طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۴ آذر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 31174 | نویسنده : فتح الله پوران پور
 •   

  [fsn_row][fsn_column width=”12″][fsn_text] نشست مدیر کل حوزه شهری و شوراهای استانداری با اعضای شورا و شهردار باشت + تصاویر به منظور بررسی مشکلات شورا و شهرداری باشت نشست اعضای شورای و شهردار باشت با مدیر کل حوزه شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد در سالن شورای شهر باشت برگزار شد. نادر گرامی رئیس شورای اسلامی […]

  [fsn_row][fsn_column width=”12″][fsn_text]

  نشست مدیر کل حوزه شهری و شوراهای استانداری با اعضای شورا و شهردار باشت + تصاویر
  به منظور بررسی مشکلات شورا و شهرداری باشت نشست اعضای شورای و شهردار باشت با مدیر کل حوزه شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد در سالن شورای شهر باشت برگزار شد.
  نادر گرامی رئیس شورای اسلامی شهر باشت در این نشست با بیان برخی از مشکلات حوزه شورا و شهرداری باشت ، گفت: انتظار است تا مدیرکل محترم حوزه شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد این مشکلات را پیگیری نمایند.
  وی کمبود نیرو در واحدهای آتش نشانی، نقلیه و غیره را از مشکلات مهم شهرداری باشت اعلام کرد و افزود: در یک دهه قبل تعداد نیروهای شهرداری باشت 81 نفر بود اما با وجود توسعه شهر و همچنین اجرای طرح های متنوع عمرانی، رفاهی و خدماتی و نیاز به نیروهایی جهت نگهداری از این طرح ها، در حال حاضر تعداد نیروهای شهرداری 61 نفر است که در این زمینه به شدت کمبود نیرو احساس می شود.
  گرامی تعیین تکلیف جهت بکارگیری نیرو از طریق آگهی های استخدام و آزمون را خواستار شد.
  وی با تقدیر از تلاش های شهردار باشت، ابراز داشت: شهردار باشت با مدیریت بسیجی و انقلابی و اقدامات مؤثر در جهت ساماندهی فضای شهری باشت توانسته است نظر مردم این شهر را جلب نمایند.
  رئیس شورای اسلامی شهر باشت عدم پرداخت مزایای پرسنل شهرداری از سال 89 تا سال 96 را از دیگر مشکلات عنوان کرد و افزود: البته در زمان آقای موسوی سعی شده تا اضافه کاری ها به صورت ماهانه و با حقوق پرنسل پرداخت شود که این اقدام شایسته است.
  گرامی یکی دیگر از مشکلات نیروهای شهرداری را بروز مشکل در بیمه پرسنل و عدم تمدید دفترچه های درمانی آنها از سوی تأمین اجتماعی دانست و گفت: بدلیل بدهی شهرداری به تأمین اجتماعی این امر امکان پذیر نبود که با رایزنی شورا . شهرداری با تأمین اجتماعی و با استفاده از بخشودگی مبلغی از این بدهی مشمول بخشودگی و باقیمانده نیز به صورت تقسیط به حساب تأمین اجتماعی واریز می شود و خوشبختانه این مشکل حل شده است.
  وی در ادامه موضوع ساماندهی حقوق و مزایای شوراهای اسلامی را خواستار شد و گفت: با توجه به بخشنامه ها در دور ششم مصوبات دولت حداکثر 40 ساعت درماه و 4 روز مأموریت در ماه بوده است که با برآورد صورت گرفته قریب به یک میلیون و 720 هزار تومان حق الزحمه اعضای شورا بوده که با مکاتبات صورت گرفته از حوزه امور شهری و معاونت عمرانی منجر به حذف برخی از درآمدها همانند ارزش افزوده، آلایندگی و تفکیک املاک ) از بودجه شورا شده است که باید در این زمینه آگاهی بخشی مطلوب صورت گیرد.
  گرامی نبود درآمد پایدار شهرداری را یکی دیگر از مشکلات دانست و گفت: با توجه به رونق کم ساخت و ساز در این شهر درآمد شهرداری باشت در ماه رقم ناچیز 10 میلیون تومان است.
  وی در پایان خواستار تلاش برای جبران کمبود نیرو در شهرداری؛ پرداخت مزایا و همچنین مشخص کردن بودجه شورا شد.

  مهندس کاظمی مدیر کل حوزه شهری و شوراهای استانداری نیز در این نشست گفت: اغلب دغدغه های اعضای شورای شهر باشت ، دغدغه های ما نیز هست.
  وی با اشاره به وظایف شوراها ابراز داشت: طبق قانون وظایف شوراها در 34 بند تعریف شده است و شهرداری و شوراها موظف اند هر کدام به وظایف خود به نحو مطلوب بپردازند.
  مدیر کل حوزه شهری و شوراهای استانداری با بیان اینکه بسیاری از مردم از عملکرد شوراها در استان ناراضی اند، ادامه داد: متأسفانه برخی از اعضای شوراها ، شورا را محلی برای مقاصد خود قرار داده اند.
  کاظمی مدیریت اسلامی را لازمه کار مدیر دانست و افزود: اسلام با پارتی بازی و باندبازی در تضاد است اما گاهاً مشاهده می شود که برخی از اعضای شوراها
  به منظور جمع کردن رأی دست به اقدامات غیرقانونی می زنند که این زیبنده نیست.
  وی در ادامه سخنان خود از ساماندهی وانت بارهای میوه فروش در برخی از شهرستان ها با وجود عدم جدیت برخی از اعضای شوراها خبر داد و خطاب به موسوی شهردار باشت گفت: نگذارید که به بهانه بیکاری و عدم شغل یک وانت میوه فروش تبدیل به 200 وانت شود.
  کاظمی تقلیل نیروهای شهرداری از 81 به 61 نیرو را نشان از سازو کار مناسب در شهرداری و شورای باشت دانست و گفت: این در حالی است که در برخی از شهرداری های استان تعداد نیروها با دخالت ها و پارتی بازی ها به چند برابر رسیده است این تفاوتی آشکار میان شورا و شهرداری باشت با برخی از شهرستان های استان است.
  مدیر کل حوزه شهری و شوراهای استانداری رواج قوم گرایی و پارتی بازی را سبب بی اعتمادی مردم دانست .
  این مسئول در ادامه در بحث تغییر وضعیت نیروهای قراردادی نیز گفت: در این زمینه تنگ نظری هایی صورت گرفته زیرا حق نیروی قراردادی است که با چند سال سابقه کار به نیروی رسمی تبدیل شود.
  وی عدم دریافت مزایای نیروهای شهرداری از سال 89 تا 96 را بر خلاف قوانین و دین دانست و گفت: در این زمینه نیز تنگ نظری هایی صورت گرفته که سعی می کنیم پیگیر این مورد نیز باشیم.
  کاظمی عدم نیروی متخصص و کیفی در بدنه شهرداری را از دیگر معضلات دانست و گفت: این معضل نتیجه استخدام نیروهای سفارشی در شهرداری ها است.
  وی با تقدیر از اقدامات شهردار باشت ، گفت: موسوی یکی از شهرداران خوب و پرتلاش است و توانسته است خدمات خوبی را به مردم ارائه دهد.
  مدیر کل حوزه شهری و شوراهای استانداری عملکرد شهرداری و شورای اسلامی باشت را در مورد اجرای ماده 101 شهرداری ها مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: شهرداری باشت به نسبت سایر شهرداری ها عملکرد موفق تری داشته و شهر باشت در زمینه معابر و سرانه های فضای سبز و بهداشتی و … مطلوب است.
  کاظمی با بیان اینکه معابر و سرانه ها جزء لاینفک شهرداری ها هستند از شهردار باشت خواست تا در زمینه تغییر کابری اموال شهرداری در کمیسیون ماده 5 هوشیار باشد.
  وی تغییر کاربری به بهانه های طرح تفکیک ، ایجاد شرکت و یا سرمایه گذاری را خلاف قانون دانست و عملکرد شهرداری باشت در زمینه تعامل با مالکان را مطلوب ارزیابی کرد.
  وی از تلاش شهرداری و شورای اسلامی باشت در زمینه حل و فصل مشکلات بیمه ای کارکنان و تعامل با تأمین اجتماعی نیز تقدیر کرد.
  کاظمی در پایان صداقت در اجرای امور را رکن اصلی کار دانست و برای اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری باشت آرزوی توفیق در انجام امور کرد.
  خبرنگار فتح الله پوران پور

