طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۷ بهمن, ۱۳۹۷ | کد خبر : 38100 | نویسنده : خلیل مهرجو
 •   

  مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین عصرزاگرس است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

  عصرزاگرس/عظیم بنام؛ محمود منطقیان یکی از چهره های شاخص اصلاحات همیشه شکست خورده کهگیلویه این ماه ها و روزها انتقادات تندی را متوجه استاندار کهگیلویه و بویراحمد میکند که جای بسی تامل دارد.

  منطقیان که همواره به دلیل اختلافش با دیگر چهره ی مشهور اصلاحات، زمینه ساز سرافکندگی هواداران بی شمار این جریان فکری در کهگیلویه شد این روزها قافیه را به رقیب در حال باختن است.اختلافات موجب شد تا منطقیان هر زمان که احساس کند نسبت به رقیب خود عقب افتاد شروع به هیاهو و جنجال کند.

  منطقیان علاوه بر انتقادات عجولانه و سهم خواهانه و بی دلیل به استاندار کهگیلویه و بویراحمد این روزها شعار مناظره و شفاف سازی با سید قادر لاهوتی، رقیب همفکر خود در شهرستان را دارد که جای چند سوال را باقی گذاشت؛
  جناب آقای منطقیان، خوب بدانید که نسل امروز اگاه شده است و هر مصاحبه و جنجالی را امتیاز برای فرد نمی دانند.

  شما بدون دادن مجال به استاندار و به دلیل اینکه متوجه شدید علی محمد احمدی شخصی نیست که تحت تاثیر اهداف شما قرار گیرد از همان ابتدا با ادبیات تندی عامل پشیمانی هواداران دولت را انتصاب وی دانستید.

  جناب آقای منطقیان، بدانید که هواداران دولت به واسطه اقدامات احمدی که تنها یکسال به این استان امده است نگران نیستند بلکه اگر نگرانی باشد به واسطه ی رفتارها و اعمال شماست که سال هاست کهگیلویه و اصلاحات آن را از آن خود می دانید و هیچگاه هم این کشتی را به سر منزل مقصود نرسانده اید.شما فرمودید که صلاح است که احمدی از این استان برود؛ بفرمایید دلیل شما چیست؟ فرمودید که استاندار اهل مشورت نیست، آیا حتما باید با شما مشورت شود و از نظرات شما استفاده کند تا استاندار خوبی لقب گیرد؟
  شما که سیاستمدار کارکشته ای هستید آیا نمی‌دانید که استانداری که غیر بومیست و از استان دیگری به این استان آمده، حداقل یکسال نیاز به فرصت دارد و اگر نقدی هست بعد از دیدن عملکرد او ارائه شود؟ آیاهدف شما از انتقاد به استاندار آن هم در ماهای نخست انتصاب او چیزی جز ناامیدی از عدم تحمیل نیروهای خود به احمدی می تواند باشد؟؟

  استاد عزیز، شما صرف عزل کرامت کریمی را دستاویزی برای حمله به احمدی قرار دادید در حالیکه شما که ادعای اصلاح طلبی دارید باید توجه میکردید که جایگزین کریمی، علی پرواز بود که اصلاح طلبی ناب و زجرکشیده بوده، پس بهتر بود اگر هدف شما صرفا حمایت از دوستان و رفقای خود نبود از انتصاب یک چهره اصلاح طلب دفاع می کردید!و اما شما این روزها به طرق مختلف شعار مناظره و گفتگو با رقیب خود یعنی دکتر لاهوتی را سر می دهید! سوال اینجاست که شما چرا در سال های قبل که استان یکپارچه در چنته ی خودتان و دوستانتان بود حاضر به گفتگو و شفاف سازی و احیانا آشتی نشدید؟


  همه میدانند که در دوره استانداری احمدی برخلاف دوره استانداری خادمی که توپ برای چرخش به سمت دلخواه در اختیار شما بود، تا حدود زیادی در اختیار رقیب شما قرار گرفت که البته در جای خود این اقدام استاندار فعلی نیز قابل نقد است.لذا تلاش شما برای برگزاری مناظره در این ایام گرچه اقدام خوبیست و مطالبه ی اکثریت اصلاح طلبان شهرستان است اما چون بدلیل گل خوردن شما از رقیب و ترس وجلوگیری از دریافت گل های بیشتر است، چندان خوش آیند بنظر نمی رسد.
  استاد منطقیان، خوب بدانید که شما نیز همانند رقیب لجوج خود عامل رواج قوم گرایی، اختلاف جوانان همفکر شهرستان با همدیگر و در نهایت ورشکستگی و عقب گرد اصلاحات کهگیلویه شدید.

