طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۵ اسفند, ۱۳۹۷ | کد خبر : 38574 | نویسنده : خلیل مهرجو
 • در نشست مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری با شهرداران مطرح شد؛
    

  مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بی تفاوتی و عدم نظارت شهردار یاسوج نسبت به ساخت و سازهای غیرمجاز کارد را به استخوان مردم رسانده است.

  به گزارش عصرزاگرس، سید حسین کاظمی در نشست با شهرداران شهرهای ۱۷ گانه استان اظهار داشت: مشکل پارکینگ شهرداران برای ورود و خروج به استانداری برطرف می شود.
  مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مجوز تاسیس یک شهرداری جدید در استان خبر داد و گفت: شهرداری بوستان در راستای توسعه خدمات و ارتقاء کیفی زندگی شهروندان ایجاد خواهد شد.
  وی خطاب به شهرداران شهرهای ۱۷ گانه استان گفت: مکاتبات ما با شهرداری ها بی نتیجه مانده است و باید شهرداران نسبت به راه اندازی اتوماسیون اداری در دستگاه مربوطه اقدام کنند.
  کاظمی با تاکید بر اینکه شهرداران سامانه دولت را جدی بگیرند، ابراز کرد: شهرداران ما دچار روزمرگی شده اند.
  وی تصریح کرد: شهرداران باید برنامه محور باشند و یکی از اقدامات اساسی در سال پیش رو تنظیم برنامه اصولی برای پیشبرد اهداف شهرداری ها باشد.
  کاظمی با بیان اینکه یاسوج، گچساران و دهدشت ۳ کلان شهر استان هستند، گفت: باید زیرساخت های لازم برای توسعه همه جانبه در شهرهای استان فراهم شود و به ویژه شهر یاسوج به عنوان پیشانی و مرکز استان باید از برنامه ریزی هدفمندتری برخوردار باشد.
  وی از حضور فعال شهرداران یاسوج، سی سخت، پاتاوه و سوق در نهمین نمایشگاه ” شهر ایده آل و همایش مدیریت شهری و روستایی” که در بندر عباس برگزار شد تقدیر و تشکر کرد و افزود: انتظار می رود شهرداران از تجارب کسب شده در این همایش برای توسعه خدمات شهری در نهاد تابعه خود استفاده کنند.
  کاظمی از عدم حضور مدیرکل میراث فرهنگی در این نشست گلایه کرد و گفت: مدیرکل میراث فرهنگی خودش بانی برگزاری این جلسه بود.
  وی همچنین از عدم حضور شهردار یاسوج در این نشست انتقاد کرد و افزود: از شهردار یاسوج گله مندم و برابر با مقررات با وی برخورد می کنم.
  کاظمی با بیان اینکه در آستانه عید نوروز قرار داریم، اظهار داشت: شهردار گچساران به جای اینکه اکنون برنامه ریزی های لازم برای استقبال از مسافران نوروزی را تدارک ببیند بدون هماهنگی در تهران به سرمی برد.
  مدیرکل دفتر شهری استانداری افزود: شهردار یاسوج نیز علی رغم ارسال دعوتنامه به وی از چند روز گذشته بدون هیچ دلیل قانع کننده ای در این نشست حضور نیافت.
  وی با بیان اینکه رفع حتی یک مشکل در هر جلسه خود یک گام مثبت است، تاکید کرد: برنامه محور بودن شهرداران یکی از اولویت های اصلی ما در دفتر امور شهری استانداری است.
  مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه قصد مچ گیری نداریم، گفت: هدف ما کمک به شهرداران برای توسعه خدمات شهری و رفاه حال شهروندان است.
  وی خطاب به شهرداران ابراز کرد: در موعد مقرر موظف به تنظیم دفترچه عوارض هستید.
  کاظمی با اشاره به اهمیت بودجه شهرداری عنوان کرد: باید در راستای تحقق بودجه امسال تمام تلاش خود را به کار بگیرید و پیش از ورود سازمان بازرسی به این موضوع تمام مشکلات را برابر قانون رفع کنید.
  وی آخرین مهلت بودجه ریزی را ۱۵ اسفندماه اعلام کرد.
  کاظمی با تاکید بر اینکه با بیش ترین مشکلات در شهرداری یاسوج رو به رو هستیم، اظهار داشت: شهرداری یاسوج علی رغم دارا بودن ۲ شهردار ناحیه ضعیف عمل می کند.
  مدیرکل دفتر شهری استانداری با تاکید بر اینکه شرکت های تامین منابع انسانی خلاف قانون است، تصریح کرد: از این طریق نیروهای زیادی وارد شهرداری یاسوج شده اند که به طور قاطع با آنها برخورد می شود.
  کاظمی بر نظام مند شدن مرخصی ها و ماموریت شهرداران تاکید کرد و گفت: گاهی همکاران از ماموریت خود به عنوان تفریح استفاده می کنند.
  وی با اشاره به کمیسیون ماده ۱۰۰، تصریح کرد: ساخت و سازهای غیرمجاز کارد را به استخوان مردم رسانده و براساس نامه شخص وزیر کشور با هر فردی که در این زمینه سهل انگاری کند برخورد خواهد شد.
  کاظمی تاکید کرد: شهرداری یاسوج در راستای اجرای ماده ۱۰۰ باید حریم ها و محدود شهر را کنترل کنند.
  وی با انتقاد بر اینکه هر ملک در یاسوج دارای ۲ دفترچه محاسباتی است، تصریح کرد: مقررات ساخت و ساز در یاسوج رعایت نمی شود و برای تحقق و عملی کردن قانون این موضوع را به شدت پیگیری می کنم.
  کاظمی خواستار ترمیم لکه گیری آسفالت معابر و خیابان های شهرهای مختلف استان برای استقبال از مسافران نوروزی شد و گفت: شهرداران برای اجرای هر پروژه شهری باید اصول فنی را رعایت کنند و نباید با اقدامات غیر اصولی موجب هدرروی بیت المال شوید.
  وی بر فعال شدن گشت های ساختمان و سد معبر در شهرداری های ۱۷ گانه استان تاکید کرد و افزود: نظم و انضباطدر شهرداری های استان وجود ندارد و به طور قطع با نیروهای کم کار برخورد می شود.
  مدیر کل دفتر شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: نیروی شرکتی حق دریافت هرگونه اضافه کار و ماموریت از شهرداری های تابعه را ندارد.
  کاظمی در بخش دیگری از سخنانش گفت: هرگونه حفاری از ۱۵ اسفند در استان ممنوع شد و این ممنوعیت به مدت یک ماه اعمال می شود.
  وی خواستار افزایش تعداد نیروهای خدماتی و افزایش نوبت جمع آوری زباله در سطح مناطق شهری استان در ایام تعطیلات نوروز شد و گفت: کلینیک شبانه روزی در شهرداری های استان برای پاسخگویی به نیاز مسافران راه اندازی شود.
  کاظمی خطاب به شهرداران گفت: نسبت به نصب تابلو راهنما برای مسافران نوروز در نقاط مختلف مناطق شهری اقدام شود.

  امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • فرماندار کهگیلویه به روستای دلی دیشموک رفت (+تصاویر)
 • تلاش ما برگزاری انتخابات سالم و رقابتی با مشارکت حداکثری است
 • آزمون انتصاب و انتخاب مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان بهمئی با حضور کارشناس گروههای آموزشی متوسطه استان برگزار گردید + عکس
 • پیش بینی و پیشگیری مشکلات ملاک ارزیابی هوشمند از مدیران/به مسئولیت به عنوان طعمه نگاه نشود/محتوا ساز ومدیریت کننده فضای مجازی باشیم/اعتماد مردم، امید و نشاط اجتماعی ارجح است/صرفه جویی، نظم و انضباط سرلوح کارباشد
 • کمال دولتخواه و خودبزرگ بینی های کاذب/ از دعوت بدون نتیجه وکیلی و افطاری جنجالی گرفته تا مصاحبه به ظاهر تصادفی برای جلب توجه استاندار/ انتقاد از محمود منطقیان و قادرلاهوتی تا عدم شایسته دانستن کامرانی، دهبانی و خسروی برای کاندیداتوری
 • مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد/نیکبخت؛ دانشگاه محل سیاسی بازی نیست (+تصاویر)
 • اولین خواسته استاندار جدید از مدیران کهگیلویه و بویراحمد / گزارش تصویری از روز اول مدیریت کلانتری
 • مراقب کلاهبرداران در سایت های شیپور و دیوار باشید/کاربران به افراد غریبه در فضای مجازی اعتماد نکنند
 • به بهانه خودکشی بانوان در دیشموک، من یک زنم…../طیبه دیلگونی
 • مدیرکل جدید امور روستایی و شوراها استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد/مراسم تودیع ومعارفه در حال برگزاری است (+عکس)
 • گره ای که بعد از ۲۶ سال به دست فرماندار کهگیلویه باز شد
 • مراسم تکریم ومعارفه استاندار کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد/ کلانتری رسما استاندار شد (+تصاویر)
 • نشست هم اندیشی اعضای هیئت مدیره تیم تام کهگیلویه برگزار شد (+تصاویر)
 • اولین پیام استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد /درخواست کلانتری از نزدیکان و دوستانش
 • مدیران غیربومی و عدم تعهد به استان /سید ایمان تقوی
 • تخریب غیرمنصفانه تاجگردون توسط لیدرهای اصولگرایان
 • مدرسه موسیقی دهدشت افتتاح شد/کاظمی جو؛ در راستای حمایت از بخش خصوصی کلاس های موسیقی در فرهنگ سرای ارشاد تعطیل می شود (+تصاویر)
 • مجید پارسایی؛ فرازبام خائیز کهگیلویه به احترام مردم در دهدشت می ماند/تصاویر
 • مدیر کل ثبت احوال استان در دیشموک: ثبت احوال دیشموک مستقل می شود
 • مدیر خوشنام کهگیلویه وبویراحمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان شد (+زمان معارفه)