   

  [/fsn_text][/fsn_column][/fsn_row]

  ابرچسب ها :
  امروز پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • اردوی فرهنگی و تربیتی طرح شهید بهنام محمدی مدرسه شهید باهنر شهر لیکک در آستان مقدس امام زاده بابااحمد برگزار شد + عکس
 • ۵۷ دستگاه بخاری گازی بین مددجویان دیشموکی توزیع شد
 • شرکت بیش از ۱۱۰۰ دانش آموز در مسابقات قرآن و نماز دیشموک
 • ویژه برنامه وفات حضرت ام البنین(س)، تکریم از خانواده شهدا و هم اندیشی پیرامون یادواره بزرگ شهدای ایل بهمئی
 • جشن تکلیف بیش از ۲۸۰ دانش آموز دختر دیشموکی
 • مراسم وفات حضرت ام البنین و یاد و خاطره ۲۷ شهید واقعه تروریستی لشگر ۱۴ امام حسین با حضور دانش آموزان مدرسه حضرت رقیه( س) در مسجد صاحب الزمان شهر لیکک برگزار شد
 • برتری پیشکسوتان استقلال دهدشت دردربی پیشکسوتان شهرستان کهگیلویه/تصاویر
 • کشف محموله کالای قاچاق در باشت
 • پایانی بر حواشی انتصاب مدیراحمدی نژادی/حکم بخشدار پاتاوه توسط “موسی خادمی” صادر شد/تفاوت حکم “خادمی” و “احمدی” (عکس حکم)
 • در مرکز استان چه خبر است/مدیر احمدی نژاد بخشدار دولت تدبیر وامید شد/وقتی در کهگیلویه وبویراحمد قحط الرجال است
 • دیدار و سرکشی مسولان باشت از خانواده های شهدا در این شهرستان /تصاویر
 • اولین یادواره ۲۶ شهید و تجلیل از ۱۵۰ جانباز وایثارگر  سادات امام زاده نورالدین (ع) در دهدشت برگزار می شود
 • نشست خبری مجموعه هندبال فرازبام خائیز برگزار شد/پارسایی: زاگرس بازی واخلاق را باهم باخت/تماشاگران کم تجربه اسیر حواشی بازیکنان اسلام آباد شدند/ کاظمی جو: نباید اشتباه چند تماشاگر نما به پای شهرستان کهگیلویه و مجموعه خوب فرازبام تمام شود
 • خبر خوش علویان سوق وپایانی بر کمبود شکر/۶۰ تن شکر توزیع در کهگیلویه،لنده وچرام می‌شود
 • لزوم نظارت اداره صمت برتوزیع گوشت دولتی/نظارت بر بازار شهرستان کهگیلویه تشدید شود/ با آمدن مدیر جدید اداره صمت نظارت بربازار بهتر شد
 • اعتیاد معضل اساسی کهگیلویه/ انتقاد دادستان از شبکه بهداشت کهگیلویه/راه اصلی پیشگیری آموزش است
 • پیام تسلیت؛ ولی الله شکوهی فعال سیاسی،اجتماعی استان درپی درگذشت مدیرعامل اسبق بانک رفاه کهگیلویه وبویراحمد
 • بازدید مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان کهگیلویه وبویر احمد از امامزادگان شاخص شهرستان باشت/تصاویر
 • فعالان حوزه زکات در بخش سوق تجلیل شدند (+تصاویر)
 • ممنوعیت هرگونه استفاده شخصی از خودروی دولتی در کهگیلویه و بویراحمد/مدیری که هیچ استفاده ای از خودروهای دولتی نمیکند