  شما نیز تقسیم بندی اصلاح طلبی تان براساس طایفه گرایی است و مصداق این ادعا فاصله گرفتن دوستان شما از حوزه ثلاث می باشد که مدعی هستند هیچگاه به آنان توجهی نشده است و فقط تلاشتان برای هم طایفه ای های خودتان از حوزه ی بویراحمد بوده است و نه درصد اصلاح طلبی افراد.
  استاد عزیز، شما همانند برخی از مدیران امروزی در جاییکه باید باشید نیستید و جاهاییکه نباید باشید همواره هستید.مگر یادتان نمی آید زمانی که بحث مجمع بود اگر تمام کوچه و خیابان های استان را بگشتیم، شما پیدا نمی شدید.مگر نفرمودید مجمع و خرد جمعی برای من ملاک است؛ بفرمایید چه شده است که پشت کردید به رای مجمع.یادتان می آید که در روزهایی که جوانان زجر کشیده و هزینه داده اصلاحات منتظر بیانیه ی حمایتی شما بودند هر هفته یک بیانیه و تکذیبیه ناامید کننده می دادید؟!نکند پیش خود فکر می کنید جوانان آن روزها و آن کاهلی ها را از یاد می برند؟!بله ممکن است برخی از افراد که در دایره سفره شما قرار گرفتند شما را سرگرم کنند و شما نیز فکر کنید که قاطبه ی جوانان شما را ناجی مشکلات خود می دانند!
  استاد عزیز، شما هم قبول کنید که اصلاح طلبی بودید که در راه اصول گرایی گام برداشتید‌؛ دعوت رضایی اصولگرا به منزلتان در انتخابات ریاست جمهوری،شرکت با آب و تاب در ۹دی آنهم در مقطعی خاص و با هدف خاص،سکوت معنادار و جانبدارانه در انتخابات ۹۴ ،استفاده حداقلی از حوزه ثلاث در پست های مدیریتی و استفاده حداکثری هم طایفه هایتان با هر نوع گرایشی تنها چند مورد از نمونه های غیر اصلاح طلبانه ی شما بوده است.
  استاد عزیز، بفرمایید چرا از باقریانی که در آن سال تنها کسی بود که جرات بالا بردن پرچم اصلاحات را داشته است حمایت نکردید؟گفتید چون میدانستم رای نمی اورد حمایت نکردم؛ خب با همین پشتوانه ی رایی که الان مدعی مشورت استاندار با خود هستید، وارد میدان می شدید و با شجاعت حمایت می کردید چه بسا که اصلا رای مورد نیاز به دست می آمد.
  استاد عزیز، خوب بدانید که مردم و به خصوص جوانان اصلاح طلب همه چیز را خوب و بهتر از سیاسیون می دانند و راه یابی چهره ی اصولگرای کهگیلویه و سکوت معنادار و جانبدارانه شما و رای تنها ۷ درصدی حوزه شما به کاندیدای مجمع را فراموش نمی کنند.

  امروز سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کمال دولتخواه و خودبزرگ بینی های کاذب/ از دعوت بدون نتیجه وکیلی و افطاری جنجالی گرفته تا مصاحبه به ظاهر تصادفی برای جلب توجه استاندار/ انتقاد از محمود منطقیان و قادرلاهوتی تا عدم شایسته دانستن کامرانی، دهبانی و خسروی برای کاندیداتوری
 • مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد/نیکبخت؛ دانشگاه محل سیاسی بازی نیست (+تصاویر)
 • اولین خواسته استاندار جدید از مدیران کهگیلویه و بویراحمد / گزارش تصویری از روز اول مدیریت کلانتری
 • مراقب کلاهبرداران در سایت های شیپور و دیوار باشید/کاربران به افراد غریبه در فضای مجازی اعتماد نکنند
 • به بهانه خودکشی بانوان در دیشموک، من یک زنم…../طیبه دیلگونی
 • مدیرکل جدید امور روستایی و شوراها استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد/مراسم تودیع ومعارفه در حال برگزاری است (+عکس)
 • گره ای که بعد از ۲۶ سال به دست فرماندار کهگیلویه باز شد
 • مراسم تکریم ومعارفه استاندار کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد/ کلانتری رسما استاندار شد (+تصاویر)
 • نشست هم اندیشی اعضای هیئت مدیره تیم تام کهگیلویه برگزار شد (+تصاویر)
 • اولین پیام استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد /درخواست کلانتری از نزدیکان و دوستانش
 • مدیران غیربومی و عدم تعهد به استان /سید ایمان تقوی
 • تخریب غیرمنصفانه تاجگردون توسط لیدرهای اصولگرایان
 • مدرسه موسیقی دهدشت افتتاح شد/کاظمی جو؛ در راستای حمایت از بخش خصوصی کلاس های موسیقی در فرهنگ سرای ارشاد تعطیل می شود (+تصاویر)
 • مجید پارسایی؛ فرازبام خائیز کهگیلویه به احترام مردم در دهدشت می ماند/تصاویر
 • مدیر کل ثبت احوال استان در دیشموک: ثبت احوال دیشموک مستقل می شود
 • مدیر خوشنام کهگیلویه وبویراحمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان شد (+زمان معارفه)
 • “احمدی” رفت “کلانتری” استاندار کهگیلویه وبویراحمد شد (+سوابق)
 • تنها گزینه جدی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در انتظار نظر هیات دولت/استاندار جدید از پایتخت می آید
 • اعطای ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به عشایر دیشموک
 • حکم جدید شریعتمداری برای مدیرکل سابق تعاون کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد ومشاور وزیر