طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 23 اکتبر, 2016 | کد خبر : 1737 | نویسنده : Mehrju
 •   

  رئیس جمهور با بیان اینکه اگر دیروز می خواستیم راه برویم یا بدویم در مسیر مسابقات جهانی زنجیر تحریم مانع آن می شد، افزود: امروز دیگر آن زنجیر نیست اما باید ما نیز حرکت کنیم. چرا که مانع اصلی برداشته شد، روابط بانکی ما با دنیا برقرار شده و روز به روز هم این روابط گسترده تر خواهد شد.

  پایگاه خبری تحلیلی عصرزگرس(asr zagros) :7655676

   

  روحانی برای نخستین بار در بین روسای جمهور سابق، قبل از برگزاری انتخابات آمریکا اظهار نظر کرد و انتخاب بین ترامپ و کلینتون را انتخاب بین بد و بدتر عنوان کرد.
  عصرزاگرس:حسن روحانی ظهر امروز در جمع مردم اراک گفت: آمریکا را ببینید که مدعی دموکراسی و برگزاری ۵۰ و چند دوره انتخابات ریاست جمهوری است، کشور بزرگ و صنعتی که در آن اخلاق نیست چه وضعی پیدا کرده است.
  رئیس قوه مجریه عنوان کرد: مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا را ببینید، نحوه سخن گفتن و استهزا کردن آنها را نگاه کنید؛ ما افتخارمان اسلام‌مان است نگذاریم عده ای اخلاق را در میان جامعه سرکوب کرده و اتهام، دروغ و تهمت را شایع کنند. ما همه برادریم و به ایران و اسلام مان افتخار می کنیم. وی افزود: انتخابات در آمریکا انتخاب بین بد و بدتر است.

  آمار خوشحال کننده روحانی به مردم
  وی با بیان اینکه امروز معضل اصلی جامعه عدم رونق اقتصادی است، تصریح کرد: امروز مشکل اصلی خانواده ها بیکاری نسل جوان و تحصیلکردگان است؛ جوانان عزیز، مردم غیور استان مرکزی و ملت ایران ما برای اشتغال پایدار نسل جوان راهی جز ایجاد رونق اقتصادی نداریم.
  رئیس جمهور عنوان کرد: سال ۹۵، سال رونق اقتصادی است، از آغاز سال وعده من به مردم این بود که برنامه دولت تلاش برای دستیابی به رشد اقتصادی ۵ درصدی است.
  روحانی ادامه داد: از آغاز سال به مردم قول دادم که امسال حداکثر ۷ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی کوچک و متوسط را از طریق تسهیلات بانکی فعال خواهیم کرد.
  وی عنوان کرد: آمار خوشحال کننده ای را به شما عرضه می کنم و اینکه تا تاریخ ۹۵/۷/۲۷، ۱۲ هزار و ۵۲۵ واحد تولیدی با حدود ۹ هزار میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان تسهیلات از بانک ها توانستند حرکت خود را آغاز کنند. این به معنای حرکت بزرگ اقتصادی در کشور است.
  روحانی گفت: این رقم تا پایان سال اضافه خواهد شد و مردم همه باید در کنار هم عظمت ایران عزیزمان را بیش از پیش بیافرینیم.

  تلاش برای باز کردن زنجیر تحریم
  وی افزود: تلاش ما برای باز کردن زنجیر تحریم از دست و پای اقتصاد کشور و ایجاد شرایط برای تجارت و تعامل با دنیا بوده است.
  رئیس جمهور تصریح کرد: برجام به معنای احقاق حقوق ملت ایران بود، برجام برای صادر کردن آب سنگین اراک بود، برجام برای صادر کردن UF۶ نطنز به کشورهای صنعتی جهان بود، برجام برای آن بود که بتوانیم امروز نفت، گاز، پتروشیمی و میعانات گازی خود را به دنیا صادر کنیم.
  وی ادامه داد: آیا کسی در ایران هست که از احقاق حقوق ملت خوشحال نباشد؟ آیا کسی هست که از آزادی تجارت با دنیا خوشحال نباشد؟ آیا کسی هست که از باز شدن مسیر برای صادرات کشاورزی و صنعتی خوشحال نباشد؟ کسی هست که از لغو شش قطعنامه ظالمانه علیه ملت ایران خوشحال نباشد؟
  روحانی با بیان اینکه برجام پیروزی ملت ایران و سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است، افزود: برجام پیروزی تدبیر رهبری معظم انقلاب و پیروزی مقاومت ۱۰-۱۲ ساله ملت ایران در برابر تحریم های ظالمانه بوده است.
  وی گفت: ما امروز باید از فضای ایجاد شده پس از برجام استفاده کنیم، تمام سفرهای خارجی بعد از برجام برای رونق اقتصادی کشور بوده است برای آنکه در آسیا، اروپا، آمریکا و سراسر جهان بتوانیم رونق تجاری و سرمایه گذاری در کشور را داشته باشیم.
  رئیس جمهور خاطرنشان کرد: چرا باید کشورهای هم سن و سال ما در آسیا صادراتشان بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار باشد و صادرات ما تنها ۵۰ میلیارد دلار باشد؟ این هنوز سرمایه انسانی و سرمایه خدادادی که در کشور هست آیا ما باید برای تامین گندم، ذرت، برنج و شکر به دیگران نیازمند باشیم. آیا ما نباید در مسیر خودکفایی باشیم.

