طراحی سایت و قالب وردپرس
  • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۲ دی, ۱۳۹۷ | کد خبر : 33469 | نویسنده : سعید رخ افروز
  •   

    اعضاي كميسيون تلفيق لايحه بودجه 98 كل كشور به تفكيك كميسيون‌ها مشخص شد.ترکیب 45 نفره اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 کل کشور پس از انتخاب و معرفی نمایندگان کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

    به گزارش عصرزاگرس ،بر این اساس کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 یکشنبه هفته آینده (16 دیماه 97) نخستین جلسه خود را به صورت رسمی آغاز می‌کند.

     

    این جلسه به منظور تعیین دستور کار کمیسیون و همچنین برگزاری انتخابات برای مشخص کردن هیأت رئیسه برگزار خواهد شد.

     

    به گزارش فارس، اسامی اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 98 به تفکیک کمیسیون‌های تخصصی مجلس به شرح زیر است:

     

    *کمیسیون فرهنگی:

     

    حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مشهد

     

    سیده فاطمه ذوالقدر  نماینده تهران

     

    محمدعلی وکیلی نماینده تهران

     

    * کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات:

     

    غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران

     

    عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه

     

    محمدمهدی مفتح نماینده تویسرکان

     

    جهانبخش محبی نیا نماینده میاندوآب

     

    محمد فیضی نماینده اردبیل

     

    هادی قوامی نماینده اسفراین

     

    حسن سلیمانی نماینده کنگاور

     

    سیدمهدی فرشادان نماینده سنندج

     

    عزت الله یوسفیان ملا نماینده آمل

     

    *کمیسیون اجتماعی:

     

    عباس گودرزی نماینده بروجرد

     

    علی رستمیان نماینده دلفان

     

    سمیه محمودی نماینده شهرضا

     

    *کمیسیون آموزش و تحقیقات

     

    سیدجواد ساداتی نژاد نماینده کاشان

     

    محمود نگهبان سلامی نماینده خواف

     

    قاسم احمدی لاشکی نماینده چالوس

     

    *کمیسیون عمران

     

    محمدرضا ملکشاهی راد نماینده خرم آباد

     

    شهرام کوسه غراوی نماینده مینودشت

     

    شادمهر کاظم زاده نماینده دهلران

     

    *کمیسیون صنایع و معادن

     

    سعید باستانی نماینده تربت حیدریه

     

    محسن کوهکن ریزی نماینده لنجان

     

    محمدحسین فرهنگی نمیانده تبریز

     

    *کمیسیون اقتصادی

     

    رحیم زارع نماینده آباده

     

    محمدحسین حسین زاده بحرینی نماینده مشهد

     

    محمد حسن نژاد نماینده مرند

     

    *کمیسیون انرژی

     

    علی ادیانی نماینده قائم شهر

     

    علی عسگرظاهرینماینده خوزستان

     

    جلال میرزایی نماینده ایلام

     

    *کمیسیون کشاورزی

     

    عباس پاپی زاده بالنگان نماینده دزفول

     

    علی وقف چی نماینده سبزوار

     

    سیدعلاءالدین خادم نماینده سپیدان

     

    *کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

     

    ابوالفضل حسن بیگی نماینده دامغان

     

    شهروز برزگر کلشانی نماینده سلماس

     

    اردشیر نوریان نماینده شهرکرد

     

    *کمیسیون شوراها و امور داخلی

     

    علی اصغر یوسف نژاد نماینده ساری

     

    حسن کامران دستجردی نماینده اصفهان

     

    احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم

     

    *کمیسیون بهداشت و درمان

     

    همایون یوسفی نماینده اهواز

     

    احمد همتی نماینده سمنان

     

    حیدرعلی عابدی نماینده اصفهان

     

    *کمیسیون قضایی و حقوقی

     

    جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام

     

    حسین رضازاده نماینده کازرون

     

    محمدعلی پورمختار نماینده بهار

     

     

    ناظران مجلس در شورای برنامه ریزی و توسعه استان‌ها انتخاب شدند

    نمایندگان مجلس ناظران در شورای برنامه ریزی و توسعه استان‌ها را تعیین و انتخاب کردند.

