طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۲ مهر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 24922 | نویسنده : سعید رخ افروز
 • ریس ستاد روحانی در قلعه ریسی
    

  باید رفتار بعضی از چهره‌های شاخص و پرچم داران اصلاحات که برای هیچ مدیری مزاحمت ایجاد نکرده و قریب به ۱۵ سال است که پایشان به استانداری باز نشد را ستود.

  پایگاه خبری تحلیلی عصرزاگرس 

  جناب آقای استاندار در مسیر توسعه و پیشرفت استان گامهایت را مصمم بردار و برای تحقق شعارها و آرمانهایت قدمی عقب نگذار، تنها نیستی.

  آقای دکتر احمدی چهره‌ای علمی، دانشگاهی، دارای مدرک تحصیلی دکترای اقتصادی، استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس که خدمت در استان محروم کهگیلویه و بویراحمد را بر پایتخت نشینی ترجیح داد شایسته همراهی و حمایت است.

  ایشان از بدو ورود به مدیریت استان با شعار (توسعه استان) با رعایت اصل شایسته سالاری درانتخاب وانتصاب مدیران البته از بین نیروهای حامی دولت ولحاظ کردن رتبه علمی، تعهد، تخصصی وتوانمندی و مبارزه با افت‌های قومی، طایفه‌ای و فردی که در مدیریت‌های قبل استان را از اتوبان ترقی وپیشرفت خارج کرده و حدود ۵۰ سال به سال به عقب انداخته و آثار شوم آن تا نسل‌های آینده در استان باقی خواهد ماند، آستین همت بالا زده تا با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در همه زمینه‌ها به خصوص نیروی انسانی توانمند استان را به سمت شاخص‌های توسعه وپیشرفت به جلو راند و درجه محرومیت استان را کاهش دهد

  دراین مسیر سزاوار است همگان باچشم پوشی از خواسته‌های شخصی و فردی، ایشان و تیم مدیریتی وی را حمایت و همراهی کنند تا شاهد رشد و شکوفایی استان باشیم.

  آیا به شورای معاونین استاندار توجه کرده‌اید؟

  آیا در انتخاب و انتصاب مدیران کل، فرمانداران، بخشداران، و سایر مدیران ارشداستانی وشهرستانی اشکال وجوددارد؟

  آیا دقت کرده‌اید مدیران انتخابی نیروهای همسو با دولت هستند؟

  آیا اشکال اینجاست که در ابقا مدیران احمدی نژادی کوتاهی کرده است؟

  چرا می‌خواهیم با تحمیل فشارها برای گذاشتن مهره‌های مورد نظر خود در شطرنج مدیریتی عرصه را بر استاندار تنگ کنیم؟

  امروزه بر همگان تکلیف است نماینده عالی دولت در استان را حمایت کنند و بگذارند در اتوبان ترقی و پیشرفت به حرکت روبه جلو خود ادامه دهد.

  دکتر احمدی آمد تا به منافع عمومی که از علائم احترام به قانون و مردم است ارج نهد که در این زمینه تمام تحلیل گران سیاسی به این نتیجه رسیده‌اند که راه نجات استان از وضعیت موجود همین است.

  توصیه می‌شود اگر دلسوز مردم هستیم دراین شرایط نامساعد اقتصادی با وحدت و همدلی بگذاریم استاندار محترم با برنامه‌ریزی و آرامش خاطر به مشکلات مردم رسیدگی کنند واز استاندار محترم می‌خواهیم همچنان ارتباط نزدیک و مستمر خود با مردم به خصوص قشر ضعیف و آسیب پذیررا که بدون واسطه شمارا در نیل به اهدافتان یاری می‌کند در اولویت قرار دهید. البته آقای استاندار منتظر اقدامات بهترتان نیز هستیم.

  باید رفتار بعضی از چهره‌های شاخص و پرچم داران اصلاحات که برای هیچ مدیری مزاحمت ایجاد نکرده و قریب به ۱۵ سال است که پایشان به استانداری باز نشد را ستود.

  جناب آقای استاندار توده مردم شهید پرور استان به امید فردایی روشن همواره در کنار شما خواهند بود پس در مسیر توسعه و پیشرفت استان گام‌هایت را مصمم بردار و برای تحقق شعارها و آرمان‌هایت قدمی عقب نگذار. تنها نیستی.