  آدم دروغگو انقلابی نیست
  رئیس جمهور با بیان اینکه اگر دیروز می خواستیم راه برویم یا بدویم در مسیر مسابقات جهانی زنجیر تحریم مانع آن می شد، افزود: امروز دیگر آن زنجیر نیست اما باید ما نیز حرکت کنیم. چرا که مانع اصلی برداشته شد، روابط بانکی ما با دنیا برقرار شده و روز به روز هم این روابط گسترده تر خواهد شد.
  روحانی با بیان اینکه با برداشته شدن تحریم ها در باغ به روی مردم باز شده و یک عده دم در باغ آمده و می گویند که سیب و گلابی کجاست؟ افزود: غاصبی آمده بود و باغ ما را غصب کرده بود ما آن غاصب را بیرون کردیم. جوانان عزیز ما نهال تازه ای را به دست جوانان این کشور کاشتیم و آماده باروری است اما آیا صبر برای باروری این نهال تازه کاشته شده لازم نیست؟
  وی گفت: آنهایی که فکر می کنند ملت را می توانند با حرفهایشان نامید و مأیوس کنند در خطا و اشتباه بسر می برند. امروز باید ادبیات ما ادبیات امید، اتحاد و وحدت ملی باشد و اجازه ندهیم عده ای گفتمان یأس و فروپاشی این ملت را ترویج کنند.
  رئیس جمهور با تاکید بر اینکه آدم دروغگو انقلابی نیست افزود:آدم هتاک انقلابی نیست، آنهایی که از یأس سخن می گویند با انقلاب اسلامی رابطه ای ندارند.

  مسابقه تهدید ایران تبدیل به مسابقه سرمایه گذاری در ایران شده است
  روحانی ادامه داد: آنهایی که فکر می کنند در این مملکت دو مسیر وجود دارد به آنها می گویم یک ملت بیشتر نیست، یک دولت بیشتر نیست و ما هرچه پیشرفت کردیم در سایه انسجام و کمک ملت بزرگ ایران بوده است.
  وی گفت: فرق امسال با دو، سه سال پیش در این است که در سالهای گذشته در دنیا مسابقه ای بوده برای تهدید ایران، برای فشار به ایران و تحریم بیشتر ایران عزیز اما امروز در سراسر دنیا مسابقه برای ارتباط هر چه بیشتر و بهتر با ایران است.
  رئیس جمهور با اشاره به اینکه امروز در سراسر دنیا مسابقه برای سرمایه گذاری در ایران عزیز است، مسابقه برای ارتباط تجاری با ایران است، گفت: مردم بزرگوار ایران آینده و مسیر ما روشن است. باید نگذاریم عده ای در این کشور اخلاق ضدحسینی و عاشورایی را ترویج دهند. باید تلاش کنیم اخلاق محمدی در کشور استقرار یابد.

  امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • هاشمی پور قانون گذاری که اشرافیتی به قوانین مصوب مجلس ندارد/سید ضیاءالدین طبیب زاده
 • اگر مدیر طرح و برنامه داشته باشد، می‌تواند حوزه اش را از بعضی بن بست‌ها خارج کند/نماینده مردم باید آبرویش را برای عزت مردم بگذارد
 • شرکت گاز کهگیلویه وبویراحمد پایگاه تبلیغات عدل هاشمی پور/آقای استاندار مدیرعامل شرکت گاز را عزل کنید
 • نماینده نباید نگاه سیاسی جغرافیایی و نژادی به مردم داشته باشد/من نه برای نان آمدم نه برای نام
 • مستند تراژدی ” شهر من دهدشت ” کلید خورد (+تصاویر)
 • مردم بهمئی حماسه ای دیگر خلق کردند/استقبال از نام آشنای کهگیلویه/چه کسانی به موحد پیوستند (+تصاویر و اسامی)
 • کلنگ زنی جاده لنده به تشان آخرین تازیانه برپیکربی رمق جاده پاتاوه به دهدشت
 • از پیوستن دو چهره سرشناس “اصلاحات” به “حجت الاسلام موحد” تا جدایی لیدر “حاج عدل” وحماسه ای که مردم بهمئی خلق کردند (+تصاویر)
 • جشن گلریزان زندانی محکوم به دیه در دهدشت برگزار شد (+تصاویر)
 • پایانی بر وعده های عدل هاشمی پور/کنتور گاز برای مردم رایگان نیست /واکنش معلم چاروسایی به دروغ های انتخاباتی (+سند)
 • اگر دین ندارید واز قیامت نمیترسید لااقل آزاد مرد باشید/پاسخی به منتقدان عملکرد ۱۶ ساله سید محمد موحد
 • بهمئی دیار روشن تاریخ است به فهم مردم شریف بهمئی و اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ توهین نکنید
 • مردم باید بدانند که دولت با نماینده ضعیف مشورت نخواهد کرد/یک نماینده مجلس باید در برنامه‌های مختلف مشارکت و حضور پررنگی داشته باشد
 • پلمپ ۴ مطب و ۲ موسسه درمانی غیر مجاز در کهگیلویه/تشدید نظارت بر مراکز طب سنتی و مراکز خدمات پوست و مو
 • دستگاهای خدمات رسان برای رفاه حال مردم پای کار ایستادند/ اکثر محورهای کهگیلویه و بویراحمد مشکلی برای تردد ندارند
 • دعوت ۱۱ نونهال گچسارانی به باشگاه استقلال تهران/ایرانمهر و استقلال در مسیر همکاری های بیشتر
 • اعلام حمایت چهره شاخص سیاسی استان از کاندیدای اصلاح طلب انتخابات مجلس یازدهم/نگاه و توجه دکتر بهرامی فرا ایلی و فرا استانی بوده و رویکرد ایشان در برنامه ریزی از پائین به بالا می باشد
 • ارائه خدمات رایگان چشم پزشکی و دندانپزشکی/ تصاویر
 • پرداخت ۲۷ میلیارد ریالی تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد چاروسا
 • جاده باغچه سادات تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد