طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۷ بهمن, ۱۳۹۷ | کد خبر : 38100 | نویسنده : خلیل مهرجو
 •   

  مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین عصرزاگرس است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

  عصرزاگرس/عظیم بنام؛ محمود منطقیان یکی از چهره های شاخص اصلاحات همیشه شکست خورده کهگیلویه این ماه ها و روزها انتقادات تندی را متوجه استاندار کهگیلویه و بویراحمد میکند که جای بسی تامل دارد.

  منطقیان که همواره به دلیل اختلافش با دیگر چهره ی مشهور اصلاحات، زمینه ساز سرافکندگی هواداران بی شمار این جریان فکری در کهگیلویه شد این روزها قافیه را به رقیب در حال باختن است.اختلافات موجب شد تا منطقیان هر زمان که احساس کند نسبت به رقیب خود عقب افتاد شروع به هیاهو و جنجال کند.

  منطقیان علاوه بر انتقادات عجولانه و سهم خواهانه و بی دلیل به استاندار کهگیلویه و بویراحمد این روزها شعار مناظره و شفاف سازی با سید قادر لاهوتی، رقیب همفکر خود در شهرستان را دارد که جای چند سوال را باقی گذاشت؛
  جناب آقای منطقیان، خوب بدانید که نسل امروز اگاه شده است و هر مصاحبه و جنجالی را امتیاز برای فرد نمی دانند.

  شما بدون دادن مجال به استاندار و به دلیل اینکه متوجه شدید علی محمد احمدی شخصی نیست که تحت تاثیر اهداف شما قرار گیرد از همان ابتدا با ادبیات تندی عامل پشیمانی هواداران دولت را انتصاب وی دانستید.

  جناب آقای منطقیان، بدانید که هواداران دولت به واسطه اقدامات احمدی که تنها یکسال به این استان امده است نگران نیستند بلکه اگر نگرانی باشد به واسطه ی رفتارها و اعمال شماست که سال هاست کهگیلویه و اصلاحات آن را از آن خود می دانید و هیچگاه هم این کشتی را به سر منزل مقصود نرسانده اید.شما فرمودید که صلاح است که احمدی از این استان برود؛ بفرمایید دلیل شما چیست؟ فرمودید که استاندار اهل مشورت نیست، آیا حتما باید با شما مشورت شود و از نظرات شما استفاده کند تا استاندار خوبی لقب گیرد؟
  شما که سیاستمدار کارکشته ای هستید آیا نمی‌دانید که استانداری که غیر بومیست و از استان دیگری به این استان آمده، حداقل یکسال نیاز به فرصت دارد و اگر نقدی هست بعد از دیدن عملکرد او ارائه شود؟ آیاهدف شما از انتقاد به استاندار آن هم در ماهای نخست انتصاب او چیزی جز ناامیدی از عدم تحمیل نیروهای خود به احمدی می تواند باشد؟؟

  استاد عزیز، شما صرف عزل کرامت کریمی را دستاویزی برای حمله به احمدی قرار دادید در حالیکه شما که ادعای اصلاح طلبی دارید باید توجه میکردید که جایگزین کریمی، علی پرواز بود که اصلاح طلبی ناب و زجرکشیده بوده، پس بهتر بود اگر هدف شما صرفا حمایت از دوستان و رفقای خود نبود از انتصاب یک چهره اصلاح طلب دفاع می کردید!و اما شما این روزها به طرق مختلف شعار مناظره و گفتگو با رقیب خود یعنی دکتر لاهوتی را سر می دهید! سوال اینجاست که شما چرا در سال های قبل که استان یکپارچه در چنته ی خودتان و دوستانتان بود حاضر به گفتگو و شفاف سازی و احیانا آشتی نشدید؟


  همه میدانند که در دوره استانداری احمدی برخلاف دوره استانداری خادمی که توپ برای چرخش به سمت دلخواه در اختیار شما بود، تا حدود زیادی در اختیار رقیب شما قرار گرفت که البته در جای خود این اقدام استاندار فعلی نیز قابل نقد است.لذا تلاش شما برای برگزاری مناظره در این ایام گرچه اقدام خوبیست و مطالبه ی اکثریت اصلاح طلبان شهرستان است اما چون بدلیل گل خوردن شما از رقیب و ترس وجلوگیری از دریافت گل های بیشتر است، چندان خوش آیند بنظر نمی رسد.
  استاد منطقیان، خوب بدانید که شما نیز همانند رقیب لجوج خود عامل رواج قوم گرایی، اختلاف جوانان همفکر شهرستان با همدیگر و در نهایت ورشکستگی و عقب گرد اصلاحات کهگیلویه شدید.