    در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس از مجموع ۱۲۳ رای مأخوذه نمایندگان دو نفر از هر استان را به عنوان ناظر در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان‌ها به شرح زیر انتخاب کردند:

    آذربایجان غربی: محمدقسیم عثمانی – سید تقی کبیری

     

    اردبیل: محمد فیضی – رضا کریمی

     

    اصفهان: سمیه محمودی – اکبر ترکی

     

    البرز: محمود بهمنی – محمدجواد کولیوند

     

    ایلام: شادمهر کاظم زاده – جلال میرزایی

     

    بوشهر: سعادت – کمال شهریاری

     

    تهران: قاسم میرزایی – محمدرضا نجفی

     

    چهارمحال و بختیاری: خدیجه ربیعی – علی کاظمی

     

    خراسان جنوبی: محمدرضا امیرحسن خانی – محمد باقر عبادی

     

    خراسان رضوی سعید باستانی، احسان قاضی زاده هاشمی

     

    خراسان شمالی: علی قربانی – هادی قوامی

     

    خوزستان: عباس پاپی زاده – اقبال محمدیان

     

    زنجان: فریدون احمدی – محمد عزیزی

     

    سمنان: سید حسن حسینی شاهرودی – غلامرضا کاتب

     

    سیستان و بلوچستان: محمدباسط درزاهی – حبیب الله ده مرده

     

    فارس: رحیم زارع – رضا انصاری

     

    قزوین: روح الله بابایی صالح – داوود محمدی

     

    قم: احمد امیرآبادی فراهانی – مجتبی ذوالنوری

     

    کردستان: محسن بیگلری – منصور مرادی

     

    کرمان: محمدرضا پورابراهیمی – نیکزادی

     

    کرمانشاه: قاسم جاسمی – احمد سفری

     

    کهگیلویه و بویراحمد: غلامرضا تاجگردون – عدل هاشمی پور

     

    گلستان: علیرضا ابراهیمی – قرجه طیار

     

    گیلان: غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی – جبار کوچکی نژاد

     

    لرستان: محمدرضا ملک شاهی – محمد خدابخشی

     

    مازندران: قاسم احمدی لاشکیب – علی نجفی خوشرودی

     

    مرکزی: محمد حسینی – علی اکبر کریمی

     

    هرمزگان: محمد آشوری – احمد مرادی

     

    همدان: حسن بهرام نیا – امیر خجسته

     

    یزد: کمال دهقانی – ابوالفضل موسوی بیوکی

     

    مجمع نمایندگان هر استان دو نفر را جهت عضویت در شورای برنامه ریزی و توسع استان‌ها به مجلس معرفی کرد و نمایندگان این افراد را انتخاب کردند. از استان آذربایجان شرقی نماینده‌ای به مجلس معرفی نشده است./فارس

    امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
    • تـــازه ترین خبرها
    • پـــربازدیدترین ها
  • گچساران قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد شد (+تصاویر)
  • طبق قانون بازنشسته نیستم/تا ۳۵ سال می توانم خدمت کنم
  • بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از خوابگاه دختران عشایر (+تصاویر)
  • داستان جلسه جنجالی بازآفرینی شهری چیست/برداشت شخصی جایگزین واقعیت/چینش پازل رسانه ای برای تخریب فرماندار کهگیلویه
  • بار ترافیک محور یاسوج _کاکان سبک می شود
  • صنوف آلاینده در یاسوج ساماندهی می شود (+تصاویر)
  • سفرمدیرکل دفتر توسعه پایدار محیط زیست کشور به کهگیلویه و بویراحمد/برنامه ها
  • آیا شهرداردیشموک بازنشسته است/شورای شهر شفاف سازی کند/استانداربررسی کند
  • حضور فرمانده تیپ ۴۸ فتح در شهرستان بهمئی + بازدیدها و سرکشی های ایشان
  • ۱۷میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان چاروسا پرداخت شد
  • آزمون دهیاران استان کهگیلویه و بویراحمد
  • دهیار کل قیصر /نیکبخت اولین فرماندار بعد ازانقلاب که به کل قیصر آمد
  • به برکت نظام و توجه دولت خدمات خوبی در روستاهای بخش مرکزی انجام گرفته است/هیچ روستایی از خدمات دولت محروم نبوده است
  • تقدیر ویژه عدل هاشمی پور از رئیس کمیته امداد دیشموک
  • همایش پیشگیری از وقوع جرم در فضای مجازی در شهرستان لنده برگزار شد/سعادتیان؛فرهنگ استفاده از فضای مجازی پایین است (+تصاویر)
  • پاسخ غلامرضاتاجگردون به یادداشت بانوی دهدشتی
  • شورای اداری بخش دیشموک باحضور فرماندار.نماینده کهگیلویه ومدیرکل راه وشهرسازی برگزار شد/تصاویر
  • چهره شاخص اصلاحات کهگیلویه عزادار شد/زمان ومکان مراسم
  • برگزاری نشست هماهنگی و پشتیبانی یادواره شهدای بهمئی با حضور سردار رفیق دوست
  • نمایشگاه چهل سال دستاوردهای انقلاب در یاسوج برپا می شود/ برخورد جدی با دستگاه های کم کار در برگزاری نمایشگاه