  ——————————————————— –

  شهید نیک

  رئیس ستاد دکتر روحانی در شهر قلعه رئیسی

   

  ۴ نظر برای “استاندار تنها نیست/گامهایت را مصمم بردار”
  1. جلیلی گفت:

   همینکه روسای اصلی ستاد روحانی و حتی رئیس ستاد روحانی در استان و همه اصلاح طلبان شناخته شده استان با استاندار مخالف اند کافیه.و اینکه برای حمایت از استاندار،به رئیس ستاد روحانی در قلعه رئیسی متوسل شده اید،نشان از عمق تنهائی استاندار اصولگرا در این دیار است.مسخره کردید مردم را؟

  2. به خدا همین رئیس ستاد روحانی در چاروسا گفت:

   به خدا همین رئیس ستاد روحانی در چاروسا از افرادی بود که با تقلب بعد از پانزده روز به شوراراه یافت ورای نیاورد وباتقلب برادر زنش که بخشدار بود به زور وتقلب به شورا راه یافت و الان درشورا جایگاهی ندارد وبه عنوان فرد متقلب به اونگاه می شود ودر چاروسا جایگاهی ندارد وگول اورا جناب آقای استاندار نخورید وکارش کلک است چند روز پیش نزد آقای عدل هاشمی برای مسائل خودش رایزنی وخواستار دعوتش شد..جناب آقای استاندار مواظب باش گول این افراد را نخورید واز طرفداران دولت تدبیر وامید در مورد این شخص بیشتر تحقیق کن وکسی بود که اصلاحات را درچاروسا نابود کرد وزحمات شما رابر باد داد ومردم را نسبت به این جریان بدبین کرد.

  3. روحانی گفت:

   به خدا همین رئیس ستاد روحانی در چاروسا از افرادی بود که با تقلب بعد از پانزده روز به شورا راه یافت و الان درشورا جایگاهی ندارد وبه عنوان فرد متقلب به اونگاه می کنند از طریق برادر خانمش که بخشدار بود به زور وتقلب به شورا راه یافت واهل کلک می باشد ودولت اصلاحات و چهره اصلاحات را درچاروسا نابود کرد وزحمات شما رابر باد داد ومردم را نسبت به این جریان بدبین کرد و الان دنبال حمایت از عدل هاشمی برای خودش است و مسائل خودش رایزنی وخواستار دعوتش شد جناب آقای استاندار گول نخورید واین شخص دنبال نابودی جریان شما است.

  4. ناشناس گفت:

   اقای ر ئیس ستاد اقای روحانی شما بر اساس کدام مبنای دینی فتوا می دهی که بر همگان تکایف است که …


  امروز شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • مدیرعامل مخابرات کهگیلویه وبویراحمد تغییر کرد/افتخاری رفت امیری آمد (+زمان ومکان تودیع ومعارفه)
 • آقای مدیرکل بجای تشریح وظایف عملکرد ارائه دهید/ اعتبارات حوزه شما به کجا می رود/ وقتی یک مدیرکل منتقد را تخریب گر صدا می زند/ سهم سمن بلادشاپور از اعتبارات میلیاردی یک ریال هم نبود
 • ۱۱ کشته و مصدوم درتصادف پژوها درجاده بابامیدان /تصاویر
 • سه راهی مرگ در شهرستان بهمئی تا کی قربانی میگیرد؟/ مسیر ارتباطی که همچنان مورد بی توجهی مسئولان میباشد
 • ویژه برنامه جشن روز جوان در لنده برگزار شد/کریمی نژاد؛ سعیدی کیا الگوی عملی توانمند سازی و محرومیت زدایی در کشور است+تصاویر
 • پاسخی به اظهارات عجیب مدیرکل اموراجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد
 • برگزاری جشن اعیاد شعبانیه طرح شهید بهنام محمدی در مدرسه شهدای فرهنگی بهمئی
 • برگزاری جشن روز جوان در مدرسه حضرت امام محمد باقر(ع) شهر لیکک
 • تجدید میثاق دانش آموزان طرح شهید بهنام محمدی مدرسه حضرت رقیه (س) شهر لیکک با شهدای شهرستان بهمئی
 • بخشدار چاروسا:به دلیل فراوانی علوفه وآب، عشایرعجله ای برای رفتن به ییلاق نداشته باشند
 • تجلیل ازکیومرث دوستکام ازاستثنائات دروازه بانی دردنیای فوتبال/به قلم ابوصالح دانشفر
 • به مناسبت هفته جوان سالن های ورزشی بصورت رایگان در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت
 • پیام تبریک مشاور جوان فرماندار لنده به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر ( ع) و روز جوان
 • جوابیه آموزش و پرورش دیشموک در خصوص اعتراض برخی از معلمان جدیدالاستخدام نسبت به موضوع انتقالی
 • تقدیرفرماندار کوهدشت ازاستاندار و مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس
 • سردار خرمدل: با تمام وجود به فکر جبران هستیم
 • رئیس جهاد کشاورزی بهمئی تغییر کرد/قطار تغییرات به کهگیلویه می رسد/ دوئل تاج الدینی ونماینده کهگیلویه برای ماندن یا رفتن تقوی/ ۳گزینه مطرح شده برای جهاد کشاورزی کهگیلویه
 • آیین تکریم ومعارفه مدیرکل نوسازی ومدارس کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد (+تصاویر)
 • بازدید فرماندار کهگیلویه از بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت/از بازدید شبانه “نیکبخت” تا نشستن پای صحبت های بیماران (+تصاویر)
 • جزئیات معافیت مالیاتی کارمندان در سال ۹۸