  شما نیز تقسیم بندی اصلاح طلبی تان براساس طایفه گرایی است و مصداق این ادعا فاصله گرفتن دوستان شما از حوزه ثلاث می باشد که مدعی هستند هیچگاه به آنان توجهی نشده است و فقط تلاشتان برای هم طایفه ای های خودتان از حوزه ی بویراحمد بوده است و نه درصد اصلاح طلبی افراد.
  استاد عزیز، شما همانند برخی از مدیران امروزی در جاییکه باید باشید نیستید و جاهاییکه نباید باشید همواره هستید.مگر یادتان نمی آید زمانی که بحث مجمع بود اگر تمام کوچه و خیابان های استان را بگشتیم، شما پیدا نمی شدید.مگر نفرمودید مجمع و خرد جمعی برای من ملاک است؛ بفرمایید چه شده است که پشت کردید به رای مجمع.یادتان می آید که در روزهایی که جوانان زجر کشیده و هزینه داده اصلاحات منتظر بیانیه ی حمایتی شما بودند هر هفته یک بیانیه و تکذیبیه ناامید کننده می دادید؟!نکند پیش خود فکر می کنید جوانان آن روزها و آن کاهلی ها را از یاد می برند؟!بله ممکن است برخی از افراد که در دایره سفره شما قرار گرفتند شما را سرگرم کنند و شما نیز فکر کنید که قاطبه ی جوانان شما را ناجی مشکلات خود می دانند!
  استاد عزیز، شما هم قبول کنید که اصلاح طلبی بودید که در راه اصول گرایی گام برداشتید‌؛ دعوت رضایی اصولگرا به منزلتان در انتخابات ریاست جمهوری،شرکت با آب و تاب در ۹دی آنهم در مقطعی خاص و با هدف خاص،سکوت معنادار و جانبدارانه در انتخابات ۹۴ ،استفاده حداقلی از حوزه ثلاث در پست های مدیریتی و استفاده حداکثری هم طایفه هایتان با هر نوع گرایشی تنها چند مورد از نمونه های غیر اصلاح طلبانه ی شما بوده است.
  استاد عزیز، بفرمایید چرا از باقریانی که در آن سال تنها کسی بود که جرات بالا بردن پرچم اصلاحات را داشته است حمایت نکردید؟گفتید چون میدانستم رای نمی اورد حمایت نکردم؛ خب با همین پشتوانه ی رایی که الان مدعی مشورت استاندار با خود هستید، وارد میدان می شدید و با شجاعت حمایت می کردید چه بسا که اصلا رای مورد نیاز به دست می آمد.
  استاد عزیز، خوب بدانید که مردم و به خصوص جوانان اصلاح طلب همه چیز را خوب و بهتر از سیاسیون می دانند و راه یابی چهره ی اصولگرای کهگیلویه و سکوت معنادار و جانبدارانه شما و رای تنها ۷ درصدی حوزه شما به کاندیدای مجمع را فراموش نمی کنند.

  امروز پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • پاسخی به اظهارات عجیب مدیرکل اموراجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد
 • برگزاری جشن اعیاد شعبانیه طرح شهید بهنام محمدی در مدرسه شهدای فرهنگی بهمئی
 • برگزاری جشن روز جوان در مدرسه حضرت امام محمد باقر(ع) شهر لیکک
 • تجدید میثاق دانش آموزان طرح شهید بهنام محمدی مدرسه حضرت رقیه (س) شهر لیکک با شهدای شهرستان بهمئی
 • بخشدار چاروسا:به دلیل فراوانی علوفه وآب، عشایرعجله ای برای رفتن به ییلاق نداشته باشند
 • تجلیل ازکیومرث دوستکام ازاستثنائات دروازه بانی دردنیای فوتبال/به قلم ابوصالح دانشفر
 • به مناسبت هفته جوان سالن های ورزشی بصورت رایگان در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت
 • پیام تبریک مشاور جوان فرماندار لنده به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر ( ع) و روز جوان
 • جوابیه آموزش و پرورش دیشموک در خصوص اعتراض برخی از معلمان جدیدالاستخدام نسبت به موضوع انتقالی
 • تقدیرفرماندار کوهدشت ازاستاندار و مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس
 • سردار خرمدل: با تمام وجود به فکر جبران هستیم
 • رئیس جهاد کشاورزی بهمئی تغییر کرد/قطار تغییرات به کهگیلویه می رسد/ دوئل تاج الدینی ونماینده کهگیلویه برای ماندن یا رفتن تقوی/ ۳گزینه مطرح شده برای جهاد کشاورزی کهگیلویه
 • آیین تکریم ومعارفه مدیرکل نوسازی ومدارس کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد (+تصاویر)
 • بازدید فرماندار کهگیلویه از بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت/از بازدید شبانه “نیکبخت” تا نشستن پای صحبت های بیماران (+تصاویر)
 • جزئیات معافیت مالیاتی کارمندان در سال ۹۸
 • بیانیه اعلام حمایت کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
 • نمره منفی یک مدیر کل در ۶ سال گذشته در استانداری/ عملکرد ضعیف مدیرکل وسودای مسولیت جدید
 • در دیدار استاندار کهگیلویه وبویراحمد با “نوبخت” چه گذشت (+تصویر)
 • رئیس منابع طبیعی بخش دیشموک منصوب شد .
 • بازگشایی محور سیل زده کوهدشت لرستان توسط راهداری استان فارس