نشست متفاوت بخشدار سوق با مدیرکل دفتر روستایی وشوراهای استانداری در لگین راک

دارا کریمی نژاد مدیرکل دفترروستایی وشوراهای استانداری جهت برسی مسائل حوزه روستایی روزپنج شنبه ۲۵ دی ماه ۹۹ وارد بخش شد که با برنامه ریزی متفاوت بخشدار سوق این نشست از صندلی های بخشداری به دل طبیعت منطقه لگین راک رفت ابتدا حضوری میدانی ومشاهده وضعیت روستاها و برخی پروژه ها داشتند سپس در یک نشست صمیمی ایده ها و طرح هایی در راستای رفع موانع توسعه روستایی مورد ارزیابی قرار گرفت.

در آئین افتتاح خانه ورزش روستایی القچین سفلی در چرام
یاریزاده:تجهیز خانه های ورزش روستایی از اقدامات ماندگار دولت تدبیر وامید است

عصر امروز باحضور رئیس هیات ورزشی روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان چرام؛رئیس شورای شهرستان ؛نائب رئیس هیات و دهیار روستای القچین سفلی و ورزشکاران و با رعایت پروتکل های بهداشتی و اهدا ماسک به ورزشکاران ؛خانه ورزش روستایی القچین سفلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

زیر پوست شهر ؛ “قهوه سرای عمو سیفی”
عمو سیفی اما اهل دل است و دلی حرف می زند و گاهی طنین خوش “آهنگ های سوزناک” محلی و ایلی که با سوز دل خوانندگان به رقص درمی آید حس خوبی به انسان هدیه می کند از جنس همان “عطرهای خوش با هم بودن های و دورهم نشینی های گذشتگان بی ادعا” ؛ عموسیفی رنج ها را مرور می کند و از بی وفایی و نارفیقی بیزار است.
بازدید بخشدار مرکزی از پروژه های عمرانی در دست اقدام دهیاری روستای ایدنک

بخشدار مرکزی لنده از پروژه های ساماندهی و بهسازی پیاده رو ها و همچنین دیوار حایل روستای ایدنک بازدید کردند. به گزارش عصر زاگرس و به گفته بخشدار این پروژه ها از محل اعتبارات دهیاری تامین اعتبار شده و در حال کار هستند. علی پرندوار در حاشیه این بازدید با اشاره به نقش مهم دهیاری

فرماندار کهگیلویه :
سخت‌گیری بانک‌هایی که خود را تافته جدا بافته سیستم اداری می‌دانند مانع رشد اشتغال شده است

علیرضا اتابک امروز در نشست کمیته امور بانکی شهرستان با انتقاد از سخت‌گیری بانکها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی اظهار داشت: پای لنگ اشتغال به خاطر عدم همراهی بانک‌ها است.