طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۵ اسفند, ۱۳۹۷ | کد خبر : 38574 | نویسنده : خلیل مهرجو
 • در نشست مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری با شهرداران مطرح شد؛
    

  مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بی تفاوتی و عدم نظارت شهردار یاسوج نسبت به ساخت و سازهای غیرمجاز کارد را به استخوان مردم رسانده است.

  به گزارش عصرزاگرس، سید حسین کاظمی در نشست با شهرداران شهرهای ۱۷ گانه استان اظهار داشت: مشکل پارکینگ شهرداران برای ورود و خروج به استانداری برطرف می شود.
  مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مجوز تاسیس یک شهرداری جدید در استان خبر داد و گفت: شهرداری بوستان در راستای توسعه خدمات و ارتقاء کیفی زندگی شهروندان ایجاد خواهد شد.
  وی خطاب به شهرداران شهرهای ۱۷ گانه استان گفت: مکاتبات ما با شهرداری ها بی نتیجه مانده است و باید شهرداران نسبت به راه اندازی اتوماسیون اداری در دستگاه مربوطه اقدام کنند.
  کاظمی با تاکید بر اینکه شهرداران سامانه دولت را جدی بگیرند، ابراز کرد: شهرداران ما دچار روزمرگی شده اند.
  وی تصریح کرد: شهرداران باید برنامه محور باشند و یکی از اقدامات اساسی در سال پیش رو تنظیم برنامه اصولی برای پیشبرد اهداف شهرداری ها باشد.
  کاظمی با بیان اینکه یاسوج، گچساران و دهدشت ۳ کلان شهر استان هستند، گفت: باید زیرساخت های لازم برای توسعه همه جانبه در شهرهای استان فراهم شود و به ویژه شهر یاسوج به عنوان پیشانی و مرکز استان باید از برنامه ریزی هدفمندتری برخوردار باشد.
  وی از حضور فعال شهرداران یاسوج، سی سخت، پاتاوه و سوق در نهمین نمایشگاه ” شهر ایده آل و همایش مدیریت شهری و روستایی” که در بندر عباس برگزار شد تقدیر و تشکر کرد و افزود: انتظار می رود شهرداران از تجارب کسب شده در این همایش برای توسعه خدمات شهری در نهاد تابعه خود استفاده کنند.
  کاظمی از عدم حضور مدیرکل میراث فرهنگی در این نشست گلایه کرد و گفت: مدیرکل میراث فرهنگی خودش بانی برگزاری این جلسه بود.
  وی همچنین از عدم حضور شهردار یاسوج در این نشست انتقاد کرد و افزود: از شهردار یاسوج گله مندم و برابر با مقررات با وی برخورد می کنم.
  کاظمی با بیان اینکه در آستانه عید نوروز قرار داریم، اظهار داشت: شهردار گچساران به جای اینکه اکنون برنامه ریزی های لازم برای استقبال از مسافران نوروزی را تدارک ببیند بدون هماهنگی در تهران به سرمی برد.
  مدیرکل دفتر شهری استانداری افزود: شهردار یاسوج نیز علی رغم ارسال دعوتنامه به وی از چند روز گذشته بدون هیچ دلیل قانع کننده ای در این نشست حضور نیافت.
  وی با بیان اینکه رفع حتی یک مشکل در هر جلسه خود یک گام مثبت است، تاکید کرد: برنامه محور بودن شهرداران یکی از اولویت های اصلی ما در دفتر امور شهری استانداری است.
  مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه قصد مچ گیری نداریم، گفت: هدف ما کمک به شهرداران برای توسعه خدمات شهری و رفاه حال شهروندان است.
  وی خطاب به شهرداران ابراز کرد: در موعد مقرر موظف به تنظیم دفترچه عوارض هستید.
  کاظمی با اشاره به اهمیت بودجه شهرداری عنوان کرد: باید در راستای تحقق بودجه امسال تمام تلاش خود را به کار بگیرید و پیش از ورود سازمان بازرسی به این موضوع تمام مشکلات را برابر قانون رفع کنید.
  وی آخرین مهلت بودجه ریزی را ۱۵ اسفندماه اعلام کرد.
  کاظمی با تاکید بر اینکه با بیش ترین مشکلات در شهرداری یاسوج رو به رو هستیم، اظهار داشت: شهرداری یاسوج علی رغم دارا بودن ۲ شهردار ناحیه ضعیف عمل می کند.
  مدیرکل دفتر شهری استانداری با تاکید بر اینکه شرکت های تامین منابع انسانی خلاف قانون است، تصریح کرد: از این طریق نیروهای زیادی وارد شهرداری یاسوج شده اند که به طور قاطع با آنها برخورد می شود.
  کاظمی بر نظام مند شدن مرخصی ها و ماموریت شهرداران تاکید کرد و گفت: گاهی همکاران از ماموریت خود به عنوان تفریح استفاده می کنند.
  وی با اشاره به کمیسیون ماده ۱۰۰، تصریح کرد: ساخت و سازهای غیرمجاز کارد را به استخوان مردم رسانده و براساس نامه شخص وزیر کشور با هر فردی که در این زمینه سهل انگاری کند برخورد خواهد شد.
  کاظمی تاکید کرد: شهرداری یاسوج در راستای اجرای ماده ۱۰۰ باید حریم ها و محدود شهر را کنترل کنند.
  وی با انتقاد بر اینکه هر ملک در یاسوج دارای ۲ دفترچه محاسباتی است، تصریح کرد: مقررات ساخت و ساز در یاسوج رعایت نمی شود و برای تحقق و عملی کردن قانون این موضوع را به شدت پیگیری می کنم.
  کاظمی خواستار ترمیم لکه گیری آسفالت معابر و خیابان های شهرهای مختلف استان برای استقبال از مسافران نوروزی شد و گفت: شهرداران برای اجرای هر پروژه شهری باید اصول فنی را رعایت کنند و نباید با اقدامات غیر اصولی موجب هدرروی بیت المال شوید.
  وی بر فعال شدن گشت های ساختمان و سد معبر در شهرداری های ۱۷ گانه استان تاکید کرد و افزود: نظم و انضباطدر شهرداری های استان وجود ندارد و به طور قطع با نیروهای کم کار برخورد می شود.
  مدیر کل دفتر شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: نیروی شرکتی حق دریافت هرگونه اضافه کار و ماموریت از شهرداری های تابعه را ندارد.
  کاظمی در بخش دیگری از سخنانش گفت: هرگونه حفاری از ۱۵ اسفند در استان ممنوع شد و این ممنوعیت به مدت یک ماه اعمال می شود.
  وی خواستار افزایش تعداد نیروهای خدماتی و افزایش نوبت جمع آوری زباله در سطح مناطق شهری استان در ایام تعطیلات نوروز شد و گفت: کلینیک شبانه روزی در شهرداری های استان برای پاسخگویی به نیاز مسافران راه اندازی شود.
  کاظمی خطاب به شهرداران گفت: نسبت به نصب تابلو راهنما برای مسافران نوروز در نقاط مختلف مناطق شهری اقدام شود.

