گذری به زندگی نامه آیت اله طالقانی و اسلام از نگاه او/ دین مدافع آزادی و فرد دیندار آزادی خواه ترین انسان به شمار می رود/ آن کس که آزادی بشر را میخواهد، اوست که طرفدار حیات و زندگی واقعی بشر است

آیت اله طالقانی از دین را در چند جمله خلاصه کردن، انتقاد کرد وتاکید داشتند که مسلمانی و دین داشتن، یعنی تعیین سرنوشت، استقرار محیطی امن، آزادی بیان، دخالت در امور زندگی، دخالت در اقتصاد و دخالت در امور بیت المال مملکت.

چه ترکیبات گیاهی برای «درمان کرونا در طب سنتی» استفاده می‌شود؟

خواص زنجبیل در درمان بیماری‌های ریوی است؛ به همین دلیل است که از گیاهان دیگری که مزاج گرم دارند استفاده نشده است؛ اثربخشی زنجبیل خارج از اثربخشی مزاجی آن است و اگر بیماری، دچار خارش شود، با عرق شاهتره کمی مزاج او را تعدیل می‌کنیم.

این متخصص عفونی تصریح کرد: در درمان کرونا مصرف زنجبیل به‌صورت حب صورت میگیرد، زیرا دمنوش زنجبیل حساسیت ایجاد می‌کند؛ خصوصا در تابستان که تشدید هم می‌شود.

نقدی بر منتقدان جمالی و کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد

چرا عده‌ای از شماها در همین دولت زمانی احمدی بر صندلی قدرت تکیه داد اطراف ایشان را دیوار کشیدید و از ورود نخبگان به استانداری جلوگیری کردید و استانداری را فقط مختص به خود و اطرافیانتان می‌دانستید و برایش کف می‌زدید و باعث شدید خیلی از همفکران شماها حتی دیده نشوند واین موضع شما، حتی باعث اختلاف بین خودتان گردید.