهنگ سرای ارشاد تعطیل می شود (+تصاویر)
 • مجید پارسایی؛ فرازبام خائیز کهگیلویه به احترام مردم در دهدشت می ماند/تصاویر
 • مدیر کل ثبت احوال استان در دیشموک: ثبت احوال دیشموک مستقل می شود
 • مدیر خوشنام کهگیلویه وبویراحمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان شد (+زمان معارفه)