  امروز شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • مدیرعامل مخابرات کهگیلویه وبویراحمد تغییر کرد/افتخاری رفت امیری آمد (+زمان ومکان تودیع ومعارفه)
 • آقای مدیرکل بجای تشریح وظایف عملکرد ارائه دهید/ اعتبارات حوزه شما به کجا می رود/ وقتی یک مدیرکل منتقد را تخریب گر صدا می زند/ سهم سمن بلادشاپور از اعتبارات میلیاردی یک ریال هم نبود
 • ۱۱ کشته و مصدوم درتصادف پژوها درجاده بابامیدان /تصاویر
 • سه راهی مرگ در شهرستان بهمئی تا کی قربانی میگیرد؟/ مسیر ارتباطی که همچنان مورد بی توجهی مسئولان میباشد
 • ویژه برنامه جشن روز جوان در لنده برگزار شد/کریمی نژاد؛ سعیدی کیا الگوی عملی توانمند سازی و محرومیت زدایی در کشور است+تصاویر
 • پاسخی به اظهارات عجیب مدیرکل اموراجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد
 • برگزاری جشن اعیاد شعبانیه طرح شهید بهنام محمدی در مدرسه شهدای فرهنگی بهمئی
 • برگزاری جشن روز جوان در مدرسه حضرت امام محمد باقر(ع) شهر لیکک
 • تجدید میثاق دانش آموزان طرح شهید بهنام محمدی مدرسه حضرت رقیه (س) شهر لیکک با شهدای شهرستان بهمئی
 • بخشدار چاروسا:به دلیل فراوانی علوفه وآب، عشایرعجله ای برای رفتن به ییلاق نداشته باشند
 • تجلیل ازکیومرث دوستکام ازاستثنائات دروازه بانی دردنیای فوتبال/به قلم ابوصالح دانشفر
 • به مناسبت هفته جوان سالن های ورزشی بصورت رایگان در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت
 • پیام تبریک مشاور جوان فرماندار لنده به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر ( ع) و روز جوان
 • جوابیه آموزش و پرورش دیشموک در خصوص اعتراض برخی از معلمان جدیدالاستخدام نسبت به موضوع انتقالی
 • تقدیرفرماندار کوهدشت ازاستاندار و مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس
 • سردار خرمدل: با تمام وجود به فکر جبران هستیم
 • رئیس جهاد کشاورزی بهمئی تغییر کرد/قطار تغییرات به کهگیلویه می رسد/ دوئل تاج الدینی ونماینده کهگیلویه برای ماندن یا رفتن تقوی/ ۳گزینه مطرح شده برای جهاد کشاورزی کهگیلویه
 • آیین تکریم ومعارفه مدیرکل نوسازی ومدارس کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد (+تصاویر)
 • بازدید فرماندار کهگیلویه از بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت/از بازدید شبانه “نیکبخت” تا نشستن پای صحبت های بیماران (+تصاویر)
 • جزئیات معافیت مالیاتی کارمندان در سال ۹۸